✈ Autobus Port lotniczy Gdańsk (GDN) - Olsztyn

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn od różnych operatorów autobusowych, takich jak Wagner Transport albo FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 110 zł
jutro
od 110 zł
niedziela
od 45 zł
poniedziałek
od 45 zł
wtorek
od 45 zł
środa
od 45 zł
czwartek
od 50 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Wagner Transport
    2h 20m
    22:30
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    00:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    22:30
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    01:00
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    00:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    02:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    111 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    01:30
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    04:00
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    111 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    09:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    11:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    111 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Wagner Transport
    2h 20m
    00:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    02:40
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    00:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    02:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 20m
    01:30
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    03:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    01:30
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    04:00
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 20m
    09:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    11:40
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 15m
    12:15
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    15:30
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • Wagner Transport
    2h 20m
    00:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    02:40
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    00:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    02:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 20m
    01:30
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    03:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 15m
    12:15
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    15:30
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • Wagner Transport
    2h 20m
    00:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    02:40
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    00:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    02:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 20m
    01:30
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    03:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 15m
    12:15
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    15:30
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    01:30
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    04:00
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 40m
    12:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    15:00
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 50m
    15:10
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    18:00
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 15m
    12:15
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    15:30
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    12:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    14:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 40m
    12:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    15:00
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 20m
    22:30
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    00:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 15m
    12:15
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    15:30
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • Wagner Transport
    2h 20m
    00:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    02:40
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    10:25
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    12:55
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł
  • Wagner Transport
    2h 30m
    12:20
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    14:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    Wagner Transport
    Ekonomiczna
    110 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Port lotniczy Gdańsk i lotniskiem Olsztyn

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Port lotniczy Gdańsk i lotniskiem Olsztyn w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest sobota, z ponad 27 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Port lotniczy Gdańsk na lotnisko Olsztyn. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Port lotniczy Gdańsk i lotniskiem Olsztyn.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 36 autobusami wahadłowymi z miasta Port lotniczy Gdańsk na lotnisko Olsztyn, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastem Port lotniczy Gdańsk i lotniskiem Olsztyn, z ofertami 16.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk (GDN) do miasta Olsztyn

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Wagner Transport i FlixBus, którzy podróżują 13 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Gdańsk miasta Olsztyn już od 45 zł!

Najtańsze połączenie 45 zł
Najszybsze połączenie 2h 20m
Najwcześniejszy odjazd 00:20
Najpóźniejszy odjazd 19:20
Codzienne połączenia 13 Ø
Dystans 147,3 km
Firmy autobusowe Wagner Transport i FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Każdego dnia, 13 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
110 zł
sobota 25.05
110 zł
niedziela 26.05
110 zł
poniedziałek 27.05
110 zł
wtorek 28.05
110 zł
środa 29.05
110 zł
czwartek 30.05
110 zł
piątek 31.05
50 zł
sobota 01.06
110 zł
niedziela 02.06
110 zł
poniedziałek 03.06
110 zł
wtorek 04.06
110 zł
środa 05.06
110 zł
czwartek 06.06
100 zł
piątek 07.06
55 zł
sobota 08.06
110 zł
niedziela 09.06
55 zł
poniedziałek 10.06
100 zł
wtorek 11.06
110 zł
środa 12.06
40 zł
czwartek 13.06
110 zł
piątek 14.06
110 zł
sobota 15.06
110 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 45 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 110 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn jest popołudnie, z 45 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 110 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Gdańsk a miastem Olsztyn.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Gdańsk i w mieście Olsztyn.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Gdańsk i w mieściena Olsztyn.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 45 zł i trwa 3h 15m do osiagnięcia celu do miasta Olsztyn. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 45 zł do 111 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Olsztyn.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn wynosi: 13. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn oferuje Wagner Transport a podróż trwa 2h 20m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 111 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Olsztyn odjeżdża z lotniska Port lotniczy Gdańsk o 00:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn wyrusza o 19:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn, pasażerowie mogą wybrać Wagner Transport i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Olsztyn?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Olsztyn używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Wagner Transport i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Gdańsk - Olsztyn

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Tani carpooling z miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Olsztyn na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    16:40
    Port lotniczy Gdańsk
    18:40
    Olsztyn
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 26 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    12:10
    Port lotniczy Gdańsk
    14:20
    Olsztyn
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    19:50
    Port lotniczy Gdańsk
    22:00
    Olsztyn
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    13:00
    Port lotniczy Gdańsk
    15:00
    Olsztyn
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    16:40
    Port lotniczy Gdańsk
    18:40
    Olsztyn
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 26 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    12:10
    Port lotniczy Gdańsk
    14:20
    Olsztyn
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    19:50
    Port lotniczy Gdańsk
    22:00
    Olsztyn
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    13:00
    Port lotniczy Gdańsk
    15:00
    Olsztyn
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk i miasta Olsztyn.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk oraz z miasta Olsztyn. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.