Bus Aberdeen Liverpool: Rozkład jazdy PKS

Autobus Aberdeen ↔ Liverpool: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Aberdeen do Liverpool

Najtańsze połączenie74,77 zł
Najszybsze połączenie10h 19m
Najwcześniejszy przejazd07:05
Najpóźniejszy pojazd18:20
Codzienne połączenia8 Ø
Dystans419,9 km
Firmy autobusoweNational Express, megabus

Najtańsze połączenie z Aberdeen do Liverpool

Today
Tomorrow
07.07
08.07
09.07
10.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • National Express
    18:20
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 12h 51m
    07:11
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od74,77 zł
  • National Express
    18:20
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 12h 48m
    07:08
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od74,77 zł
  • National Express
    18:20
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 11h 53m
    06:13
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od74,77 zł
  • National Express
    18:20
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 12h 53m
    07:13
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od76,75 zł
  • National Express
    18:20
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 11h 48m
    06:08
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od76,75 zł
  • National Express
    07:50
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 10h 28m
    18:18
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od119,83 zł
  • megabus
    07:05
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 10h 50m
    17:55
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od120,32 zł
  • megabus
    07:05
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 10h 19m
    17:24
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    od120,32 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Aberdeen do Liverpool

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    08:00
    Aberdeen
    Czas jazdy 6h 40m
    14:40
    Liverpool
    od138,65 zł

Najtańsze połączenie z Liverpool do Aberdeen

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • National Express
    22:20
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 13h 25m
    11:45
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    od74,77 zł
  • National Express
    22:15
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 13h 30m
    11:45
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    od76,75 zł
  • National Express
    22:17
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 13h 8m
    11:25
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    od76,75 zł
  • megabus
    11:37
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 58m
    21:35
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    od90,61 zł
  • megabus
    12:03
    Liverpool - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 32m
    21:35
    Aberdeen - Dworzec Autobusowy
    od90,61 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Liverpool do Aberdeen

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:30
    Liverpool
    Czas jazdy 6h 30m
    17:00
    Aberdeen
    od198,06 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Czy szukasz autokaru na trasie: Aberdeen - Liverpool? Zastosuj naszą stronę www żeby znaleźć optymalne opcje podróży. Jeśli chcesz sprawnie dotrzeć na miejsce wybierz najszybszy autokar, czyli taki oferowany przez National Express, docierający do celu w 11h 51m. Znajdziesz zapewne kursy pokonujące trasę w umiarkowanie dłuższym czasie, lecz mimo pozornego niedopasowania do Twoich potrzeb - to właśnie te kursy mogą okazać się niedrogie. Dlatego porównanie cen jest opłacalne! Jeśli chcesz oszczędzić parę złotych podróżując na trasie: Aberdeen - Liverpool, zdecyduj się na niedrogie w cenie od 74,77 zł. Uwaga: Jeśli będziesz zastanawiać się zbyt długo lub trafisz na okres natężonego ruchu, bilety mogą być umiarkowanie droższe. Zdecyduj: kliknij "Znajdź połączenie" i zdecyduj który kurs wybierasz!
Jeżdżenie autobusem jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Aberdeen do Liverpool kosztują obecnie 74,77 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet last minute, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 109,43 zł. Mamy dla Ciebie wskazówkę: sprawdź autobusy z różnymi czasami odjazdu. Jeśli masz szczęście, uda Ci się zaoszczędzić wybierając wcześniejszy przejazd.
Autobusy to jedne z najtańszych środków transportu dla wszystkich podróżnych, którzy chcą odwiedzić rodzinę lub znajomych albo wyjechać poza miasto w celach turystycznych. Ceny biletów na przejazd z Aberdeen do Liverpool zaczynają się od 74,77 zł. Te najtańsze oferuje obecnie National Express. Nasza wskazówka: zwlekając z zakupem musisz liczyć się z tym, ceny wzrosną do 109,43 zł.

Przystanki autobusowe w Aberdeen i Liverpool

Stacje
L9 5BE Liverpool (Wielka Brytania)
Edge Lane 271, L7 9LB Liverpool (Wielka Brytania)
Ranelagh St , L1 1JT Liverpool (Wielka Brytania)
Canning Pl , L1 8JX Liverpool (Wielka Brytania)
Edge Lane Dr , L7 1QZ Liverpool (Wielka Brytania)
Byrom St 3, L3 3AF Liverpool (Wielka Brytania)
Liverpool (Wielka Brytania)
Copy Lane , L30 Liverpool (Wielka Brytania)
Edge Lane 431, L13 2EY Liverpool (Wielka Brytania)
Tower Rd , CH42 8LH Liverpool (Wielka Brytania)
Hood St , L1 1RH Liverpool (Wielka Brytania)
Brownlow Hill , L69 7ZX Liverpool (Wielka Brytania)
West Derby St , L7 3EA Liverpool (Wielka Brytania)

Porównaj Aberdeen i Liverpool

18,86 zł
21,61 zł
Aberdeen
Liverpool
Przejazd taksówką w lokalizacji: Aberdeen jest 13% tańszy niż w lokalizacji: Liverpool.
12,38 zł
10,89 zł
Aberdeen
Liverpool
Przejazd autobusem w lokalizacji: Aberdeen jest 13% droższy niż w lokalizacji: Liverpool.
17,33 zł
14,36 zł
Aberdeen
Liverpool
Duży kufel piwa w lokalizacji: Aberdeen jest 18% droższy niż w lokalizacji: Liverpool.
6,31 zł
4,39 zł
Aberdeen
Liverpool
1 litr wody w lokalizacji: Aberdeen jest 31% droższy niż w lokalizacji: Liverpool.
33,51 zł
12,79 zł
Aberdeen
Liverpool
Pełny posiłek w lokalizacji: Aberdeen jest 62% droższy niż w lokalizacji: Liverpool.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.