Autokar z Kraków do Radom i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kraków do Radom i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Kraków do Radom – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie22,71 zł
Najszybsze połączenie2h 55m
Najwcześniejszy przejazd05:05
Najpóźniejszy pojazd17:50
Codzienne połączenia12 Ø
Dystans171,2 km
Firmy autobusoweFlixBus, INFOBUS
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Radom albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kraków a Radom i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kraków do Radom dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Radom, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Kraków, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Radom, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kraków i Radom.

Najtańsze połączenie z Kraków do Radom

Dzisiaj
Jutro
30.09
01.10
02.10
03.10

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    07:35
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 55m
    10:30
    Radom - Dworzec Główny Autobusowy
    od22,71 zł
  • FlixBus
    11:50
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 0m
    14:50
    Radom - Dworzec Główny Autobusowy
    od22,71 zł
  • FlixBus
    16:40
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 0m
    19:40
    Radom - Dworzec Główny Autobusowy
    od22,71 zł
  • FlixBus
    05:05
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 0m
    08:05
    Radom - Dworzec Główny Autobusowy
    od31,81 zł
  • INFOBUS
    09:05
    Kraków
    Czas jazdy 3h 26m
    12:31
    Radom
    od39,32 zł
  • INFOBUS
    16:10
    Kraków
    Czas jazdy 3h 12m
    19:22
    Radom
    od39,32 zł
  • INFOBUS
    13:10
    Kraków
    Czas jazdy 3h 20m
    16:30
    Radom
    od41,68 zł
  • INFOBUS
    15:10
    Kraków
    Czas jazdy 3h 20m
    18:30
    Radom
    od41,68 zł
  • INFOBUS
    17:50
    Kraków
    Czas jazdy 3h 20m
    21:10
    Radom
    od41,68 zł
  • FlixBus
    13:10
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 20m
    16:30
    Radom - Dworzec Główny Autobusowy
    od54,56 zł
  • FlixBus
    15:10
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 20m
    18:30
    Radom - Dworzec Główny Autobusowy
    od54,56 zł
  • FlixBus
    17:50
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 20m
    21:10
    Radom - Dworzec Główny Autobusowy
    od54,56 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kraków do Radom

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    15:30
    Kraków
    Czas jazdy 2h 50m
    18:20
    Radom
    od22,75 zł
  • BlaBlaCar
    19:00
    Kraków
    Czas jazdy 2h 40m
    21:40
    Radom
    od22,75 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Kraków
    Czas jazdy 2h 50m
    17:50
    Radom
    od45,51 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Radom do Kraków

Autobus z Kraków do Radom: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kraków jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Radom jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Radom do Kraków, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Radom do Kraków.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kraków - Radom, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kraków do Radom!

Przystanki w Kraków i Radom

Stacje
26-600 Radom (Polska)
Władysława Beliny-Prażmowskiego 12, 26-610 Radom (Polska)
Kielecka 44, 26-600 Radom (Polska)
Warszawska 89, 26-617 Radom (Polska)

Porównaj Kraków i Radom

8,00 zł
7,50 zł
Kraków
Radom
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kraków jest 7% droższy niż w lokalizacji: Radom.
3,80 zł
3,00 zł
Kraków
Radom
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kraków jest 22% droższy niż w lokalizacji: Radom.
7,00 zł
3,00 zł
Kraków
Radom
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kraków jest 58% droższy niż w lokalizacji: Radom.
1,87 zł
1,76 zł
Kraków
Radom
1 litr wody w lokalizacji: Kraków jest 6% droższy niż w lokalizacji: Radom.
21,59 zł
21,00 zł
Kraków
Radom
Pełny posiłek w lokalizacji: Kraków jest 3% droższy niż w lokalizacji: Radom.

Kontynuuj swoją podróż da Kraków i Radom

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.