Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Olsztyn - Szczytno i z powrotem od 17 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Olsztyn do miasta Szczytno.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Olsztyn do miasta Szczytno od różnych operatorów autobusowych, takich jak PKS Polonus na następne dni.
dzisiaj
od 18 zł
jutro
sobota
niedziela
od 17 zł
poniedziałek
wtorek
środa

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • PKS Polonus
    0h 57m
    15:45
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    16:42
    Szczytno
    Dworzec autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    18 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • PKS Polonus
    0h 57m
    15:45
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    16:42
    Szczytno
    Dworzec autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    17 zł
  • PKS Polonus
    0h 57m
    15:45
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    16:42
    Szczytno
    Dworzec autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    18 zł

Fakty dotyczące autobusów z miasta Olsztyn do miasta Szczytno

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak PKS Polonus, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem z miasta Olsztyn do miasta Szczytno jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Olsztyn do miasta Szczytno już od 17 zł!

Najtańsze połączenie 17 zł
Najszybsze połączenie 0h 57m
Najwcześniejszy odjazd 15:45
Najpóźniejszy odjazd 15:45
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 41,5 km
Firmy autobusowe PKS Polonus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Olsztyn do miasta Szczytno

Każdego dnia, 1 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Olsztyn do miasta Szczytno: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
18 zł
piątek 21.06
sobota 22.06
niedziela 23.06
17 zł
poniedziałek 24.06
wtorek 25.06
środa 26.06
czwartek 27.06
piątek 28.06
sobota 29.06
niedziela 30.06
poniedziałek 01.07
wtorek 02.07
środa 03.07
czwartek 04.07
piątek 05.07
sobota 06.07
niedziela 07.07
poniedziałek 08.07
wtorek 09.07
środa 10.07
czwartek 11.07
piątek 12.07
sobota 13.07
niedziela 14.07

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Olsztyn do miasta Szczytno?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Olsztyn do miasta Szczytno z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Olsztyn do miasta Szczytno, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Olsztyn do miasta Szczytno są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Olsztyn do miasta Szczytno

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Olsztyn a Szczytno.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Olsztyn i Szczytno.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Olsztyn i Szczytno.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Olsztyn do miasta Szczytno

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Olsztyn do miasta Szczytno? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Olsztyn do miasta Szczytno? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Olsztyn do miasta Szczytno

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Olsztyn do miasta Szczytno?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 17 zł i trwa 0h 57m do osiagnięcia celu w mieście Szczytno. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Olsztyn do miasta Szczytno?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 17 zł do 18 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Szczytno.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Olsztyn do miasta Szczytno?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Olsztyn do miasta Szczytno wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Olsztyn do miasta Szczytno?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Olsztyn do miasta Szczytno oferuje PKS Polonus a podróż trwa 0h 57m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 18 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Olsztyn do miasta Szczytno?

Najwcześniejszy autobus do miasta Szczytno odjeżdża z miasta Olsztyn o 15:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Olsztyn do miasta Szczytno?

Ostatni autobus z miasta Olsztyn do miasta Szczytno wyrusza o 15:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Olsztyn do miasta Szczytno?

Podróżując autobusem z miasta Olsztyn do miasta Szczytno, pasażerowie mogą wybrać PKS Polonus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Olsztyn i Szczytno?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Olsztyn i Szczytno używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: PKS Polonus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Olsztyn do miasta Szczytno?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Olsztyn do miasta Szczytno możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Olsztyn do miasta Szczytno?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Olsztyn do miasta Szczytno w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Olsztyn - Szczytno

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Olsztyn i miasta Szczytno.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Olsztyn oraz z miasta Szczytno. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.