Autokar z Kraków do Ostrawa i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kraków do Ostrawa i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Kraków do Ostrawa. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Kraków - Ostrawa. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Kraków do Ostrawa – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 29,99 zł
Najszybsze połączenie 2h 30m
Najwcześniejszy odjazd 07:30
Najpóźniejszy odjazd 22:50
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 123,4 km
Firmy autobusowe FlixBus, RegioJet, EuroTicket, Visit-Tour, INFOBUS, Sindbad
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Ostrawa albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kraków a Ostrawa i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak FlixBus, RegioJet albo EuroTicket. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kraków do Ostrawa na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Ostrawa, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Kraków, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Ostrawa, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kraków i Ostrawa.

Najtańsze połączenie z Kraków do Ostrawa

Dzisiaj
od 29,99 zł
Jutro
od 38,67 zł
05.12
od 29,99 zł
06.12
od 38,67 zł
07.12
od 38,67 zł
08.12
od 36,37 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    20:40
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 30m
    23:10
    Ostrawa - ÚAN
    od 29,99 zł
  • FlixBus
    07:30
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 35m
    10:05
    Ostrawa - ÚAN
    od 29,99 zł
  • RegioJet
    08:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 30m
    10:30
    Ostrawa-Svinov - Dworzec PKP
    od 36,37 zł
  • RegioJet
    08:30
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 52m
    11:22
    Ostrawa - Dworzec Główny
    od 38,67 zł
  • EuroTicket
    09:55
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 10m
    13:05
    Ostrawa - ÚAN
    od 55,00 zł
  • Visit-Tour
    09:55
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 10m
    13:05
    Ostrawa - ÚAN
    od 55,00 zł
  • INFOBUS
    09:55
    Kraków
    Czas jazdy 3h 10m
    13:05
    Ostrawa
    od 55,24 zł
  • RegioJet
    22:50
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 32m
    07:22
    Ostrawa - Dworzec Główny
    od 57,09 zł
  • Sindbad
    09:55
    Kraków
    Czas jazdy 3h 10m
    13:05
    Ostrawa
    od 59,85 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Kraków do Ostrawa

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Leo Express
    04:10
    Kraków - Dworzec Główny
    Czas jazdy 3h 32m
    07:42
    Ostrawa - Dworzec Główny
    od 21,54 zł

Autobus z Kraków do Ostrawa: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kraków jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Ostrawa jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Ostrawa z Kraków wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Ostrawa do Kraków.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Kraków do Ostrawa i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje FlixBus za 29,99 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 2h 30m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kraków - Ostrawa, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kraków do Ostrawa!

Przystanki w Kraków i Ostrawa

Stacje
Ostrawa - Dworzec Główny
Nádražní 88/192, 702 00 Ostrawa (Czechy)
Ostrawa - Stodolní
Porážková 3204/28, 702 00 Ostrawa (Czechy)
Ostrawa - ÚAN
Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrawa (Czechy)
Ostrawa D1
Ostrawa (Czechy)
Ostrawa-Svinov - Dworzec PKP
Peterkova 132, 721 00 Ostrawa (Czechy)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Kraków do Ostrawa

Ile kosztuje podróż autobusowa z Kraków do Ostrawa?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 29,99 zł i trwa 2h 30m do osiagnięcia celu w Ostrawa. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Kraków do Ostrawa?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 6. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 29,99 zł do 59,85 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Ostrawa.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Kraków do Ostrawa?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Kraków do Ostrawa wynosi: 2. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Kraków do Ostrawa?

Najszybsze połączenie autobusowe z Kraków do Ostrawa oferuje RegioJet a podróż trwa 2h 30m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 36,37 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Kraków do Ostrawa?

Najwcześniejszy autobus do Ostrawa odjeżdża z Kraków o 07:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Kraków do Ostrawa?

Ostatni autobus z Kraków do Ostrawa wyrusza o 22:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Kraków do Ostrawa?

Podróżując autobusem z Kraków do Ostrawa, pasażerowie mogą wybrać FlixBus, RegioJet i EuroTicket. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Kraków do Ostrawa?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Kraków do Ostrawa, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 0. Przejazd oferuje FlixBus i RegioJet

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Kraków do Ostrawa?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Kraków do Ostrawa możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Kraków do Ostrawa?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Kraków do Ostrawa w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Kraków i Ostrawa

8,00 zł
9,96 zł
Kraków
Ostrawa
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kraków jest 20% tańszy niż w lokalizacji: Ostrawa.
3,80 zł
4,62 zł
Kraków
Ostrawa
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kraków jest 18% tańszy niż w lokalizacji: Ostrawa.
7,00 zł
5,07 zł
Kraków
Ostrawa
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kraków jest 28% droższy niż w lokalizacji: Ostrawa.
1,87 zł
2,21 zł
Kraków
Ostrawa
1 litr wody w lokalizacji: Kraków jest 16% tańszy niż w lokalizacji: Ostrawa.
21,59 zł
25,24 zł
Kraków
Ostrawa
Pełny posiłek w lokalizacji: Kraków jest 15% tańszy niż w lokalizacji: Ostrawa.

Kontynuuj swoją podróż da Kraków i Ostrawa

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.