calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 200 282 Połączeń

Bus Bonn: Rozkład jazdy PKS

PKS Bonn - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Z CheckMyBus, wyszukiwarki dla autokarów, znajdziesz najtańsze połączenie szybko i bez problemu! Z którymi operatorami chcesz jechać: SemiTimeS, Busbud albo FlixBus? Oni odjeżdżają w mieście: Bonn z przystanku: Bonn Poczta, Bonn Thomastr., Bonn Museumsmeile, Bonn - Marie-Kahle-Allee, Bonn - Rabinstraße i Bonn Dworzec Główny - dokładny adres znajdziesz w wynikach wyszukiwania. Wyposażenie autokarów i wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu znajdziesz również na naszej stronie. Wypróbuj! Po prostu wybierz dzień podróży, połączenie autobusowe i porównaj oferty.

Autobusy z
Bonn

Rozkład jazdy dla Bonn
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
18:45
Bonn Museumsmeile
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Stuttgart Lotnisko
 
  
 
19:25
Bonn Museumsmeile
Akwizgran
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Bonn → Akwizgran
 
  
 
20:40
Bonn - Marie-Kahle-Allee
Frankfurt nad Menem
RegioJet
 
 
Stacje:
Bonn → Frankfurt nad Menem
 
  
 
21:20
Bonn Museumsmeile
Bad Doberan
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Bad Doberan
 
  
 
21:20
Bonn Museumsmeile
Berlin
PolskiBus
 
 
Stacje:
Bonn → Berlin
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bonn

Rozklad jazdy dla Bonn
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
21:35
Bonn Museumsmeile
Essen
FlixBus
 
 
Stacje:
Essen → Bonn
 
  
 
22:00
Bonn Museumsmeile
Akwizgran
FlixBus
 
 
Stacje:
Akwizgran → Bonn
 
  
 
22:40
Bonn Museumsmeile
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Bonn
 
  

Bonn: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bonn - Marie-Kahle-Allee
    Marie-Kahle-Allee, 53113 Bonn
  • Bonn - Rabinstraße
    Rabinstraße, 53111 Bonn
  • Bonn Dworzec Główny
    Thomastraße 36A, 53111 Bonn
  • Bonn Museumsmeile
    Joseph-Beuys-Allee, 53113 Bonn
  • Bonn Poczta
    Fritz-Erler-Str. Bonn
  • Bonn Thomastr.
    Thomastr. 36A Bonn