Autokar z Lublin do Wrocław i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Lublin do Wrocław i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Lublin do Wrocław – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie52,24 zł
Najszybsze połączenie9h 9m
Najwcześniejszy przejazd04:45
Najpóźniejszy pojazd14:21
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans386,1 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Lublin do Wrocław albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Lublin a Wrocław i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Lublin do Wrocław dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Lublin i Wrocław, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Lublin, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Wrocław, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Lublin i Wrocław.

Najtańsze połączenie z Lublin do Wrocław

Dzisiaj
Jutro
30.09
od 74,99 zł
01.10
od 74,99 zł
02.10
03.10

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    14:21
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 11h 34m
    01:55
    Wrocław - Plac Grunwaldzki
    od52,24 zł
  • FlixBus
    14:21
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 11h 49m
    02:10
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    od52,24 zł
  • FlixBus
    14:21
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 9m
    23:30
    Wrocław - Plac Grunwaldzki
    od74,99 zł
  • FlixBus
    14:21
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 29m
    23:50
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    od74,99 zł
  • FlixBus
    11:00
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 10h 10m
    21:10
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    od74,99 zł
  • FlixBus
    11:00
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 50m
    20:50
    Wrocław - Plac Grunwaldzki
    od74,99 zł
  • FlixBus
    04:45
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 11h 25m
    16:10
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    od77,27 zł
  • FlixBus
    08:00
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 11h 40m
    19:40
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    od100,02 zł
  • FlixBus
    08:00
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 10h 0m
    18:00
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    od127,33 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lublin do Wrocław

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    15:00
    Lublin
    Czas jazdy 6h 10m
    21:10
    Wrocław
    od63,71 zł
  • BlaBlaCar
    04:50
    Lublin
    Czas jazdy 8h 0m
    12:50
    Wrocław
    od109,21 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Wrocław do Lublin

Autobus z Lublin do Wrocław: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Lublin jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Wrocław jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Wrocław do Lublin, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Wrocław do Lublin.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Lublin - Wrocław, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Lublin do Wrocław!

Przystanki w Lublin i Wrocław

Stacje
Piotra Skargi 1-2, 50-082 Wrocław (Polska)
Joannitów 13, 50 048 Wrocław (Polska)
Wrocław (Polska)
Wrocław (Polska)

Porównaj Lublin i Wrocław

7,80 zł
8,50 zł
Lublin
Wrocław
Przejazd taksówką w lokalizacji: Lublin jest 9% tańszy niż w lokalizacji: Wrocław.
3,20 zł
3,00 zł
Lublin
Wrocław
Przejazd autobusem w lokalizacji: Lublin jest 7% droższy niż w lokalizacji: Wrocław.
6,00 zł
7,00 zł
Lublin
Wrocław
Duży kufel piwa w lokalizacji: Lublin jest 15% tańszy niż w lokalizacji: Wrocław.
1,67 zł
1,85 zł
Lublin
Wrocław
1 litr wody w lokalizacji: Lublin jest 10% tańszy niż w lokalizacji: Wrocław.
22,25 zł
22,00 zł
Lublin
Wrocław
Pełny posiłek w lokalizacji: Lublin jest 2% droższy niż w lokalizacji: Wrocław.

Kontynuuj swoją podróż da Lublin i Wrocław

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.