Autokary do Winterthur

Sprawdź wszystkie połączenia do Winterthur i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Winterthur w skrócie
Czas Lokalny
Kraj Szwajcaria
Ludność 91 908
Waluta Frank Szwajcarski
Autobusowe 396
Przystanki Autobusowe 5
Przewoźnicy 8
Najtańszy Przejazd 181,44 zł
Czy chcesz pojechać autobusem do Winterthur?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Winterthur oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Winterthur dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Winterthur – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Winterthur.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Winterthur, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Winterthur? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Winterthur.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Winterthur

Stacje
Winterthur - Hegi
Winterthur  (Szwajcaria)
Winterthur - Lagerhausstraße
Lagerhausstrasse 17-19, 8400  Winterthur  (Szwajcaria)
Winterthur - Oberwinterthur
Winterthur  (Szwajcaria)
Winterthur - Wülflingen
Winterthur  (Szwajcaria)
Winterthur Dworzec Główny
Bahnhofplatz 8, 8400  Winterthur  (Szwajcaria)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Winterthur

Miasta w pobliżu Winterthur: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Winterthur znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Zurych, Konstancja albo St. Gallen, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Winterthur z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Gaiserwald, Friedrichshafen, Ravensburg i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Friedrichshafen, Lotnisko Zurych. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.