Autokar z Katowice do Bratysława i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Katowice do Bratysława i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Katowice do Bratysława – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie75,76 zł
Najszybsze połączenie7h 50m
Najwcześniejszy przejazd01:40
Najpóźniejszy pojazd14:10
Codzienne połączenia10 Ø
Dystans273,7 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Katowice do Bratysława albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Katowice a Bratysława i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Katowice do Bratysława dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Katowice i Bratysława, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Katowice, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Bratysława, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Katowice i Bratysława.

Najtańsze połączenie z Katowice do Bratysława

Dzisiaj
Jutro
28.11
29.11
30.11
01.12

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    14:10
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 50m
    22:00
    Bratysława - Dworzec Autobusowy Nivy
    od75,76 zł
  • FlixBus
    08:45
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 1m
    16:46
    Bratysława - Einsteinova
    od89,14 zł
  • FlixBus
    14:10
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 31m
    22:41
    Bratysława - Einsteinova
    od89,14 zł
  • FlixBus
    08:45
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 5m
    16:50
    Bratysława - Nový Most/City Center
    od98,07 zł
  • FlixBus
    08:45
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 10h 0m
    18:45
    Bratysława - Nový Most/City Center
    od111,01 zł
  • FlixBus
    08:45
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 10h 15m
    19:00
    Bratysława - Dworzec Autobusowy Nivy
    od111,01 zł
  • FlixBus
    01:40
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 10h 6m
    11:46
    Bratysława - Einsteinova
    od111,01 zł
  • FlixBus
    01:40
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 10h 10m
    11:50
    Bratysława - Nový Most/City Center
    od111,01 zł
  • FlixBus
    08:45
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 46m
    18:31
    Bratysława - Einsteinova
    od115,47 zł
  • FlixBus
    14:10
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 35m
    22:45
    Bratysława - Nový Most/City Center
    od133,31 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Bratysława do Katowice

Autobus z Katowice do Bratysława: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Katowice jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Bratysława jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Bratysława do Katowice, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Bratysława do Katowice.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Katowice - Bratysława, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Katowice do Bratysława!

Przystanki w Katowice i Bratysława

Stacje
Kovácsova 630, 851 10 Bratysława (Słowacja)
Bottova 6654/7, 811 09 Bratysława (Słowacja)
Námestie Franza Liszta 1, 810 04 Bratysława (Słowacja)
Einsteinova , 851 01 Bratysława (Słowacja)
Bratysława (Słowacja)
Tomášikova 3496/56, 831 03 Bratysława (Słowacja)
Nový Most Busterminal City Center , Bratysława (Słowacja)

Porównaj Katowice i Bratysława

9,45 zł
17,54 zł
Katowice
Bratysława
Przejazd taksówką w lokalizacji: Katowice jest 47% tańszy niż w lokalizacji: Bratysława.
3,20 zł
4,02 zł
Katowice
Bratysława
Przejazd autobusem w lokalizacji: Katowice jest 21% tańszy niż w lokalizacji: Bratysława.
6,00 zł
6,69 zł
Katowice
Bratysława
Duży kufel piwa w lokalizacji: Katowice jest 11% tańszy niż w lokalizacji: Bratysława.
1,55 zł
2,64 zł
Katowice
Bratysława
1 litr wody w lokalizacji: Katowice jest 42% tańszy niż w lokalizacji: Bratysława.
18,09 zł
38,24 zł
Katowice
Bratysława
Pełny posiłek w lokalizacji: Katowice jest 53% tańszy niż w lokalizacji: Bratysława.

Kontynuuj swoją podróż da Katowice i Bratysława

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.