✈ Autobus Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI) - Elblag

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
jutro
od 55 zł
poniedziałek
wtorek
środa
od 55 zł
czwartek
od 55 zł
piątek

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 15m
    08:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    12:00
    Elblag
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    55 zł
  • FlixBus
    3h 20m
    13:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    16:50
    Elblag
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    60 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    16:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    19:50
    Elblag
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    60 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 15m
    08:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    12:00
    Elblag
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    55 zł
  • FlixBus
    3h 20m
    11:00
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    14:20
    Elblag
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    55 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    16:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    19:50
    Elblag
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    55 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 15m
    08:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    12:00
    Elblag
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    55 zł
  • FlixBus
    3h 20m
    11:00
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    14:20
    Elblag
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    55 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    16:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    19:50
    Elblag
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    55 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Elblag

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Elblag w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 3 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Port lotniczy Warszawa Modlin na lotnisko Elblag. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 3 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Elblag.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 5 autobusami wahadłowymi z miasta Port lotniczy Warszawa Modlin na lotnisko Elblag, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Elblag, z ofertami 4.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI) do miasta Elblag

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 3 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin miasta Elblag już od 55 zł!

Najtańsze połączenie 55 zł
Najszybsze połączenie 3h 5m
Najwcześniejszy odjazd 08:45
Najpóźniejszy odjazd 16:45
Codzienne połączenia 3 Ø
Dystans 207,4 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag

Każdego dnia, 3 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
niedziela 21.04
55 zł
poniedziałek 22.04
wtorek 23.04
środa 24.04
55 zł
czwartek 25.04
55 zł
piątek 26.04
sobota 27.04
niedziela 28.04
55 zł
poniedziałek 29.04
wtorek 30.04
środa 01.05
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
niedziela 05.05
poniedziałek 06.05
wtorek 07.05
środa 08.05
czwartek 09.05
piątek 10.05
55 zł
sobota 11.05
55 zł
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 54 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 55 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag jest rano, z 54 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 55 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin a miastem Elblag.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin i w mieście Elblag.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin i w mieściena Elblag.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 55 zł i trwa 3h 15m do osiagnięcia celu do miasta Elblag. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 55 zł do 60 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Elblag.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag wynosi: 3. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag oferuje FlixBus a podróż trwa 3h 5m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 55 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Elblag odjeżdża z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin o 08:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag wyrusza o 16:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin i miastem Elblag?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin i miastem Elblag używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Warszawa Modlin - Elblag

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag

Tani carpooling z miasta Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Elblag na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    3h 0m
    15:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    18:30
    Elblag
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 44 zł
  • BlaBlaCar
    3h 0m
    15:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    18:30
    Elblag
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 44 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin i miasta Elblag.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin oraz z miasta Elblag. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.