✈ Bus Lotnisko Zurych: Rozkład jazdy PKS

PKS Lotnisko Zurych - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 4 238 991 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Lotnisko Zurych - tanie bilety kolejowe do punktu
  • SBB CFF FFS
    21:35
    Lucerna Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 9m
    22:44
    Zurych Lotnisko
    od39,65 zł
  • SBB CFF FFS
    00:13
    Bazylea - Dworzec Główny SBB
    Czas jazdy 4h 32m
    04:45
    Zurych Lotnisko
    od52,09 zł
Lotnisko Zurych - tanie bilety autobusowe z punktu
  • INFOBUS
    20:00
    Lotnisko Zurych
    Czas jazdy 9h 0m
    05:00
    Praga
    od274,29 zł

Lotnisko Zurych - tanie bilety kolejowe z punktu
  • SBB CFF FFS
    05:38
    Zurych Lotnisko
    Czas jazdy 1h 11m
    06:49
    Lucerna Dworzec Główny
    od39,74 zł
  • SBB CFF FFS
    05:56
    Zurych Lotnisko
    Czas jazdy 1h 36m
    07:32
    Bazylea - Dworzec Główny SBB
    od50,26 zł
  • Deutsche Bahn
    05:55
    Lotnisko Zurych
    Czas jazdy 5h 34m
    11:29
    Landsberg am Lech
    od106,96 zł
9 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
1 Przewoźnik autobusowy
39,65 zł Najtańszy przejazd
Obojętnie czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące operatorzy autobusowe: SaveATrain. obsługują miasto: Lotnisko Zurych. Wystarczy wpisać cel i dzień podróży i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autokarów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o rozkładach jazdy, wszystkich autokarów obsługujących ten cel/przystanek: Zurych Lotnisko. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Lotnisko Zurych - wszystkie stacje pośrednie

Stacje
Flughafenstrasse , 8302 Lotnisko Zurych (Szwajcaria)

Lotnisko Zurych - najpopularniejsze połączenia autobusowe

Dla podróżnych - Lotnisko Zurych

Transport publiczny
Lotnisko Zurych - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę17,45 zł
Bilet miesięczny351,16 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans40,72 zł
Taxi średni dystans72,30 zł
Taxi długi dystans182,83 zł
Paliwo6,13 zł

Trasy autobusów Lotnisko Zurych: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.