calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 053 953 Połączeń

Bus Celle: Rozkład jazdy PKS

PKS Celle - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące firmy autobusowe: Deutsche Bahn, Busbud i FlixBus. obsługują miasto: Celle. Wystarczy wpisać cel i dzień i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autobusów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o rozkładach jazdy, wszystkich autobusów obsługujących ten cel/przystanek: Celle Dworzec Główny Autobusowy i Celle Neumarkt. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Celle

Rozkład jazdy dla Celle
Odjazd: 4 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:52
Celle Dworzec Główny Autobusowy
Alcala de Henares
Autocares Grupo Samar
 
 
Stacje:
Celle → Alcala de Henares
 
  
 
08:05
Celle Dworzec Główny Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Celle → Hamburg
 
  
 
12:05
Celle Dworzec Główny Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Celle → Hamburg
 
  
 
13:00
Celle Dworzec Główny Autobusowy
Magdeburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Celle → Magdeburg
 
  
 
13:52
Celle Dworzec Główny Autobusowy
Madryt
Autocares Grupo Samar
 
 
Stacje:
Celle → Madryt
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Celle

Rozklad jazdy dla Celle
Przyjazd: 4 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
16:00
Celle Dworzec Główny Autobusowy
Lipsk
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Celle
 
  
 
16:55
Celle Dworzec Główny Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Celle
 
  
 
19:30
Celle Dworzec Główny Autobusowy
Gießen
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Celle
 
  
 
20:40
Celle Dworzec Główny Autobusowy
Groningen
FlixBus
 
 
Stacje:
Groningen → Celle
 
  

Celle: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Celle Dworzec Główny Autobusowy
    Trüllerstr. Celle
    Celle Dworzec Główny Autobusowy
  • Celle Neumarkt
    Torplatz Celle
    Celle Neumarkt