Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Olsztyn - Essen od 284 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Olsztyn do miasta Essen.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Olsztyn do miasta Essen od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
jutro
od 294 zł
piątek
od 284 zł
sobota
od 301 zł
niedziela
poniedziałek
wtorek

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    24h 5m
    04:25
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    04:30
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    294 zł
  • FlixBus
    23h 55m
    04:35
    Olsztyn
    Uniwersytet-Prawocheńskiego
    04:30
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    294 zł
  • FlixBus
    20h 37m
    21:10
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    17:47
    Essen
    FlixBus
    Ekonomiczna
    323 zł
  • FlixBus
    32h 21m
    08:25
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    16:46
    Essen
    FlixBus
    Ekonomiczna
    359 zł
  • FlixBus
    31h 41m
    09:05
    Olsztyn
    Uniwersytet-Prawocheńskiego
    16:46
    Essen
    FlixBus
    Ekonomiczna
    366 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    24h 5m
    04:25
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    04:30
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    284 zł
  • FlixBus
    23h 55m
    04:35
    Olsztyn
    Uniwersytet-Prawocheńskiego
    04:30
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    284 zł
  • FlixBus
    25h 25m
    08:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    10:15
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    411 zł
  • FlixBus
    25h 10m
    09:05
    Olsztyn
    Uniwersytet-Prawocheńskiego
    10:15
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    411 zł
  • FlixBus
    20h 55m
    15:00
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    11:55
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    425 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    24h 5m
    04:25
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    04:30
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    301 zł
  • FlixBus
    23h 55m
    04:35
    Olsztyn
    Uniwersytet-Prawocheńskiego
    04:30
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    301 zł
  • FlixBus
    30h 20m
    08:25
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    14:45
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    425 zł
  • FlixBus
    20h 55m
    15:00
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    11:55
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    438 zł
  • FlixBus
    22h 0m
    08:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    06:50
    Essen
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    500 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Olsztyn i Essen.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Olsztyn i Essen w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest czwartek, z ponad 14 autobusami dziennie z miasta Olsztyn do miasta Essen. Natomiast ma piątek najmniej połączeń, z zaledwie 8 autobusów dziennie między miastami Olsztyn i Essen.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 11 autobusami z miasta Olsztyn do miasta Essen, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Olsztyn i Essen, z ofertami 4.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Olsztyn do miasta Essen

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 10 razy każdego dnia autobusem z miasta Olsztyn do miasta Essen jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Olsztyn do miasta Essen już od 284 zł!

Najtańsze połączenie 284 zł
Najszybsze połączenie 20h 37m
Najwcześniejszy odjazd 04:25
Najpóźniejszy odjazd 21:10
Codzienne połączenia 10 Ø
Dystans 943,6 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Olsztyn do miasta Essen

Każdego dnia, 10 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Olsztyn do miasta Essen: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
czwartek 25.07
294 zł
piątek 26.07
284 zł
sobota 27.07
301 zł
niedziela 28.07
poniedziałek 29.07
wtorek 30.07
środa 31.07
czwartek 01.08
piątek 02.08
sobota 03.08
niedziela 04.08
poniedziałek 05.08
wtorek 06.08
środa 07.08
czwartek 08.08
piątek 09.08
sobota 10.08
niedziela 11.08
poniedziałek 12.08
wtorek 13.08
środa 14.08
czwartek 15.08
piątek 16.08
sobota 17.08
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Olsztyn do miasta Essen.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Olsztyn do miasta Essen, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 284 zł, piątek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Olsztyn do miasta Essen. Zamiast tego sobota jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 301 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Olsztyn do miasta Essen jest noc, z 284 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 384 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Olsztyn do miasta Essen?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Olsztyn do miasta Essen z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Olsztyn do miasta Essen, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Olsztyn do miasta Essen są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Olsztyn i Essen.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Olsztyn i Essen.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Olsztyn do miasta Essen

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Olsztyn do miasta Essen? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Olsztyn do miasta Essen? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Olsztyn do miasta Essen

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Olsztyn do miasta Essen?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 284 zł i trwa 0h 5m do osiagnięcia celu w mieście Essen. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Olsztyn do miasta Essen?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 284 zł do 774 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Essen.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Olsztyn do miasta Essen?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Olsztyn do miasta Essen wynosi: 10. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Olsztyn do miasta Essen?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Olsztyn do miasta Essen oferuje FlixBus a podróż trwa 20h 37m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 323 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Olsztyn do miasta Essen?

Najwcześniejszy autobus do miasta Essen odjeżdża z miasta Olsztyn o 04:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Olsztyn do miasta Essen?

Ostatni autobus z miasta Olsztyn do miasta Essen wyrusza o 21:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Olsztyn do miasta Essen?

Podróżując autobusem z miasta Olsztyn do miasta Essen, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Olsztyn i Essen?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Olsztyn i Essen używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Olsztyn do miasta Essen?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Olsztyn do miasta Essen możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Olsztyn do miasta Essen?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Olsztyn do miasta Essen w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Olsztyn - Essen

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Olsztyn i miasta Essen.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Olsztyn oraz z miasta Essen. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.