Autobus Katowice - Ustka i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Katowice do miasta Ustka i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Katowice do miasta Ustka

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Lider Bus i FlixBus, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem z miasta Katowice do miasta Ustka jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Katowice do miasta Ustka już od 114,98 zł!

Najtańsze połączenie 114,98 zł
Najszybsze połączenie 12h 20m
Najwcześniejszy odjazd 20:10
Najpóźniejszy odjazd 06:00
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 501,7 km
Firmy autobusowe Lider Bus i FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Katowice do miasta Ustka

Każdego dnia, 1 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Katowice do miasta Ustka: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2023-11-30 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 27.11
wtorek 28.11
środa 29.11
czwartek 30.11
piątek 01.12
sobota 02.12
niedziela 03.12
poniedziałek 04.12
wtorek 05.12
środa 06.12
czwartek 07.12
piątek 08.12
sobota 09.12
niedziela 10.12
poniedziałek 11.12
wtorek 12.12
środa 13.12
czwartek 14.12
piątek 15.12
sobota 16.12
niedziela 17.12
poniedziałek 18.12
wtorek 19.12
środa 20.12
czwartek 21.12
piątek 22.12
sobota 23.12
niedziela 24.12

Najtańszy czas podróży z miasta Katowice do miasta Ustka.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Katowice do miasta Ustka, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 115,00 zł, piątek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Katowice do miasta Ustka. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 172,00 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Katowice do miasta Ustka jest rano, z 115,00 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 173,00 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Katowice do miasta Ustka?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Katowice do miasta Ustka z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Katowice do miasta Ustka, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Katowice do miasta Ustka są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Katowice i Ustka.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Katowice i Ustka.

Stacje
Andrzeja
Andrzeja 12,
Cgf
Mickiewicza 23/27,
Chorzowska
Dworzec Glówny Autobusowy
3 Maja 15,
Kattowitz - Brynów Station
Kattowitz - Szopienice Południowe Station
Mickiewicza
Supersam
Skargi 6,
Zawodzie Dworzec Kolejowy
Stacje
Dworzec Autobusowy
ul. Portowa ,

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Katowice do miasta Ustka

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Katowice do miasta Ustka? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Katowice do miasta Ustka? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Katowice do miasta Ustka

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Katowice do miasta Ustka?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 114,98 zł i trwa 12h 20m do osiagnięcia celu w mieście Ustka. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Katowice do miasta Ustka?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 114,98 zł do 229,98 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Ustka.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Katowice do miasta Ustka?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Katowice do miasta Ustka wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Katowice do miasta Ustka?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Katowice do miasta Ustka oferuje FlixBus a podróż trwa 12h 20m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 114,98 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Katowice do miasta Ustka?

Najwcześniejszy autobus do miasta Ustka odjeżdża z miasta Katowice o 20:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Katowice do miasta Ustka?

Ostatni autobus z miasta Katowice do miasta Ustka wyrusza o 06:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Katowice do miasta Ustka?

Podróżując autobusem z miasta Katowice do miasta Ustka, pasażerowie mogą wybrać Lider Bus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Katowice i Ustka?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Katowice i Ustka używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Lider Bus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Katowice do miasta Ustka?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Katowice do miasta Ustka możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Katowice do miasta Ustka?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Katowice do miasta Ustka w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Więcej tras autobusowych z miasta Katowice i miasta Ustka.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Katowice oraz z miasta Ustka. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.