✈ Autobus Suwałki - Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin od różnych operatorów autobusowych, takich jak Żak Express, FlixBus albo Avtokombinat 1 na następne dni.
dzisiaj
od 112 zł
jutro
od 129 zł
niedziela
od 129 zł
poniedziałek
od 63 zł
wtorek
od 112 zł
środa
od 112 zł
czwartek
od 62 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    10h 30m
    11:00
    Suwałki
    MOP INEES
    21:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    112 zł
  • FlixBus
    7h 15m
    22:10
    Suwałki
    MOP INEES
    05:25
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    112 zł
  • Żak Express
    5h 20m
    02:10
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Żak Express
    5h 15m
    07:25
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    12:40
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Żak Express
    5h 20m
    09:50
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    15:10
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Żak Express
    5h 20m
    02:10
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Żak Express
    5h 15m
    07:25
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    12:40
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Żak Express
    5h 20m
    09:50
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    15:10
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • FlixBus
    7h 15m
    22:10
    Suwałki
    MOP INEES
    05:25
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    134 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    03:10
    Suwałki
    MOP INEES
    10:55
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    135 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Żak Express
    5h 20m
    02:10
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Żak Express
    5h 15m
    07:25
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    12:40
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Żak Express
    5h 20m
    09:50
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    15:10
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • FlixBus
    7h 15m
    22:10
    Suwałki
    MOP INEES
    05:25
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    133 zł
  • FlixBus
    6h 10m
    06:10
    Suwałki
    MOP INEES
    12:20
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    146 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Avtokombinat 1
    4h 35m
    14:55
    Suwałki
    19:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Avtokombinat 1
    Ekonomiczna
    63 zł
  • FlixBus
    6h 10m
    06:10
    Suwałki
    MOP INEES
    12:20
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    87 zł
  • FlixBus
    8h 45m
    16:05
    Suwałki
    MOP INEES
    00:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    87 zł
  • Żak Express
    5h 20m
    02:10
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Żak Express
    5h 15m
    07:25
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    12:40
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    7h 45m
    03:10
    Suwałki
    MOP INEES
    10:55
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    112 zł
  • FlixBus
    6h 10m
    06:10
    Suwałki
    MOP INEES
    12:20
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    112 zł
  • FlixBus
    8h 45m
    16:05
    Suwałki
    MOP INEES
    00:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    112 zł
  • Żak Express
    5h 20m
    02:10
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Żak Express
    5h 15m
    07:25
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    12:40
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    7h 15m
    22:10
    Suwałki
    MOP INEES
    05:25
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    112 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    03:10
    Suwałki
    MOP INEES
    10:55
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    113 zł
  • FlixBus
    6h 10m
    06:10
    Suwałki
    MOP INEES
    12:20
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    113 zł
  • Żak Express
    5h 20m
    02:10
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Żak Express
    5h 15m
    07:25
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    12:40
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Avtokombinat 1
    4h 35m
    14:55
    Suwałki
    19:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Avtokombinat 1
    Ekonomiczna
    62 zł
  • Żak Express
    5h 20m
    02:10
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Żak Express
    5h 15m
    07:25
    Suwałki
    Suwalki - Kosciuszki
    12:40
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    Żak Express
    Ekonomiczna
    129 zł
  • FlixBus
    7h 15m
    22:10
    Suwałki
    MOP INEES
    05:25
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    134 zł
  • FlixBus
    8h 45m
    16:05
    Suwałki
    MOP INEES
    00:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    136 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Suwałki i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Suwałki i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 16 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin. Natomiast ma niedziela najmniej połączeń, z zaledwie 8 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Suwałki i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 29 autobusami wahadłowymi z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Suwałki i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin, z ofertami 15.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Żak Express, FlixBus i Avtokombinat 1, którzy podróżują 11 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin już od 62 zł!

Najtańsze połączenie 62 zł
Najszybsze połączenie 4h 35m
Najwcześniejszy odjazd 02:10
Najpóźniejszy odjazd 22:30
Codzienne połączenia 11 Ø
Dystans 239,3 km
Firmy autobusowe Żak Express, FlixBus i Avtokombinat 1

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Każdego dnia, 11 autobusy wahadłowe z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
129 zł
sobota 25.05
129 zł
niedziela 26.05
129 zł
poniedziałek 27.05
63 zł
wtorek 28.05
112 zł
środa 29.05
112 zł
czwartek 30.05
129 zł
piątek 31.05
97 zł
sobota 01.06
129 zł
niedziela 02.06
97 zł
poniedziałek 03.06
wtorek 04.06
111 zł
środa 05.06
czwartek 06.06
129 zł
piątek 07.06
sobota 08.06
129 zł
niedziela 09.06
poniedziałek 10.06
129 zł
wtorek 11.06
129 zł
środa 12.06
100 zł
czwartek 13.06
80 zł
piątek 14.06
129 zł
sobota 15.06
129 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 62 zł, czwartek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin. Zamiast tego sobota jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 129 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin jest popołudnie, z 62 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 102 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Suwałki a lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Suwałki i na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Suwałki i na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 62 zł i trwa 4h 35m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 62 zł do 170 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin wynosi: 11. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin oferuje Avtokombinat 1 a podróż trwa 4h 35m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 63 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin odjeżdża z miasta Suwałki o 02:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin wyrusza o 22:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, pasażerowie mogą wybrać Żak Express, FlixBus i Avtokombinat 1. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Suwałki i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Suwałki i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Żak Express, FlixBus i Avtokombinat 1.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Suwałki na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Suwałki - Port lotniczy Warszawa Modlin

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Suwałki i lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Suwałki oraz z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.