Autobus Katowice - Opole i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Katowice do miasta Opole i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Katowice do miasta Opole

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 4 razy każdego dnia autobusem z miasta Katowice do miasta Opole jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Katowice do miasta Opole już od 25 zł!

Najtańsze połączenie 25 zł
Najszybsze połączenie 1h 20m
Najwcześniejszy odjazd 03:10
Najpóźniejszy odjazd 22:25
Codzienne połączenia 4 Ø
Dystans 90,4 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Katowice do miasta Opole

Każdego dnia, 4 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Katowice do miasta Opole: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
25 zł
wtorek 27.02
25 zł
środa 28.02
25 zł
czwartek 29.02
piątek 01.03
25 zł
sobota 02.03
27 zł
niedziela 03.03
27 zł
poniedziałek 04.03
25 zł
wtorek 05.03
25 zł
środa 06.03
czwartek 07.03
piątek 08.03
sobota 09.03
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
środa 13.03
czwartek 14.03
piątek 15.03
sobota 16.03
niedziela 17.03
poniedziałek 18.03
wtorek 19.03
środa 20.03
czwartek 21.03
piątek 22.03
sobota 23.03
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Katowice do miasta Opole.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Katowice do miasta Opole, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 25 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Katowice do miasta Opole. Zamiast tego sobota jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 27 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Katowice do miasta Opole jest popołudnie, z 25 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 27 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Katowice do miasta Opole?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Katowice do miasta Opole z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Katowice do miasta Opole, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Katowice do miasta Opole są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Katowice do miasta Opole.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Katowice do miasta Opole od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
  • FlixBus
    1h 45m
    12:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    14:00
    Opole
    Dworzec Autobusowy PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 25 zł
  • FlixBus
    1h 25m
    13:35
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:00
    Opole
    Dworzec Autobusowy PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • FlixBus
    1h 20m
    03:10
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    04:30
    Opole
    Dworzec Autobusowy PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 29 zł
  • FlixBus
    1h 20m
    22:25
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    23:45
    Opole
    Dworzec Autobusowy PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 37 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Katowice - Opole

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Katowice do miasta Opole, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • Mokrzycki Bus
    1h 45m
    19:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:00
    Opole
    Dworzec Autobusowy PKS
    Mokrzycki Bus
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-09-29
    Ekonomiczna
    od 125 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Katowice i Opole.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Katowice i Opole w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 5 autobusami dziennie z miasta Katowice do miasta Opole. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 4 autobusów dziennie między miastami Katowice i Opole.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 12 autobusami z miasta Katowice do miasta Opole, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Katowice i Opole, z ofertami 6.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Katowice do miasta Opole

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Katowice a Opole.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Katowice i Opole.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Katowice i Opole.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Katowice do miasta Opole

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Katowice do miasta Opole? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Katowice do miasta Opole? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Katowice do miasta Opole

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Katowice do miasta Opole?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 25 zł i trwa 1h 45m do osiagnięcia celu w mieście Opole. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Katowice do miasta Opole?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 25 zł do 37 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Opole.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Katowice do miasta Opole?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Katowice do miasta Opole wynosi: 4. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Katowice do miasta Opole?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Katowice do miasta Opole oferuje FlixBus a podróż trwa 1h 20m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 29 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Katowice do miasta Opole?

Najwcześniejszy autobus do miasta Opole odjeżdża z miasta Katowice o 03:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Katowice do miasta Opole?

Ostatni autobus z miasta Katowice do miasta Opole wyrusza o 22:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Katowice do miasta Opole?

Podróżując autobusem z miasta Katowice do miasta Opole, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Katowice i Opole?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Katowice i Opole używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Katowice do miasta Opole?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Katowice do miasta Opole możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Katowice do miasta Opole?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Katowice do miasta Opole w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Katowice - Opole

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Katowice i miasta Opole.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Katowice oraz z miasta Opole. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.