Autobus Kraków - Tarnów i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Kraków do miasta Tarnów i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Kraków do miasta Tarnów

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 3 razy każdego dnia autobusem z miasta Kraków do miasta Tarnów jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Kraków do miasta Tarnów już od 22 zł!

Najtańsze połączenie 22 zł
Najszybsze połączenie 1h 15m
Najwcześniejszy odjazd 02:40
Najpóźniejszy odjazd 20:30
Codzienne połączenia 3 Ø
Dystans 74,6 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Kraków do miasta Tarnów

Każdego dnia, 3 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Kraków do miasta Tarnów: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
22 zł
wtorek 27.02
22 zł
środa 28.02
22 zł
czwartek 29.02
piątek 01.03
25 zł
sobota 02.03
25 zł
niedziela 03.03
25 zł
poniedziałek 04.03
22 zł
wtorek 05.03
22 zł
środa 06.03
czwartek 07.03
piątek 08.03
sobota 09.03
25 zł
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
środa 13.03
czwartek 14.03
piątek 15.03
22 zł
sobota 16.03
niedziela 17.03
20 zł
poniedziałek 18.03
wtorek 19.03
22 zł
środa 20.03
czwartek 21.03
piątek 22.03
22 zł
sobota 23.03
25 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Kraków do miasta Tarnów.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Kraków do miasta Tarnów, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 22 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Kraków do miasta Tarnów. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 25 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Kraków do miasta Tarnów jest rano, z 22 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 25 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Kraków do miasta Tarnów?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Kraków do miasta Tarnów z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Kraków do miasta Tarnów, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Kraków do miasta Tarnów są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Kraków do miasta Tarnów.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Kraków do miasta Tarnów od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
  • FlixBus
    1h 35m
    20:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    22:05
    Tarnów
    Mostowa
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • FlixBus
    1h 15m
    06:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:35
    Tarnów
    Mostowa
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 25 zł
  • FlixBus
    1h 20m
    02:40
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    04:00
    Tarnów
    Mostowa
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 27 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Kraków i Tarnów.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Kraków i Tarnów w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 4 autobusami dziennie z miasta Kraków do miasta Tarnów. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 3 autobusów dziennie między miastami Kraków i Tarnów.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 10 autobusami z miasta Kraków do miasta Tarnów, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Kraków i Tarnów, z ofertami 6.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Kraków do miasta Tarnów

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Kraków a Tarnów.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Kraków i Tarnów.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Kraków i Tarnów.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Kraków do miasta Tarnów

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Kraków do miasta Tarnów? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Kraków do miasta Tarnów? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Kraków do miasta Tarnów

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Kraków do miasta Tarnów?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 22 zł i trwa 1h 35m do osiagnięcia celu w mieście Tarnów. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Kraków do miasta Tarnów?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 22 zł do 27 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Tarnów.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Kraków do miasta Tarnów?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Kraków do miasta Tarnów wynosi: 3. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Kraków do miasta Tarnów?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Kraków do miasta Tarnów oferuje FlixBus a podróż trwa 1h 15m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 25 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Kraków do miasta Tarnów?

Najwcześniejszy autobus do miasta Tarnów odjeżdża z miasta Kraków o 02:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Kraków do miasta Tarnów?

Ostatni autobus z miasta Kraków do miasta Tarnów wyrusza o 20:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Kraków do miasta Tarnów?

Podróżując autobusem z miasta Kraków do miasta Tarnów, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Kraków i Tarnów?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Kraków i Tarnów używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Kraków do miasta Tarnów?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Kraków do miasta Tarnów możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Kraków do miasta Tarnów?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Kraków do miasta Tarnów w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Kraków - Tarnów

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Kraków do miasta Tarnów

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Tarnów na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Kraków do miasta Tarnów

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Tarnów na następne dni.
  • PKP Intercity
    0h 57m
    05:59
    Kraków
    06:56
    Tarnów
    Przystanek autobusowy
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • PolRegio
    1h 23m
    04:20
    Kraków
    05:43
    Tarnów
    Przystanek autobusowy
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • PKP Intercity
    1h 7m
    04:05
    Kraków
    05:12
    Tarnów
    Przystanek autobusowy
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • PKP Intercity
    0h 41m
    20:06
    Kraków
    20:47
    Tarnów
    Przystanek autobusowy
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 99 zł

Tani carpooling z miasta Kraków do miasta Tarnów

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Tarnów na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    21:30
    Kraków
    22:40
    Tarnów
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 11 zł
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    20:00
    Kraków
    21:00
    Tarnów
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 16 zł
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    10:00
    Kraków
    11:00
    Tarnów
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 17 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Kraków i miasta Tarnów.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Kraków oraz z miasta Tarnów. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.