✈ Autobus Lublin - Port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 35 zł
jutro
od 35 zł
poniedziałek
od 35 zł
wtorek
środa
od 35 zł
czwartek
od 30 zł
piątek
od 30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 2m
    07:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:07
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    Lotnisko Rzeszów-Jasionka
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 2m
    07:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:07
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    Lotnisko Rzeszów-Jasionka
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 2m
    07:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:07
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    Lotnisko Rzeszów-Jasionka
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 2m
    07:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:07
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    Lotnisko Rzeszów-Jasionka
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 2m
    06:35
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    08:37
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    Lotnisko Rzeszów-Jasionka
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 2m
    14:55
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    16:57
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    Lotnisko Rzeszów-Jasionka
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 2m
    07:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:07
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    Lotnisko Rzeszów-Jasionka
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 2m
    06:35
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    08:37
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    Lotnisko Rzeszów-Jasionka
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 2m
    14:55
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    16:57
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    Lotnisko Rzeszów-Jasionka
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 2m
    07:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:07
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    Lotnisko Rzeszów-Jasionka
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Lublin i lotniskiem Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Lublin i lotniskiem Port lotniczy Rzeszów-Jasionka w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest czwartek, z ponad 3 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 1 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Lublin i lotniskiem Port lotniczy Rzeszów-Jasionka.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 8 autobusami wahadłowymi z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastem Lublin i lotniskiem Port lotniczy Rzeszów-Jasionka, z ofertami 2.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka już od 30 zł!

Najtańsze połączenie 30 zł
Najszybsze połączenie 2h 2m
Najwcześniejszy odjazd 07:05
Najpóźniejszy odjazd 14:55
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 132,2 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Każdego dnia, 1 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
35 zł
niedziela 21.04
35 zł
poniedziałek 22.04
35 zł
wtorek 23.04
środa 24.04
35 zł
czwartek 25.04
35 zł
piątek 26.04
35 zł
sobota 27.04
35 zł
niedziela 28.04
30 zł
poniedziałek 29.04
35 zł
wtorek 30.04
35 zł
środa 01.05
40 zł
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
35 zł
niedziela 05.05
35 zł
poniedziałek 06.05
35 zł
wtorek 07.05
środa 08.05
30 zł
czwartek 09.05
piątek 10.05
30 zł
sobota 11.05
30 zł
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 30 zł, czwartek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 35 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest popołudnie, z 30 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 30 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Lublin a lotniskiem Port lotniczy Rzeszów-Jasionka.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Lublin i na lotnisku Port lotniczy Rzeszów-Jasionka.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Lublin i na lotnisku Port lotniczy Rzeszów-Jasionka.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 30 zł i trwa 2h 2m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 30 zł do 35 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka oferuje FlixBus a podróż trwa 2h 2m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 35 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka odjeżdża z miasta Lublin o 07:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka wyrusza o 14:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Lublin i lotniskiem Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Lublin i lotniskiem Port lotniczy Rzeszów-Jasionka używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lublin - Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Lublin na lotnisko Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Tani carpooling z miasta Lublin do miasta Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Lublin do miasta Port lotniczy Rzeszów-Jasionka na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    20:10
    Lublin
    22:10
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    15:00
    Lublin
    17:00
    Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 33 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Lublin i lotniska Port lotniczy Rzeszów-Jasionka.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Lublin oraz z lotniska Port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.