Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Olsztyn - Bielefeld od 320 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
jutro
piątek
sobota
od 320 zł
niedziela
poniedziałek
wtorek

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    23h 10m
    08:50
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    08:00
    Bielefeld
    Brackwede Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    320 zł
  • FlixBus
    22h 55m
    09:05
    Olsztyn
    Uniwersytet-Prawocheńskiego
    08:00
    Bielefeld
    Brackwede Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    320 zł
  • FlixBus
    32h 55m
    08:25
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    17:20
    Bielefeld
    Brackwede Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    334 zł
  • FlixBus
    30h 8m
    04:25
    Olsztyn
    Dworzec Autobusowy
    10:33
    Bielefeld
    FlixBus
    Ekonomiczna
    373 zł
  • FlixBus
    29h 58m
    04:35
    Olsztyn
    Uniwersytet-Prawocheńskiego
    10:33
    Bielefeld
    FlixBus
    Ekonomiczna
    373 zł

Fakty dotyczące autobusów z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 11 razy każdego dnia autobusem z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld już od 320 zł!

Najtańsze połączenie 320 zł
Najszybsze połączenie 20h 50m
Najwcześniejszy odjazd 04:25
Najpóźniejszy odjazd 21:10
Codzienne połączenia 11 Ø
Dystans 823,4 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld

Każdego dnia, 11 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
czwartek 25.07
piątek 26.07
sobota 27.07
320 zł
niedziela 28.07
poniedziałek 29.07
wtorek 30.07
środa 31.07
czwartek 01.08
piątek 02.08
sobota 03.08
niedziela 04.08
poniedziałek 05.08
wtorek 06.08
środa 07.08
czwartek 08.08
piątek 09.08
sobota 10.08
niedziela 11.08
poniedziałek 12.08
wtorek 13.08
środa 14.08
czwartek 15.08
piątek 16.08
sobota 17.08
niedziela 18.08

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Olsztyn i Bielefeld.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Olsztyn i Bielefeld.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Olsztyn do miasta Bielefeld? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 320 zł i trwa 23h 10m do osiagnięcia celu w mieście Bielefeld. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 320 zł do 534 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Bielefeld.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld wynosi: 11. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld oferuje FlixBus a podróż trwa 20h 50m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 374 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld?

Najwcześniejszy autobus do miasta Bielefeld odjeżdża z miasta Olsztyn o 04:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld?

Ostatni autobus z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld wyrusza o 21:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld?

Podróżując autobusem z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Olsztyn i Bielefeld?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Olsztyn i Bielefeld używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Olsztyn do miasta Bielefeld w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Olsztyn - Bielefeld

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Olsztyn i miasta Bielefeld.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Olsztyn oraz z miasta Bielefeld. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.