calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 731 972 Połączeń

Bus Bonn: Rozkład jazdy PKS

PKS Bonn - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Z CheckMyBus, wyszukiwarki dla autokarów, znajdziesz najtańsze połączenie szybko i bez problemu! Z którymi operatorami chcesz jechać: Eurolines Germany, SemiTimeS or Postbus? Oni odjeżdżają w mieście: Bonn z przystanku: Bonn Poczta, Bonn Thomastr., Bonn Museumsmeile, Bonn - Rabinstraße and Bonn Dworzec Główny - dokładny adres znajdziesz w wynikach wyszukiwania. Wyposażenie autokarów i wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu znajdziesz również na naszej stronie. Wypróbuj! Po prostu wybierz dzień podróży, połączenie autobusowe i porównaj oferty.

Autobusy z
Bonn

Rozkład jazdy dla Bonn
Odjazd: 26 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:45
Bonn Museumsmeile
Duisburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Duisburg
 
  
 
08:05
Bonn Museumsmeile
Reutlingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Reutlingen
 
  
 
08:30
Bonn Museumsmeile
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Heidelberg
 
  
 
08:50
Bonn Poczta
Berlin
Postbus
 
 
Stacje:
Bonn → Berlin
 
  
 
09:20
Bonn Museumsmeile
Londyn
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Londyn
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bonn

Rozklad jazdy dla Bonn
Przyjazd: 26 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:25
Bonn Museumsmeile
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Bonn
 
  
 
13:15
Bonn Museumsmeile
Ulm
FlixBus
 
 
Stacje:
Ulm → Bonn
 
  
 
17:25
Bonn Museumsmeile
Ulm
FlixBus
 
 
Stacje:
Ulm → Bonn
 
  
 
17:35
Bonn Poczta
Berlin
Postbus
 
 
Stacje:
Berlin → Bonn
 
  
 
17:40
Bonn Museumsmeile
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Bonn
 
  
 póżniej 

Bonn: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bonn - Rabinstraße
    Rabinstraße, 53111 Bonn
    Bonn - Rabinstraße
  • Bonn Dworzec Główny
    Thomastraße 36A, 53111 Bonn
    Bonn Dworzec Główny
  • Bonn Museumsmeile
    Joseph-Beuys-Allee, 53113 Bonn
    Bonn Museumsmeile
  • Bonn Poczta
    Fritz-Erler-Str. Bonn
    Bonn Poczta
  • Bonn Thomastr.
    Thomastr. 36A Bonn
    Bonn Thomastr.

Rozkład jazdy dla Bonn: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Bonn i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
44
6
od 34,92 zł w FlixBus
36
4
od 93,85 zł w Postbus
28
4
od 65,04 zł w FlixBus
24
5
od 51,94 zł w Postbus
32
5
od 69,84 zł w Postbus
22
4
od 21,82 zł w Postbus
22
3
od 113,49 zł w FlixBus
20
7
od 52,38 zł w Postbus
22
4
od 82,93 zł w Postbus
18
5
od 21,82 zł w Postbus
16
4
od 43,21 zł w Postbus
14
5
od 82,93 zł w MeinFernbus FlixBus
16
4
od 21,82 zł w Postbus
12
4
od 74,20 zł w FlixBus
20
4
od 61,11 zł w FlixBus
10
3
od 65,47 zł w FlixBus
14
4
od 30,55 zł w Postbus
14
4
od 85,12 zł w FlixBus
12
4
od 39,28 zł w FlixBus
20
4
od 30,55 zł w FlixBus
14
3
od 69,84 zł w MeinFernbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
24
6
od 109,12 zł w SemiTimeS
16
6
od 126,58 zł w FlixBus
12
5
od 82,93 zł w FlixBus
14
4
od 39,28 zł w Deutsche Bahn
12
3
od 220,43 zł w SemiTimeS