Autobus Lublin - Krosno

Znajdź najtańsze bilety na trasie Lublin - Krosno
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Połączenia z międzylądowaniem z miast Lublin i Krosno

W tej chwili nie ma niestety żadnych bezpośrednich połączeń między miastami Lublin a Krosno. Znaleźliśmy jednak następujące połączenia z międzylądowaniem między tymi dwoma miastami. Sprawdź oferty poniżej!

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Lublin i Krosno.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Lublin i Krosno.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Lublin do miasta Krosno

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Lublin do miasta Krosno? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Lublin do miasta Krosno? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Lublin do miasta Krosno

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Lublin do miasta Krosno?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od i trwa do osiagnięcia celu w mieście Krosno. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Lublin do miasta Krosno?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: . Ceny biletów zawierają się w przedziale od  do . Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Krosno.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Lublin do miasta Krosno?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Lublin do miasta Krosno wynosi: . Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Lublin do miasta Krosno?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Lublin do miasta Krosno oferuje a podróż trwa . Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują . Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Lublin do miasta Krosno?

Najwcześniejszy autobus do miasta Krosno odjeżdża z miasta Lublin o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Lublin do miasta Krosno?

Ostatni autobus z miasta Lublin do miasta Krosno wyrusza o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Lublin do miasta Krosno?

Podróżując autobusem z miasta Lublin do miasta Krosno, pasażerowie mogą wybrać . Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Lublin i Krosno?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Lublin i Krosno używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: .

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Lublin do miasta Krosno?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Lublin do miasta Krosno możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Lublin do miasta Krosno?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Lublin do miasta Krosno w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Alternatywne typy transportu z miasta Lublin do miasta Krosno

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Lublin do miasta Krosno na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Lublin do miasta Krosno

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Lublin do miasta Krosno na następne dni.
  • PKP Intercity
    14h 50m
    07:06
    Lublin
    Dworzec Główny
    21:56
    Krosno
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 95 zł
  • PKP Intercity
    17h 57m
    18:18
    Lublin
    Dworzec Główny
    12:15
    Krosno
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 117 zł

Tani carpooling z miasta Lublin do miasta Krosno

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Lublin do miasta Krosno na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    3h 0m
    04:00
    Lublin
    07:00
    Krosno
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • BlaBlaCar
    3h 20m
    18:00
    Lublin
    21:20
    Krosno
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 49 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Lublin i miasta Krosno.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Lublin oraz z miasta Krosno. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.