Autokary do Lachen

Sprawdź wszystkie połączenia do Lachen i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Lachen - tanie bilety autobusowe z punktu
 • Viaggi Gulli
  14:00
  Lachen - Dworzec PKP
  Czas jazdy 11h 55m
  01:55
  Orte
  od502,76 zł
 • Viaggi Gulli
  14:00
  Lachen - Dworzec PKP
  Czas jazdy 16h 20m
  06:20
  Sala Consilina - Terminal Bus
  od548,46 zł
 • Viaggi Gulli
  14:00
  Lachen - Dworzec PKP
  Czas jazdy 16h 45m
  06:45
  Padula
  od548,46 zł
 • Viaggi Gulli
  14:00
  Lachen - Dworzec PKP
  Czas jazdy 17h 25m
  07:25
  Lauria - Galdo
  od594,17 zł
 • Viaggi Gulli
  14:00
  Lachen - Dworzec PKP
  Czas jazdy 18h 5m
  08:05
  Tarsia - Hotel Ferramonte
  od594,17 zł
111 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
1 Przewoźnik autobusowy
502,76 zł Najtańszy przejazd
Lachen w skrócie
Szwajcaria
8 599
Frank Szwajcarski
Czy chcesz pojechać autobusem do Lachen?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Lachen oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Lachen dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Lachen – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Lachen.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Lachen, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lachen? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Lachen.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Lachen

Stacje
Lachen - Dworzec PKP
Bahnhofpl , 8853 Lachen (Szwajcaria)

Miasta w pobliżu Lachen: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Lachen znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Zurych, Winterthur albo Konstancja, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Lachen z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w St. Gallen, Gaiserwald, Friedrichshafen i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Friedrichshafen, Lotnisko Zurych. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.