calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 155 892 Połączeń

Bus Bonn: Rozkład jazdy PKS

PKS Bonn - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Z CheckMyBus, wyszukiwarki dla autokarów, znajdziesz najtańsze połączenie szybko i bez problemu! Z którymi operatorami chcesz jechać: ECOLINES, Deutsche Bahn albo SemiTimeS? Oni odjeżdżają w mieście: Bonn z przystanku: Bonn Poczta, Bonn Thomastr., Bonn Museumsmeile, Bonn - Marie-Kahle-Allee, Bonn - Rabinstraße i Bonn Dworzec Główny - dokładny adres znajdziesz w wynikach wyszukiwania. Wyposażenie autokarów i wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu znajdziesz również na naszej stronie. Wypróbuj! Po prostu wybierz dzień podróży, połączenie autobusowe i porównaj oferty.

Autobusy z
Bonn

Rozkład jazdy dla Bonn
Odjazd: 18 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:10
Bonn Museumsmeile
Duisburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Duisburg
 
  
 
07:20
Bonn Museumsmeile
Essen
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Essen
 
  
 
08:05
Bonn Museumsmeile
Worms
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Worms
 
  
 
08:35
Bonn Museumsmeile
Rostock
FlixBus
 
 
Stacje:
Bonn → Rostock
 
  
 
08:40
Bonn - Marie-Kahle-Allee
Eindhoven
RegioJet
 
 
Stacje:
Bonn → Eindhoven
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bonn

Rozklad jazdy dla Bonn
Przyjazd: 18 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:00
Bonn Museumsmeile
Akwizgran
FlixBus
 
 
Stacje:
Akwizgran → Bonn
 
  
 
11:50
Bonn Museumsmeile
Essen
FlixBus
 
 
Stacje:
Essen → Bonn
 
  
 
12:50
Bonn Museumsmeile
Mannheim
FlixBus
 
 
Stacje:
Mannheim → Bonn
 
  
 
16:00
Bonn Museumsmeile
Akwizgran
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Akwizgran → Bonn
 
  
 
17:20
Bonn Museumsmeile
Magdeburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Magdeburg → Bonn
 
  
 póżniej 

Bonn: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bonn - Marie-Kahle-Allee
    Marie-Kahle-Allee, 53113 Bonn
    Bonn - Marie-Kahle-Allee
  • Bonn - Rabinstraße
    Rabinstraße, 53111 Bonn
    Bonn - Rabinstraße
  • Bonn Dworzec Główny
    Thomastraße 36A, 53111 Bonn
    Bonn Dworzec Główny
  • Bonn Museumsmeile
    Joseph-Beuys-Allee, 53113 Bonn
    Bonn Museumsmeile
  • Bonn Poczta
    Fritz-Erler-Str. Bonn
    Bonn Poczta
  • Bonn Thomastr.
    Thomastr. 36A Bonn
    Bonn Thomastr.