Autokary do Genewa

Sprawdź wszystkie połączenia do Genewa i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Genewa w skrócie
Czas Lokalny
Kraj Szwajcaria
Ludność 198 979
Waluta Frank Szwajcarski
Autobusowe 1885
Przystanki Autobusowe 14
Przewoźnicy 14
Najtańszy Przejazd 18,10 zł
Czy chcesz pojechać autobusem do Genewa?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Genewa oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Genewa dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Genewa – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Genewa.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Genewa, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Genewa? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Genewa.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Genewa

Stacje
Genewa
1205  Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Chambésy
Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Charmilles
1203  Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Dworzec Główny
Place de Cornavin , 1201  Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Dworzec Główny Autobusowy
Place Dorcière 5, 1201  Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Étoile
Carrefour de l'Etoile 1, 1211  Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Métropole
Place de la Métropole , 1204  Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Mont Blanc
1201  Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Place des Eaux-Vives
Rue du Rhône , 1207   Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Plage
Quai Gustave-Ador, 1207 Genève, Switzerland , 1207  Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Rive
1204  Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Sécheron
Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Seujet
Genewa  (Szwajcaria)
Genewa - Terrassière
1207  Genewa  (Szwajcaria)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Genewa

Miasta w pobliżu Genewa: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Genewa znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Lozanna, Chambery albo Annecy, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Genewa z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Thonon-les-Bains, Annemasse, Aix-les-Bains i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Genf. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.