Bus Fryburg Bryzgowijski Karlsruhe: Rozkład jazdy PKS

Autobus Fryburg Bryzgowijski ↔ Karlsruhe: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 943 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Fryburg Bryzgowijski do Karlsruhe

Najtańsze połączenie19,22 zł
Najszybsze połączenie1h 30m
Najwcześniejszy przejazd05:00
Najpóźniejszy pojazd21:20
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans119,5 km
Firmy autobusoweUnion Ivkoni, RegioJet, FlixBus

Najtańsze połączenie z Fryburg Bryzgowijski do Karlsruhe

Today
Tomorrow
od 31,31 zł
11.07
od 31,31 zł
12.07
od 31,31 zł
13.07
14.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Union Ivkoni
    13:00
    Fryburg - Dworzec Glówny
    Czas jazdy 1h 40m
    14:40
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od19,22 zł
  • RegioJet
    20:10
    Fryburg Bryzgowijski - Pressehaus
    Czas jazdy 2h 25m
    22:35
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od21,00 zł
  • FlixBus
    15:45
    Fryburg - Dworzec Glówny
    Czas jazdy 2h 0m
    17:45
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od31,31 zł
  • FlixBus
    06:50
    Fryburg - Dworzec Glówny
    Czas jazdy 1h 35m
    08:25
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od31,31 zł
  • FlixBus
    05:00
    Fryburg - Dworzec Glówny
    Czas jazdy 1h 40m
    06:40
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od35,79 zł
  • FlixBus
    21:20
    Fryburg - Dworzec Glówny
    Czas jazdy 1h 30m
    22:50
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od35,79 zł
  • FlixBus
    06:20
    Fryburg - Dworzec Glówny
    Czas jazdy 1h 35m
    07:55
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od44,75 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Fryburg Bryzgowijski do Karlsruhe

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    13:03
    Fryburg Bryzgowijski
    Czas jazdy 1h 3m
    14:06
    Karlsruhe
    od78,39 zł
  • Deutsche Bahn
    05:43
    Fryburg Bryzgowijski
    Czas jazdy 1h 1m
    06:44
    Karlsruhe
    od78,39 zł
  • Deutsche Bahn
    00:05
    Fryburg Bryzgowijski
    Czas jazdy 1h 22m
    01:27
    Karlsruhe
    od78,39 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Fryburg Bryzgowijski do Karlsruhe

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    16:50
    Fryburg Bryzgowijski
    Czas jazdy 1h 20m
    18:10
    Karlsruhe
    od22,40 zł
  • BlaBlaCar
    18:10
    Fryburg Bryzgowijski
    Czas jazdy 1h 20m
    19:30
    Karlsruhe
    od22,40 zł
  • Movacar
    11:00
    Fryburg Bryzgowijski
    Czas jazdy 1h 33m
    12:33
    Karlsruhe
    od254,63 zł
  • Movacar
    12:00
    Fryburg Bryzgowijski
    Czas jazdy 1h 33m
    13:33
    Karlsruhe
    od254,63 zł

Najtańsze połączenie z Karlsruhe do Fryburg Bryzgowijski

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • RegioJet
    06:45
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 2h 40m
    09:25
    Fryburg Bryzgowijski - Pressehaus
    od21,00 zł
  • FlixBus
    21:30
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 35m
    23:05
    Fryburg - Dworzec Glówny
    od22,35 zł
  • FlixBus
    20:55
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 35m
    22:30
    Fryburg - Dworzec Glówny
    od31,31 zł
  • FlixBus
    11:35
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 35m
    13:10
    Fryburg - Dworzec Glówny
    od35,79 zł
  • Cipolla Group
    10:30
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 2h 30m
    13:00
    Fryburg Bryzgowijski - Pressehaus
    od53,76 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Karlsruhe do Fryburg Bryzgowijski

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    05:14
    Karlsruhe
    Czas jazdy 1h 8m
    06:22
    Fryburg Bryzgowijski
    od78,39 zł
  • Deutsche Bahn
    04:04
    Karlsruhe
    Czas jazdy 1h 24m
    05:28
    Fryburg Bryzgowijski
    od78,39 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Karlsruhe do Fryburg Bryzgowijski

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    19:10
    Karlsruhe
    Czas jazdy 1h 30m
    20:40
    Fryburg Bryzgowijski
    od22,40 zł
  • BlaBlaCar
    23:20
    Karlsruhe
    Czas jazdy 1h 30m
    00:50
    Fryburg Bryzgowijski
    od22,40 zł
  • Movacar
    16:00
    Karlsruhe
    Czas jazdy 1h 33m
    17:33
    Fryburg Bryzgowijski
    od254,63 zł
  • Movacar
    12:00
    Karlsruhe
    Czas jazdy 1h 33m
    13:33
    Fryburg Bryzgowijski
    od254,63 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Znalezienie dobrego autokaru na trasie: Fryburg Bryzgowijski - Karlsruhe to nie nauka ścisła - jest to nieskomplikowane. Zastosuj naszą stronę www aby znaleźć najbardziej odpowiednie oferty, jako że połączenia oferowane są przez kilku różnych operatorów autobusowych, w tym FlixBus, Cipolla Group i . Jeśli zależy Ci na czasie zarezerwuj najszybszy autokar, który pokonuje trasę Karlsruhe - Fryburg Bryzgowijski w zaledwie 1h 30m. Jeśli natomiast chcesz oszczędzić pieniądze, wybierz najtańsze połączenie, w cenie 31,31 zł. Opcje tanie są zazwyczaj dostępne, jednak kwoty mogą być wyższe jeśli rezerwujez podróż na ostatnią chwilę lub w czasie zwiększonego popytu. To proste: kliknij "Znajdź połączenie" i wybierz odpowiednią trasę!
Podróżowanie autobusem jest jednym z najtańszych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Fryburg Bryzgowijski do Karlsruhe kosztują obecnie 31,31 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet w ostatnim momencie, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 71,63 zł. Mamy dla Ciebie poradę: sprawdź autokary z różnymi czasami odjazdu. Jeśli sprzyja Ci szczęście, uda Ci się oszczędzić parę złotych wybierając wcześniejszy przejazd.
Wybierając najlepsze połączenie autokarowe należy zwrócić uwagę na dwa aspekty. Pierwszym z nich jest cena. Obecnie koszt biletu za przejazd z Fryburg Bryzgowijski do Karlsruhe zaczyna się od 31,31 zł, ale w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę może on wzrosnąć. Drugi to zaś czas trwania podróży, który może się znacząco różnić w zależności od wybranej oferty. Jeśli nie chcesz spędzać zbyt wielu godzin w autokarze, wybierz najszybszy możliwy przejazd.

Przystanki autobusowe w Fryburg Bryzgowijski i Karlsruhe

Stacje
Hinterm Hauptbahnhof 6, 76137 Karlsruhe (Niemcy)

Porównaj Fryburg Bryzgowijski i Karlsruhe

26,21 zł
18,59 zł
Fryburg Bryzgowijski
Karlsruhe
Przejazd taksówką w lokalizacji: Fryburg Bryzgowijski jest 30% droższy niż w lokalizacji: Karlsruhe.
10,08 zł
10,75 zł
Fryburg Bryzgowijski
Karlsruhe
Przejazd autobusem w lokalizacji: Fryburg Bryzgowijski jest 7% tańszy niż w lokalizacji: Karlsruhe.
15,68 zł
14,56 zł
Fryburg Bryzgowijski
Karlsruhe
Duży kufel piwa w lokalizacji: Fryburg Bryzgowijski jest 8% droższy niż w lokalizacji: Karlsruhe.
0,90 zł
0,85 zł
Fryburg Bryzgowijski
Karlsruhe
1 litr wody w lokalizacji: Fryburg Bryzgowijski jest 6% droższy niż w lokalizacji: Karlsruhe.
34,85 zł
23,29 zł
Fryburg Bryzgowijski
Karlsruhe
Pełny posiłek w lokalizacji: Fryburg Bryzgowijski jest 34% droższy niż w lokalizacji: Karlsruhe.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.