Autobus Warszawa - Kiszyniów

Znajdź najtańsze bilety na trasie Warszawa - Kiszyniów
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów od różnych operatorów autobusowych, takich jak GALIZ-SV S.R.L., Rute Auto Internationale albo XENIA TRAVEL na następne dni.
dzisiaj
od 345 zł
jutro
od 345 zł
poniedziałek
wtorek
od 431 zł
środa
czwartek
piątek
od 431 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Rute Auto Internationale
    24h 0m
    14:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    14:00
    Kiszyniów
    Armenească Bus Stop
    Rute Auto Internationale
    Ekonomiczna
    345 zł
  • GALIZ-SV S.R.L.
    30h 30m
    16:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    22:30
    Kiszyniów
    Armenească Bus Stop
    GALIZ-SV S.R.L.
    Ekonomiczna
    431 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Rute Auto Internationale
    28h 55m
    02:05
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    07:00
    Kiszyniów
    Armenească Bus Stop
    Rute Auto Internationale
    Ekonomiczna
    345 zł
  • GALIZ-SV S.R.L.
    30h 30m
    16:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    22:30
    Kiszyniów
    Armenească Bus Stop
    GALIZ-SV S.R.L.
    Ekonomiczna
    431 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • XENIA TRAVEL
    19h 55m
    14:00
    Warszawa
    09:55
    Kiszyniów
    XENIA TRAVEL
    Ekonomiczna
    431 zł
  • GALIZ-SV S.R.L.
    30h 30m
    16:00
    Warszawa
    22:30
    Kiszyniów
    GALIZ-SV S.R.L.
    Ekonomiczna
    431 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • XENIA TRAVEL
    19h 55m
    14:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    09:55
    Kiszyniów
    Armenească Bus Stop
    XENIA TRAVEL
    Ekonomiczna
    431 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Warszawa i Kiszyniów.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Warszawa i Kiszyniów w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek, z ponad 2 autobusami dziennie z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów. Natomiast ma piątek najmniej połączeń, z zaledwie 1 autobusów dziennie między miastami Warszawa i Kiszyniów.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 6 autobusami z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Warszawa i Kiszyniów, z ofertami 1.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak GALIZ-SV S.R.L., Rute Auto Internationale i XENIA TRAVEL, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów już od 345 zł!

Najtańsze połączenie 345 zł
Najszybsze połączenie 19h 55m
Najwcześniejszy odjazd 14:00
Najpóźniejszy odjazd 14:00
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 813,0 km
Firmy autobusowe GALIZ-SV S.R.L., Rute Auto Internationale i XENIA TRAVEL

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów

Każdego dnia, 1 autobusy z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
345 zł
niedziela 21.04
345 zł
poniedziałek 22.04
wtorek 23.04
400 zł
środa 24.04
czwartek 25.04
400 zł
piątek 26.04
431 zł
sobota 27.04
400 zł
niedziela 28.04
poniedziałek 29.04
wtorek 30.04
400 zł
środa 01.05
czwartek 02.05
400 zł
piątek 03.05
431 zł
sobota 04.05
345 zł
niedziela 05.05
345 zł
poniedziałek 06.05
wtorek 07.05
400 zł
środa 08.05
czwartek 09.05
345 zł
piątek 10.05
400 zł
sobota 11.05
345 zł
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 345 zł, sobota jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów. Zamiast tego wtorek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 427 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów jest noc, z 342 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 345 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Warszawa a Kiszyniów.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Warszawa i Kiszyniów.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Warszawa i Kiszyniów.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Warszawa do miasta Kiszyniów? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 345 zł i trwa 0h 0m do osiagnięcia celu w mieście Kiszyniów. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 345 zł do 431 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Kiszyniów.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów oferuje XENIA TRAVEL a podróż trwa 19h 55m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 431 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów?

Najwcześniejszy autobus do miasta Kiszyniów odjeżdża z miasta Warszawa o 14:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów?

Ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów wyrusza o 14:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów?

Podróżując autobusem z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów, pasażerowie mogą wybrać GALIZ-SV S.R.L., Rute Auto Internationale i XENIA TRAVEL. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Warszawa i Kiszyniów?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Warszawa i Kiszyniów używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: GALIZ-SV S.R.L., Rute Auto Internationale i XENIA TRAVEL.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Kiszyniów w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Warszawa - Kiszyniów

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Warszawa i miasta Kiszyniów.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Warszawa oraz z miasta Kiszyniów. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.