calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 895 652 Połączeń

Bus Bonn: Rozkład jazdy PKS

PKS Bonn - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Z CheckMyBus, wyszukiwarki dla autokarów, znajdziesz najtańsze połączenie szybko i bez problemu! Z którymi operatorami chcesz jechać: Deutsche Bahn, ECOLINES albo PolskiBus? Oni odjeżdżają w mieście: Bonn z przystanku: Bonn Poczta, Bonn Thomastr., Bonn Museumsmeile, Bonn - Rabinstraße i Bonn Dworzec Główny - dokładny adres znajdziesz w wynikach wyszukiwania. Wyposażenie autokarów i wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu znajdziesz również na naszej stronie. Wypróbuj! Po prostu wybierz dzień podróży, połączenie autobusowe i porównaj oferty.

Autobusy z
Bonn

Rozkład jazdy dla Bonn
Odjazd: 30 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:45
Bonn Museumsmeile
Bottrop
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Bottrop
 
  
 
06:10
Bonn Poczta
Essen
Postbus
 
 
Stacje:
Bonn → Essen
 
  
 
06:20
Bonn Poczta
Essen
Postbus
 
 
Stacje:
Bonn → Essen
 
  
 
07:05
Bonn Poczta
Mannheim
Postbus
 
 
Stacje:
Bonn → Mannheim
 
  
 
08:05
Bonn Museumsmeile
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Monachium
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bonn

Rozklad jazdy dla Bonn
Przyjazd: 30 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:25
Bonn Museumsmeile
Mannheim
FlixBus
 
 
Stacje:
Mannheim → Bonn
 
  
 
11:30
Bonn Museumsmeile
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Bonn
 
  
 
14:15
Bonn Museumsmeile
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Bonn
 
  
 
14:25
Bonn Museumsmeile
Frankfurt nad Menem
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Bonn
 
  
 
15:05
Bonn Museumsmeile
Tybinga
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Tybinga → Bonn
 
  
 póżniej 

Bonn: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bonn - Rabinstraße
    Rabinstraße, 53111 Bonn
    Bonn - Rabinstraße
  • Bonn Dworzec Główny
    Thomastraße 36A, 53111 Bonn
    Bonn Dworzec Główny
  • Bonn Museumsmeile
    Joseph-Beuys-Allee, 53113 Bonn
    Bonn Museumsmeile
  • Bonn Poczta
    Fritz-Erler-Str. Bonn
    Bonn Poczta
  • Bonn Thomastr.
    Thomastr. 36A Bonn
    Bonn Thomastr.

Rozkład jazdy dla Bonn: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Bonn i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
38
5
od 92,64 zł w Postbus
44
6
od 34,47 zł w FlixBus
34
5
od 64,20 zł w FlixBus
24
5
od 51,28 zł w Postbus
32
5
od 68,94 zł w Postbus
24
3
od 112,03 zł w FlixBus
22
4
od 21,54 zł w Postbus
20
5
od 42,66 zł w Postbus
20
7
od 51,71 zł w Postbus
22
4
od 81,87 zł w Postbus
18
4
od 21,54 zł w Postbus
18
5
od 21,54 zł w Postbus
14
5
od 81,87 zł w MeinFernbus FlixBus
14
4
od 73,25 zł w FlixBus
12
4
od 64,63 zł w FlixBus
20
4
od 60,33 zł w FlixBus
16
4
od 64,63 zł w FlixBus
14
4
od 30,16 zł w Postbus
14
4
od 84,02 zł w FlixBus
22
4
od 30,16 zł w FlixBus
12
4
od 38,78 zł w FlixBus
10
4
od 77,56 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
24
6
od 107,72 zł w SemiTimeS
16
6
od 124,96 zł w FlixBus
12
5
od 81,87 zł w FlixBus
14
4
od 38,78 zł w Deutsche Bahn
12
3
od 217,60 zł w SemiTimeS