Autobus Gliwice - Kraków i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Gliwice do miasta Kraków i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Gliwice do miasta Kraków

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus i FlixBus, którzy podróżują 20 razy każdego dnia autobusem z miasta Gliwice do miasta Kraków jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Gliwice do miasta Kraków już od 19 zł!

Najtańsze połączenie 19 zł
Najszybsze połączenie 1h 20m
Najwcześniejszy odjazd 00:20
Najpóźniejszy odjazd 21:30
Codzienne połączenia 20 Ø
Dystans 94,2 km
Firmy autobusowe Neobus i FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Gliwice do miasta Kraków

Każdego dnia, 20 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gliwice do miasta Kraków: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
23 zł
wtorek 27.02
27 zł
środa 28.02
23 zł
czwartek 29.02
23 zł
piątek 01.03
23 zł
sobota 02.03
24 zł
niedziela 03.03
23 zł
poniedziałek 04.03
23 zł
wtorek 05.03
27 zł
środa 06.03
19 zł
czwartek 07.03
20 zł
piątek 08.03
19 zł
sobota 09.03
19 zł
niedziela 10.03
23 zł
poniedziałek 11.03
23 zł
wtorek 12.03
19 zł
środa 13.03
19 zł
czwartek 14.03
piątek 15.03
19 zł
sobota 16.03
19 zł
niedziela 17.03
19 zł
poniedziałek 18.03
19 zł
wtorek 19.03
19 zł
środa 20.03
19 zł
czwartek 21.03
19 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
19 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Gliwice do miasta Kraków.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Gliwice do miasta Kraków, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 19 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Gliwice do miasta Kraków. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 23 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Gliwice do miasta Kraków jest popołudnie, z 19 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 27 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gliwice do miasta Kraków?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gliwice do miasta Kraków z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Gliwice do miasta Kraków, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Gliwice do miasta Kraków są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Gliwice do miasta Kraków.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Gliwice do miasta Kraków od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus albo FlixBus na następne dni.
  • Neobus
    2h 5m
    17:40
    Gliwice
    Dworzec Główny
    19:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 19 zł
  • Neobus
    2h 0m
    05:40
    Gliwice
    07:40
    Kraków
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • Neobus
    2h 0m
    00:20
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    02:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • Neobus
    2h 0m
    00:20
    Gliwice
    Dworzec Główny
    02:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 23 zł
  • Neobus
    2h 0m
    00:20
    Gliwice
    02:20
    Kraków
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 24 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    08:55
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    11:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 25 zł
  • FlixBus
    1h 40m
    21:30
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    23:10
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • FlixBus
    1h 55m
    04:40
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    06:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • FlixBus
    1h 55m
    04:40
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    06:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • Neobus
    1h 30m
    00:20
    Gliwice
    01:50
    Kraków
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 52 zł
  • Neobus
    1h 30m
    00:20
    Gliwice
    01:50
    Kraków
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 55 zł
  • Neobus
    1h 30m
    00:20
    Gliwice
    01:50
    Kraków
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 56 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Gliwice i Kraków.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Gliwice i Kraków w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest sobota, z ponad 30 autobusami dziennie z miasta Gliwice do miasta Kraków. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 15 autobusów dziennie między miastami Gliwice i Kraków.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 55 autobusami z miasta Gliwice do miasta Kraków, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Gliwice i Kraków, z ofertami 12.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Gliwice do miasta Kraków

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Gliwice a Kraków.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Gliwice i Kraków.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Gliwice i Kraków.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Gliwice do miasta Kraków

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Gliwice do miasta Kraków? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gliwice do miasta Kraków? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gliwice do miasta Kraków

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Gliwice do miasta Kraków?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 19 zł i trwa 2h 0m do osiagnięcia celu w mieście Kraków. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Gliwice do miasta Kraków?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 19 zł do 56 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Kraków.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gliwice do miasta Kraków?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Gliwice do miasta Kraków wynosi: 20. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Gliwice do miasta Kraków?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Gliwice do miasta Kraków oferuje Neobus a podróż trwa 1h 20m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 52 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Gliwice do miasta Kraków?

Najwcześniejszy autobus do miasta Kraków odjeżdża z miasta Gliwice o 00:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Gliwice do miasta Kraków?

Ostatni autobus z miasta Gliwice do miasta Kraków wyrusza o 21:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Gliwice do miasta Kraków?

Podróżując autobusem z miasta Gliwice do miasta Kraków, pasażerowie mogą wybrać Neobus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Gliwice i Kraków?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Gliwice i Kraków używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Neobus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Gliwice do miasta Kraków?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gliwice do miasta Kraków możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Gliwice do miasta Kraków?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Gliwice do miasta Kraków w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Gliwice - Kraków

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Gliwice do miasta Kraków

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Gliwice do miasta Kraków na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Gliwice do miasta Kraków

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Gliwice do miasta Kraków na następne dni.
  • PKP Intercity
    1h 27m
    19:41
    Gliwice
    Dworzec Główny
    21:08
    Kraków
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • PKP Intercity
    1h 37m
    04:12
    Gliwice
    Dworzec Główny
    05:49
    Kraków
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • PKP Intercity
    1h 29m
    07:03
    Gliwice
    Dworzec Główny
    08:32
    Kraków
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • PKP Intercity
    1h 30m
    10:15
    Gliwice
    Dworzec Główny
    11:45
    Kraków
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 26 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Gliwice i miasta Kraków.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gliwice oraz z miasta Kraków. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.