Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Pułtusk - Ostrołęka od 20 zł

Porównaj 2 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka od różnych operatorów autobusowych, takich jak PKS Polonus albo FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 20 zł
jutro
od 20 zł
sobota
od 20 zł
niedziela
poniedziałek
od 20 zł
wtorek
środa
od 20 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • PKS Polonus
    1h 0m
    08:25
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:25
    Ostrołęka
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    09:30
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:30
    Ostrołęka
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 1m
    16:58
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    17:59
    Ostrołęka
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    08:25
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:25
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    09:30
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:30
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • PKS Polonus
    1h 0m
    08:25
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:25
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    09:30
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:30
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 1m
    16:58
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    17:59
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    08:25
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:25
    Ostrołęka
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    09:30
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:30
    Ostrołęka
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • PKS Polonus
    1h 0m
    09:30
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:30
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 1m
    16:58
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    17:59
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    0h 55m
    09:50
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:45
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    25 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • PKS Polonus
    1h 0m
    08:25
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:25
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    09:30
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:30
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 1m
    16:58
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    17:59
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • FlixBus
    1h 5m
    07:55
    Pułtusk
    Nowy Rynek
    09:00
    Ostrołęka
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    32 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • PKS Polonus
    1h 0m
    08:25
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:25
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    09:30
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:30
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • PKS Polonus
    1h 1m
    16:58
    Pułtusk
    Dworzec Glówny Autobusowy
    17:59
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • FlixBus
    1h 5m
    07:55
    Pułtusk
    Nowy Rynek
    09:00
    Ostrołęka
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    31 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Pułtusk i Ostrołęka.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Pułtusk i Ostrołęka w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 9 autobusami dziennie z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka. Natomiast ma sobota najmniej połączeń, z zaledwie 3 autobusów dziennie między miastami Pułtusk i Ostrołęka.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 24 autobusami z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Pułtusk i Ostrołęka, z ofertami 9.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak PKS Polonus i FlixBus, którzy podróżują 6 razy każdego dnia autobusem z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka już od 20 zł!

Najtańsze połączenie 20 zł
Najszybsze połączenie 0h 55m
Najwcześniejszy odjazd 08:25
Najpóźniejszy odjazd 16:58
Codzienne połączenia 6 Ø
Dystans 53,8 km
Firmy autobusowe PKS Polonus i FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka

Każdego dnia, 6 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
20 zł
piątek 21.06
20 zł
sobota 22.06
20 zł
niedziela 23.06
poniedziałek 24.06
20 zł
wtorek 25.06
środa 26.06
20 zł
czwartek 27.06
20 zł
piątek 28.06
sobota 29.06
niedziela 30.06
poniedziałek 01.07
wtorek 02.07
środa 03.07
czwartek 04.07
piątek 05.07
sobota 06.07
20 zł
niedziela 07.07
poniedziałek 08.07
wtorek 09.07
środa 10.07
czwartek 11.07
piątek 12.07
sobota 13.07
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 20 zł, czwartek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 20 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka jest popołudnie, z 20 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 20 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Pułtusk a Ostrołęka.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Pułtusk i Ostrołęka.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Pułtusk i Ostrołęka.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 20 zł i trwa 1h 0m do osiagnięcia celu w mieście Ostrołęka. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 20 zł do 32 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Ostrołęka.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka wynosi: 6. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka oferuje PKS Polonus a podróż trwa 0h 55m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 25 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka?

Najwcześniejszy autobus do miasta Ostrołęka odjeżdża z miasta Pułtusk o 08:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka?

Ostatni autobus z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka wyrusza o 16:58. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka?

Podróżując autobusem z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka, pasażerowie mogą wybrać PKS Polonus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Pułtusk i Ostrołęka?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Pułtusk i Ostrołęka używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: PKS Polonus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Pułtusk do miasta Ostrołęka w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Pułtusk - Ostrołęka

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Pułtusk i miasta Ostrołęka.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Pułtusk oraz z miasta Ostrołęka. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.