✈ Autobus Port lotniczy Gdańsk (GDN) - Olsztyn

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk (GDN) do miasta Olsztyn

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Wagner Transport i FlixBus, którzy podróżują 11 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Gdańsk miasta Olsztyn już od 39,99 zł!

Najtańsze połączenie 39,99 zł
Najszybsze połączenie 2h 20m
Najwcześniejszy odjazd 00:20
Najpóźniejszy odjazd 15:20
Codzienne połączenia 11 Ø
Dystans 147,3 km
Firmy autobusowe Wagner Transport i FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Każdego dnia, 11 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2023-11-30 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 27.11
102 zł
wtorek 28.11
102 zł
środa 29.11
40 zł
czwartek 30.11
40 zł
piątek 01.12
sobota 02.12
40 zł
niedziela 03.12
45 zł
poniedziałek 04.12
wtorek 05.12
środa 06.12
czwartek 07.12
40 zł
piątek 08.12
40 zł
sobota 09.12
niedziela 10.12
poniedziałek 11.12
wtorek 12.12
środa 13.12
40 zł
czwartek 14.12
40 zł
piątek 15.12
40 zł
sobota 16.12
40 zł
niedziela 17.12
45 zł
poniedziałek 18.12
wtorek 19.12
środa 20.12
60 zł
czwartek 21.12
70 zł
piątek 22.12
80 zł
sobota 23.12
80 zł
niedziela 24.12

Najtańszy czas podróży z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 40,00 zł, czwartek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 45,00 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn jest popołudnie, z 40,00 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 102,00 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn od różnych operatorów autobusowych, takich jak Wagner Transport albo FlixBus na następne dni.
 • FlixBus
  3h 7m
  15:20
  Port lotniczy Gdańsk
  Lotnisko Gdańsk
  18:27
  Olsztyn
  Uniwersytet-Prawocheńskiego
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 39,99 zł
 • FlixBus
  3h 7m
  15:20
  Port lotniczy Gdańsk
  Lotnisko Gdańsk
  18:27
  Olsztyn
  Uniwersytet-Prawocheńskiego
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 44,99 zł
 • Wagner Transport
  2h 30m
  00:20
  Port lotniczy Gdańsk
  Lotnisko Gdańsk
  02:50
  Olsztyn
  Dworzec Autobusowy
  Wagner Transport
  Ekonomiczna
  od 101,50 zł
 • Wagner Transport
  2h 20m
  00:20
  Port lotniczy Gdańsk
  02:40
  Olsztyn
  Dworzec Autobusowy
  Wagner Transport
  Ekonomiczna
  od 112,78 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Olsztyn.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Olsztyn w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest czwartek , z ponad 13 autobusami wahadłowymi dziennie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn. Natomiast ma piątek najmniej połączeń, z zaledwie 10 autobusów wahadłowych dziennie między lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Olsztyn.
.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest noc, z 18 autobusami wahadłowymi z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Olsztyn, z ofertami 4.
.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Gdańsk a miastem Olsztyn.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Gdańsk i w mieście Olsztyn.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Gdańsk i w mieściena Olsztyn.

Stacje
Lotnisko Gdańsk
Juliusza Słowackiego 210,
Stacje
Dajtki
Dworcowa Bus Stop
Dworzec Autobusowy
Partyzantów 40B,
Galeria Warmińska Bus Stop
moya Gas Station
Okrągła (Sielska) Przystanek autobusowy
Pieniężnego Bus Stop
Pstrowskiego Bus Stop
Straż Pożarna Bus Stop
Szpital Dziecięcy Bus Stop
Szpital MSWiA Bus Stop
Uniwersytet-Prawocheńskiego
West Train Station

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 39,99 zł i trwa 3h 7m do osiagnięcia celu do miasta Olsztyn. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 39,99 zł do 112,78 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Olsztyn.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn wynosi: 11. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn oferuje Wagner Transport a podróż trwa 2h 20m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 112,78 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Olsztyn odjeżdża z lotniska Port lotniczy Gdańsk o 00:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn wyrusza o 15:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn, pasażerowie mogą wybrać Wagner Transport i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Olsztyn?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Olsztyn używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Wagner Transport i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Gdańsk - Olsztyn

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Tani carpooling z miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn na najbliższe dni.
 • BlaBlaCar
  2h 40m
  03:00
  Port lotniczy Gdańsk
  05:40
  Olsztyn
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 34,55 zł
 • BlaBlaCar
  2h 0m
  05:30
  Port lotniczy Gdańsk
  07:30
  Olsztyn
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 43,19 zł
 • BlaBlaCar
  2h 0m
  11:00
  Port lotniczy Gdańsk
  13:00
  Olsztyn
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 47,51 zł
 • BlaBlaCar
  2h 40m
  03:00
  Port lotniczy Gdańsk
  05:40
  Olsztyn
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 34,55 zł
 • BlaBlaCar
  2h 0m
  05:30
  Port lotniczy Gdańsk
  07:30
  Olsztyn
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 43,19 zł
 • BlaBlaCar
  2h 0m
  11:00
  Port lotniczy Gdańsk
  13:00
  Olsztyn
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 47,51 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk i miasta Olsztyn.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk oraz z miasta Olsztyn. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.