Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Łódź - Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 43 zł
jutro
od 47 zł
sobota
od 47 zł
niedziela
od 48 zł
poniedziałek
od 44 zł
wtorek
od 44 zł
środa
od 43 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 50m
    10:45
    Łódź
    Fabryczna
    13:35
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    43 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    15:50
    Łódź
    Fabryczna
    18:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    43 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    08:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    46 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    09:20
    Łódź
    Fabryczna
    12:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    48 zł
  • FlixBus
    3h 15m
    03:40
    Łódź
    Fabryczna
    06:55
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 50m
    10:45
    Łódź
    Fabryczna
    13:35
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    47 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    15:50
    Łódź
    Fabryczna
    18:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    47 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    08:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 15m
    03:40
    Łódź
    Fabryczna
    06:55
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    56 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    09:20
    Łódź
    Fabryczna
    12:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 40m
    15:50
    Łódź
    Fabryczna
    18:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    47 zł
  • FlixBus
    3h 15m
    03:40
    Łódź
    Fabryczna
    06:55
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    56 zł
  • FlixBus
    2h 50m
    10:45
    Łódź
    Fabryczna
    13:35
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    08:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    67 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    09:20
    Łódź
    Fabryczna
    12:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    84 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 50m
    10:45
    Łódź
    Fabryczna
    13:35
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    48 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    15:50
    Łódź
    Fabryczna
    18:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    09:20
    Łódź
    Fabryczna
    12:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    08:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    54 zł
  • FlixBus
    3h 15m
    03:40
    Łódź
    Fabryczna
    06:55
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 40m
    15:50
    Łódź
    Fabryczna
    18:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    44 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    08:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • FlixBus
    2h 50m
    10:45
    Łódź
    Fabryczna
    13:35
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • FlixBus
    3h 15m
    09:35
    Łódź
    Fabryczna
    12:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    48 zł
  • FlixBus
    3h 10m
    03:55
    Łódź
    Fabryczna
    07:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 50m
    10:45
    Łódź
    Fabryczna
    13:35
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    44 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    15:50
    Łódź
    Fabryczna
    18:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    44 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    08:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • FlixBus
    3h 10m
    03:55
    Łódź
    Fabryczna
    07:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    48 zł
  • FlixBus
    3h 15m
    09:35
    Łódź
    Fabryczna
    12:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    48 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 40m
    15:50
    Łódź
    Fabryczna
    18:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    43 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    08:45
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    47 zł
  • FlixBus
    3h 15m
    09:35
    Łódź
    Fabryczna
    12:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    48 zł
  • FlixBus
    3h 10m
    03:55
    Łódź
    Fabryczna
    07:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    51 zł
  • FlixBus
    2h 50m
    10:45
    Łódź
    Fabryczna
    13:35
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    63 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 6 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest noc, z 16 autobusami wahadłowymi z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin, z ofertami 1.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 5 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin już od 43 zł!

Najtańsze połączenie 43 zł
Najszybsze połączenie 2h 40m
Najwcześniejszy odjazd 03:40
Najpóźniejszy odjazd 15:50
Codzienne połączenia 5 Ø
Dystans 112,1 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Każdego dnia, 5 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
43 zł
piątek 21.06
47 zł
sobota 22.06
47 zł
niedziela 23.06
48 zł
poniedziałek 24.06
44 zł
wtorek 25.06
44 zł
środa 26.06
43 zł
czwartek 27.06
43 zł
piątek 28.06
44 zł
sobota 29.06
46 zł
niedziela 30.06
42 zł
poniedziałek 01.07
wtorek 02.07
70 zł
środa 03.07
70 zł
czwartek 04.07
44 zł
piątek 05.07
44 zł
sobota 06.07
niedziela 07.07
poniedziałek 08.07
44 zł
wtorek 09.07
44 zł
środa 10.07
44 zł
czwartek 11.07
45 zł
piątek 12.07
sobota 13.07
35 zł
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 43 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 48 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin jest rano, z 43 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 97 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Łódź a lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Łódź i na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Łódź i na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 43 zł i trwa 2h 50m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 43 zł do 133 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin wynosi: 5. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin oferuje FlixBus a podróż trwa 2h 40m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 43 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin odjeżdża z miasta Łódź o 03:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin wyrusza o 15:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Łódź - Port lotniczy Warszawa Modlin

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Łódź i lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Łódź oraz z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.