calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 156 103 Połączeń

Bus Berlin Schönefeld - Lotnisko: Rozkład jazdy PKS

PKS Berlin Schönefeld - Lotnisko - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! LUX Express, RegioJet i Busbud - są operatorami z którymi podróżujesz najtaniej z Berlin Schönefeld Lotnisko. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Berlin Schönefeld - Lotnisko

Rozkład jazdy dla Berlin Schönefeld - Lotnisko
Odjazd: 19 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
13:10
Berlin Schönefeld Lotnisko
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Norymberga
 
  
 
13:50
Berlin Schönefeld Lotnisko
Poznań
PolskiBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Poznań
 
  
 
13:50
Berlin Schönefeld Lotnisko
Łódź
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Łódź
 
  
 
14:10
Berlin Schönefeld Lotnisko
Flensburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Flensburg
 
  
 
14:25
Berlin Schönefeld Lotnisko
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Drezno
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Berlin Schönefeld - Lotnisko

Rozklad jazdy dla Berlin Schönefeld - Lotnisko
Przyjazd: 19 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
16:10
Berlin Schönefeld Lotnisko
Żary
Distribusion
 
 
Stacje:
Żary → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
16:10
Berlin Schönefeld Lotnisko
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
16:40
Berlin Schönefeld Lotnisko
Poznań
FlixBus
 
 
Stacje:
Poznań → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
16:55
Berlin Schönefeld Lotnisko
Drezno Lotnisko
RegioJet
 
 
Stacje:
Drezno Lotnisko → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
17:20
Berlin Schönefeld Lotnisko
Warnemünde
FlixBus
 
 
Stacje:
Warnemünde → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 póżniej 

Berlin Schönefeld - Lotnisko: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Berlin Schönefeld Lotnisko
    Berlin-Schönefeld Flughafen Berlin Schönefeld - Lotnisko
    Berlin Schönefeld Lotnisko

Trasy autobusów Berlin Schönefeld - Lotnisko: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Berlin Schönefeld - Lotnisko. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!