calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 016 Połączeń

Bus Regensburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Regensburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące operatorzy autokarowe: Baltour, DeinBus.de i FlixBus. obsługują miasto: Regensburg. Wystarczy wpisać cel i dzień i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autokarów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o rozkładach jazdy, wszystkich autokarów obsługujących ten cel/przystanek: Regensburg Dworzec Główny. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Regensburg

Rozkład jazdy dla Regensburg
Odjazd: 23 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
02:40
Regensburg Dworzec Główny
Zurych
RegioJet
 
 
Stacje:
Regensburg → Zurych
 
  
 
02:50
Regensburg Dworzec Główny
Györ
RegioJet
 
 
Stacje:
Regensburg → Györ
 
  
 
03:45
Regensburg Dworzec Główny
Padwa
FlixBus
 
 
Stacje:
Regensburg → Padwa
 
  
 
04:00
Regensburg Dworzec Główny
Katowice
EuroTicket
 
 
Stacje:
Regensburg → Katowice
 
  
 
08:45
Regensburg Dworzec Główny
Jena
FlixBus
 
 
Stacje:
Regensburg → Jena
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Regensburg

Rozklad jazdy dla Regensburg
Przyjazd: 23 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
09:10
Regensburg Dworzec Główny
Pasawa
FlixBus
 
 
Stacje:
Pasawa → Regensburg
 
  
 
14:10
Regensburg Dworzec Główny
Pasawa
FlixBus
 
 
Stacje:
Pasawa → Regensburg
 
  
 
14:30
Regensburg Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Regensburg
 
  
 
14:40
Regensburg Dworzec Główny
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Regensburg
 
  
 
15:00
Regensburg Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Regensburg
 
  
 póżniej 

Regensburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Regensburg Dworzec Główny
    Bahnhofstr. 16 Regensburg