Autokar z Londyn do Liverpool i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Londyn do Liverpool i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Londyn do Liverpool. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Londyn do Liverpool. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Londyn do Liverpool – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 15,67 zł
Najszybsze połączenie 4h 50m
Najwcześniejszy odjazd 08:30
Najpóźniejszy odjazd 19:00
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 286,9 km
Firmy autobusowe National Express, FlixBus, megabus
Czy chcesz pojechać autobusem z Londyn do Liverpool albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Londyn a Liverpool i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak National Express, FlixBus albo megabus. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Londyn do Liverpool na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Londyn i Liverpool, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Londyn, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Liverpool, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Londyn i Liverpool.

Najtańsze połączenie z Londyn do Liverpool

Dzisiaj
od 37,77 zł
Jutro
od 26,96 zł
05.12
od 37,77 zł
06.12
od 37,77 zł
07.12
od 48,09 zł
08.12
od 26,96 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • National Express
    15:00
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 6h 5m
    21:05
    Liverpool - Edge Lane Drive
    od 15,67 zł
  • FlixBus
    14:30
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 5h 35m
    20:05
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od 26,96 zł
  • FlixBus
    14:30
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 5h 25m
    19:55
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od 26,96 zł
  • FlixBus
    15:00
    Londyn - Finchley Road
    Czas jazdy 4h 55m
    19:55
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od 26,96 zł
  • FlixBus
    09:00
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 5h 50m
    14:50
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od 26,96 zł
  • FlixBus
    09:30
    Londyn - Finchley Road
    Czas jazdy 5h 20m
    14:50
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od 26,96 zł
  • National Express
    08:30
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 5h 20m
    13:50
    Liverpool - Edge Lane Drive
    od 48,09 zł
  • National Express
    08:30
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 5h 45m
    14:15
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od 48,09 zł
  • National Express
    09:00
    Londyn - Finchley Road
    Czas jazdy 4h 50m
    13:50
    Liverpool - Edge Lane Drive
    od 48,09 zł
  • megabus
    14:30
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 6h 30m
    21:00
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od 80,83 zł
  • megabus
    16:00
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 6h 30m
    22:30
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od 80,83 zł
  • megabus
    19:00
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 7h 20m
    02:20
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od 80,83 zł
  • megabus
    16:30
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 7h 20m
    23:50
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od 107,47 zł

Autobus z Londyn do Liverpool: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Londyn jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Liverpool jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Liverpool do Londyn wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Liverpool do Londyn.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Londyn do Liverpool i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje National Express za 15,67 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 4h 50m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Londyn - Liverpool, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Londyn do Liverpool!

Przystanki w Londyn i Liverpool

Stacje
Liverpool
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Aigburth Vale
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Aintree Station
L9 5BE Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Belle Vale
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Blackwood Avenue
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Botanic Park
Edge Lane 271, L7 9LB Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Bowring Park Road
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Chilcott Road
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
Canning Pl , L1 8JX Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Edge Lane Drive
Edge Lane Dr , L7 1QZ Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Fleming Road
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Great Crosshall Street
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Hunts Cross Station
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - John Moores University
Byrom St 3, L3 3AF Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Kempston Street
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Kingsley Road
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Lisburn Road
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Lowbridge Court
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Norton St
L20 4SQ Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Old Roan
Copy Lane , L30 Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Old Swan
Edge Lane 431, L13 2EY Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Penny Lane
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Plattsville Road
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Quays Terminal
Tower Rd , CH42 8LH Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Queen Square Bus Station
Hood St , L1 1RH Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Sefton Park
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Smithdown Road
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - South Parkway
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - University of Liverpool
Brownlow Hill , L69 7ZX Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - Walton Hall Avenue
Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool - West Derby Street
West Derby St , L7 3EA Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool Dworzec Główny
Ranelagh St , L1 1JT Liverpool (Wielka Brytania)

Autobus Londyn Liverpool: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Londyn do Liverpool?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 15,67 zł i trwa 6h 5m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Londyn do Liverpool?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 15,67 zł do 203,70 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Liverpool.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Londyn do Liverpool?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Londyn do Liverpool wynosi: 2. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Londyn do Liverpool?

Najszybsza podróż autokarem z Londyn do Liverpool trwa 4h 50m i jest oferowana przez National Express. Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 48,09 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Londyn do Liverpool?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Londyn do Liverpool, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 2. Przejazd oferuje National Express, FlixBus i megabus

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Londyn do Liverpool?

Pierwszy autobus z Londyn do Liverpool odjeżdża o 08:30. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Londyn do Liverpool?

Ostatni autobus z Londyn do Liverpool odjeżdża o 19:00. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Londyn do Liverpool?

Podróżując z Londyn do Liverpool możesz skorzystać z National Express, FlixBus i megabus. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Londyn do Liverpool?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Londyn do Liverpool możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Londyn do Liverpool?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Londyn do Liverpool w dniu Twojej podróży.

Porównaj Londyn i Liverpool

40,47 zł
23,58 zł
Londyn
Liverpool
Przejazd taksówką w lokalizacji: Londyn jest 42% droższy niż w lokalizacji: Liverpool.
13,51 zł
11,89 zł
Londyn
Liverpool
Przejazd autobusem w lokalizacji: Londyn jest 12% droższy niż w lokalizacji: Liverpool.
24,31 zł
15,67 zł
Londyn
Liverpool
Duży kufel piwa w lokalizacji: Londyn jest 36% droższy niż w lokalizacji: Liverpool.
4,80 zł
4,79 zł
Londyn
Liverpool
1 litr wody w lokalizacji: Londyn jest 1% droższy niż w lokalizacji: Liverpool.
33,88 zł
13,96 zł
Londyn
Liverpool
Pełny posiłek w lokalizacji: Londyn jest 59% droższy niż w lokalizacji: Liverpool.

Kontynuuj swoją podróż do Londyn i Liverpool

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.