Autobus Kraków - Szczecin i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Kraków do miasta Szczecin i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Kraków do miasta Szczecin

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i INTER Sp. z o.o., którzy podróżują 18 razy każdego dnia autobusem z miasta Kraków do miasta Szczecin jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Kraków do miasta Szczecin już od 99,99 zł!

Najtańsze połączenie 99,99 zł
Najszybsze połączenie 9h 10m
Najwcześniejszy odjazd 00:10
Najpóźniejszy odjazd 21:10
Codzienne połączenia 18 Ø
Dystans 526,9 km
Firmy autobusowe FlixBus i INTER Sp. z o.o.

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Kraków do miasta Szczecin

Każdego dnia, 18 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Kraków do miasta Szczecin: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2023-11-30 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 27.11
100 zł
wtorek 28.11
100 zł
środa 29.11
100 zł
czwartek 30.11
100 zł
piątek 01.12
120 zł
sobota 02.12
niedziela 03.12
120 zł
poniedziałek 04.12
100 zł
wtorek 05.12
100 zł
środa 06.12
100 zł
czwartek 07.12
piątek 08.12
100 zł
sobota 09.12
niedziela 10.12
poniedziałek 11.12
wtorek 12.12
środa 13.12
100 zł
czwartek 14.12
piątek 15.12
120 zł
sobota 16.12
120 zł
niedziela 17.12
poniedziałek 18.12
wtorek 19.12
środa 20.12
160 zł
czwartek 21.12
150 zł
piątek 22.12
200 zł
sobota 23.12
niedziela 24.12

Najtańszy czas podróży z miasta Kraków do miasta Szczecin.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Kraków do miasta Szczecin, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 100,00 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Kraków do miasta Szczecin. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 100,00 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Kraków do miasta Szczecin jest rano, z 100,00 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 150,00 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Kraków do miasta Szczecin?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Kraków do miasta Szczecin z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Kraków do miasta Szczecin, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Kraków do miasta Szczecin są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Kraków do miasta Szczecin.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Kraków do miasta Szczecin od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo INTER Sp. z o.o. na następne dni.
  • INTER Sp. z o.o.
    10h 10m
    11:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:40
    Szczecin
    Dworzec Główny
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 99,99 zł
  • FlixBus
    15h 25m
    07:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    23:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 104,98 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    9h 55m
    02:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    11:55
    Szczecin
    Dworzec Główny
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 119,99 zł
  • FlixBus
    13h 45m
    07:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:30
    Szczecin
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 144,98 zł
  • FlixBus
    12h 30m
    10:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    23:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 149,98 zł
  • FlixBus
    13h 45m
    07:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:30
    Szczecin
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 154,98 zł
  • FlixBus
    13h 10m
    17:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 194,98 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    10h 10m
    11:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:40
    Szczecin
    Dworzec Główny
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 199,99 zł
  • FlixBus
    11h 52m
    20:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:52
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 259,98 zł
  • FlixBus
    12h 5m
    20:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    08:05
    Szczecin
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 269,98 zł
  • FlixBus
    12h 2m
    00:10
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    12:12
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 279,98 zł
  • FlixBus
    13h 20m
    01:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:10
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 299,98 zł
  • FlixBus
    13h 45m
    05:40
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    19:25
    Szczecin
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 329,98 zł
  • FlixBus
    11h 2m
    14:05
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    01:07
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 419,98 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Kraków i Szczecin.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Kraków i Szczecin w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela , z ponad 23 autobusami dziennie z miasta Kraków do miasta Szczecin. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 15 autobusów dziennie między miastami Kraków i Szczecin.
.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest noc, z 32 autobusami z miasta Kraków do miasta Szczecin, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Kraków i Szczecin, z ofertami 12.
.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Kraków do miasta Szczecin

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Kraków a Szczecin.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Kraków i Szczecin.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Kraków i Szczecin.

Stacje
AGH/UR Bus Station
Akademia Górniczo Hutnicza
Reymonta ,
Bieżanowska Bus Stop
Bora Komorowskiego Bus Stop
Borek Falęcki
Kościuszkowców ,
Bronowice Dworzec Autobusowy
Centralny Reagana Bus Stop
Dworzec Glówny Autobusowy
Bosacka 18,
Galeria Krakowska
Hotel Sheraton Bus Stop
Josepha Conrada
Jubilat Dworzec Autobusowy
Kamieńskiego Bus Stop
Łobzów Dworzec Kolejowy
Muzeum Armii Krajowej Dworzec Autobusowy
Muzeum Narodowe Dworzec Autobusowy
Mydlniki Bus Stop
Mydlniki Wapiennik Train Station
Nowy Kleparz Dworzec Autobusowy
Opolska Bus Stop
Opolska Estakada Bus Stop
PCK
Plaszow Railway Station
Podgórze
Prokocim Szpital Bus Stop
Rondo Grunwaldzkie Dworzec Autobusowy
Rondo Matecznego
Wadowicka 1,
Rondo Ofiar Katynia
Swoszowice Train Station
Zabłocie Station
Stacje
Antosiewicza 11 Bus Stop
Auto Serwis
Południowa 9,
Bases Górniczy Bus Stop
Brama Portowa Bus Stop
Central Goods Train Station
Dmowskiego nż 12 Bus Stop
Energetyków Station
Finkenwalde Train Station
Grabowa Bus Stop
Granitowa 12
Gumience
Jezioro Szmaragdowe Bus Stop
Kaszubaska Pleciuga
Klucz Autostrada 11 Bus Stop
Kluczborska nż 12 Bus Stop
Kolumba Bus Stop
Księcia Świętopełka
Księcia Świętopełka 3,
Lwowska MZK Bus Stop
Lwowska Wiar Bus Stop
Merkatora Bus Stop
Metalowa Bus Stop
Mieszka 12
Most Cłowy Bus Stop
Podejuch Train Station
Podjuchy
Rondo Rataje Bus Stop
Rondo Ułanów Podolskich 31
Rymarska 11
Sanatoryjna 12 Bus Station
Smolec Train Station
Transportowa 12 Bus Stop
Turkusowa Station
Uczniowska Bus Stop
Warzymice Osiedle Kresy
Droga Krajowa 13,
Zdunowo

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Kraków do miasta Szczecin

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Kraków do miasta Szczecin? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Kraków do miasta Szczecin? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Kraków do miasta Szczecin

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Kraków do miasta Szczecin?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 99,99 zł i trwa 10h 10m do osiagnięcia celu w mieście Szczecin. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Kraków do miasta Szczecin?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 99,99 zł do 449,98 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Szczecin.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Kraków do miasta Szczecin?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Kraków do miasta Szczecin wynosi: 18. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Kraków do miasta Szczecin?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Kraków do miasta Szczecin oferuje INTER Sp. z o.o. a podróż trwa 9h 10m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 119,99 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Kraków do miasta Szczecin?

Najwcześniejszy autobus do miasta Szczecin odjeżdża z miasta Kraków o 00:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Kraków do miasta Szczecin?

Ostatni autobus z miasta Kraków do miasta Szczecin wyrusza o 21:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Kraków do miasta Szczecin?

Podróżując autobusem z miasta Kraków do miasta Szczecin, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i INTER Sp. z o.o.. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Kraków i Szczecin?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Kraków i Szczecin używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus i INTER Sp. z o.o..

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Kraków do miasta Szczecin?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Kraków do miasta Szczecin możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Kraków do miasta Szczecin?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Kraków do miasta Szczecin w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Kraków - Szczecin

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Kraków i miasta Szczecin.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Kraków oraz z miasta Szczecin. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.