Autobus Mielno - Kołobrzeg

Znajdź najtańsze bilety na trasie Mielno - Kołobrzeg
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 17 zł
jutro
od 20 zł
niedziela
od 20 zł
poniedziałek
od 17 zł
wtorek
od 20 zł
środa
od 17 zł
czwartek
od 25 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 35m
    16:15
    Mielno
    Lechitów
    16:50
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł
  • FlixBus
    0h 50m
    11:20
    Mielno
    Lechitów
    12:10
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    20 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 50m
    11:20
    Mielno
    Lechitów
    12:10
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • FlixBus
    0h 35m
    16:15
    Mielno
    Lechitów
    16:50
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    20 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 50m
    11:20
    Mielno
    Lechitów
    12:10
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • FlixBus
    0h 35m
    16:15
    Mielno
    Lechitów
    16:50
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    20 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 35m
    16:15
    Mielno
    Lechitów
    16:50
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł
  • FlixBus
    0h 50m
    11:20
    Mielno
    Lechitów
    12:10
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    20 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 50m
    11:20
    Mielno
    Lechitów
    12:10
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • FlixBus
    0h 35m
    16:15
    Mielno
    Lechitów
    16:50
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    20 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 35m
    16:15
    Mielno
    Lechitów
    16:50
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 50m
    11:20
    Mielno
    Lechitów
    12:10
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • FlixBus
    0h 35m
    16:15
    Mielno
    Lechitów
    16:50
    Kołobrzeg
    Kolobrzeg
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Mielno i Kołobrzeg.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Mielno i Kołobrzeg w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 2 autobusami dziennie z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 1 autobusów dziennie między miastami Mielno i Kołobrzeg.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 7 autobusami z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Mielno i Kołobrzeg, z ofertami 6.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg już od 17 zł!

Najtańsze połączenie 17 zł
Najszybsze połączenie 0h 35m
Najwcześniejszy odjazd 11:20
Najpóźniejszy odjazd 16:15
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 32,5 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg

Każdego dnia, 1 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
17 zł
sobota 25.05
20 zł
niedziela 26.05
20 zł
poniedziałek 27.05
17 zł
wtorek 28.05
20 zł
środa 29.05
17 zł
czwartek 30.05
25 zł
piątek 31.05
20 zł
sobota 01.06
20 zł
niedziela 02.06
17 zł
poniedziałek 03.06
17 zł
wtorek 04.06
17 zł
środa 05.06
czwartek 06.06
17 zł
piątek 07.06
sobota 08.06
15 zł
niedziela 09.06
poniedziałek 10.06
wtorek 11.06
środa 12.06
czwartek 13.06
15 zł
piątek 14.06
sobota 15.06
17 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 17 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg. Zamiast tego czwartek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 25 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg jest popołudnie, z 17 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 20 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Mielno a Kołobrzeg.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Mielno i Kołobrzeg.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Mielno i Kołobrzeg.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Mielno do miasta Kołobrzeg? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 17 zł i trwa 0h 35m do osiagnięcia celu w mieście Kołobrzeg. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 17 zł do 25 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Kołobrzeg.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg oferuje FlixBus a podróż trwa 0h 35m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 17 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg?

Najwcześniejszy autobus do miasta Kołobrzeg odjeżdża z miasta Mielno o 11:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg?

Ostatni autobus z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg wyrusza o 16:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg?

Podróżując autobusem z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Mielno i Kołobrzeg?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Mielno i Kołobrzeg używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Mielno - Kołobrzeg

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg

Tani carpooling z miasta Mielno do miasta Kołobrzeg

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Mielno do miasta Kołobrzeg na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    08:00
    Mielno
    08:40
    Kołobrzeg
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 4 zł
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    18:30
    Mielno
    19:00
    Kołobrzeg
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 9 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Mielno i miasta Kołobrzeg.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Mielno oraz z miasta Kołobrzeg. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.