calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 054 061 Połączeń

Bus Berlin Schönefeld - Lotnisko: Rozkład jazdy PKS

PKS Berlin Schönefeld - Lotnisko - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! RegioJet, FlixBus i Busbud - są operatorami z którymi podróżujesz najtaniej z Berlin Schönefeld Lotnisko. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Berlin Schönefeld - Lotnisko

Rozkład jazdy dla Berlin Schönefeld - Lotnisko
Odjazd: 7 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
16:25
Berlin Schönefeld Lotnisko
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Drezno
 
  
 
17:10
Berlin Schönefeld Lotnisko
Chemnitz
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Chemnitz
 
  
 
17:25
Berlin Schönefeld Lotnisko
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Drezno
 
  
 
18:10
Berlin Schönefeld Lotnisko
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Hamburg
 
  
 
18:10
Berlin Schönefeld Lotnisko
Warszawa
Distribusion
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Warszawa
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Berlin Schönefeld - Lotnisko

Rozklad jazdy dla Berlin Schönefeld - Lotnisko
Przyjazd: 7 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
21:25
Berlin Schönefeld Lotnisko
Praga
RegioJet
 
 
Stacje:
Praga → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
22:25
Berlin Schönefeld Lotnisko
Poznań
PolskiBus
 
 
Stacje:
Poznań → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
22:30
Berlin Schönefeld Lotnisko
Poznań
FlixBus
 
 
Stacje:
Poznań → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
23:20
Berlin Schönefeld Lotnisko
Wrocław
PolskiBus
 
 
Stacje:
Wrocław → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
23:25
Berlin Schönefeld Lotnisko
Wrocław
FlixBus
 
 
Stacje:
Wrocław → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  

Berlin Schönefeld - Lotnisko: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Berlin Schönefeld Lotnisko
    Berlin-Schönefeld Flughafen Berlin Schönefeld - Lotnisko
    Berlin Schönefeld Lotnisko

Rozkład jazdy dla Berlin Schönefeld - Lotnisko: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Berlin Schönefeld - Lotnisko i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.