Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Hamburg - Zurych i z powrotem od 197 zł

Porównaj 3 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Hamburg do miasta Zurych.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Hamburg do miasta Zurych od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus, OCC albo ADO na następne dni.
dzisiaj
od 304 zł
jutro
od 252 zł
piątek
od 252 zł
sobota
od 244 zł
niedziela
od 244 zł
poniedziałek
od 210 zł
wtorek
od 197 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    13h 0m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    304 zł
  • FlixBus
    13h 55m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:55
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    312 zł
  • FlixBus
    18h 10m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    362 zł
  • FlixBus
    14h 10m
    08:15
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    22:25
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    364 zł
  • FlixBus
    17h 25m
    16:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    09:25
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    389 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    13h 55m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:55
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    252 zł
  • FlixBus
    13h 0m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    261 zł
  • FlixBus
    14h 10m
    08:15
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    22:25
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    312 zł
  • FlixBus
    17h 45m
    17:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    374 zł
  • FlixBus
    17h 25m
    16:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    09:25
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    385 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    13h 0m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    252 zł
  • FlixBus
    13h 55m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:55
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    312 zł
  • FlixBus
    18h 10m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    347 zł
  • FlixBus
    17h 45m
    17:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    349 zł
  • FlixBus
    14h 10m
    08:15
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    22:25
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    372 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    13h 0m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    244 zł
  • FlixBus
    13h 55m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:55
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    252 zł
  • FlixBus
    18h 10m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    308 zł
  • FlixBus
    17h 21m
    08:49
    Hamburg
    02:10
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    310 zł
  • FlixBus
    17h 9m
    09:01
    Hamburg
    02:10
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    310 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    13h 0m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    244 zł
  • FlixBus
    13h 55m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:55
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    252 zł
  • OCC
    18h 45m
    11:25
    Hamburg
    06:10
    Zurych
    OCC
    Ekonomiczna
    351 zł
  • OCC
    18h 35m
    13:15
    Hamburg
    07:50
    Zurych
    OCC
    Ekonomiczna
    351 zł
  • ADO
    19h 5m
    16:00
    Hamburg
    11:05
    Zurych
    ADO
    Ekonomiczna Premium
    404 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    13h 0m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    210 zł
  • FlixBus
    14h 10m
    08:15
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    22:25
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    218 zł
  • FlixBus
    13h 55m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:55
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    218 zł
  • FlixBus
    18h 10m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    291 zł
  • FlixBus
    17h 25m
    16:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    09:25
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    293 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    13h 0m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:45
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    197 zł
  • FlixBus
    13h 55m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    10:55
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    210 zł
  • FlixBus
    14h 10m
    08:15
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    22:25
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    252 zł
  • FlixBus
    17h 0m
    14:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    07:00
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    272 zł
  • FlixBus
    16h 12m
    14:48
    Hamburg
    07:00
    Zurych
    Central Bus Station Sihlquai
    FlixBus
    Ekonomiczna
    272 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Hamburg i Zurych.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Hamburg i Zurych w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 24 autobusami dziennie z miasta Hamburg do miasta Zurych. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 8 autobusów dziennie między miastami Hamburg i Zurych.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 46 autobusami z miasta Hamburg do miasta Zurych, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Hamburg i Zurych, z ofertami 6.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Hamburg do miasta Zurych

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, OCC i ADO, którzy podróżują 13 razy każdego dnia autobusem z miasta Hamburg do miasta Zurych jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Hamburg do miasta Zurych już od 197 zł!

Najtańsze połączenie 197 zł
Najszybsze połączenie 13h 0m
Najwcześniejszy odjazd 08:15
Najpóźniejszy odjazd 21:45
Codzienne połączenia 13 Ø
Dystans 695,1 km
Firmy autobusowe FlixBus, OCC i ADO

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Hamburg do miasta Zurych

Każdego dnia, 13 autobusy z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Hamburg do miasta Zurych: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
304 zł
czwartek 25.07
252 zł
piątek 26.07
252 zł
sobota 27.07
244 zł
niedziela 28.07
244 zł
poniedziałek 29.07
210 zł
wtorek 30.07
197 zł
środa 31.07
210 zł
czwartek 01.08
197 zł
piątek 02.08
231 zł
sobota 03.08
210 zł
niedziela 04.08
218 zł
poniedziałek 05.08
193 zł
wtorek 06.08
188 zł
środa 07.08
188 zł
czwartek 08.08
188 zł
piątek 09.08
282 zł
sobota 10.08
193 zł
niedziela 11.08
197 zł
poniedziałek 12.08
197 zł
wtorek 13.08
171 zł
środa 14.08
171 zł
czwartek 15.08
193 zł
piątek 16.08
188 zł
sobota 17.08
180 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Hamburg do miasta Zurych.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Hamburg do miasta Zurych, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 197 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Hamburg do miasta Zurych. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 304 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Hamburg do miasta Zurych jest wieczór, z 197 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 274 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Hamburg do miasta Zurych?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Hamburg do miasta Zurych z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Hamburg do miasta Zurych, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Hamburg do miasta Zurych są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Hamburg i Zurych.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Hamburg i Zurych.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Hamburg do miasta Zurych

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Hamburg do miasta Zurych? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Hamburg do miasta Zurych? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Hamburg do miasta Zurych

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Hamburg do miasta Zurych?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 197 zł i trwa 13h 0m do osiagnięcia celu w mieście Zurych. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Hamburg do miasta Zurych?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 197 zł do 621 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Zurych.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Hamburg do miasta Zurych?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Hamburg do miasta Zurych wynosi: 13. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Hamburg do miasta Zurych?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Hamburg do miasta Zurych oferuje FlixBus a podróż trwa 13h 0m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 304 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Hamburg do miasta Zurych?

Najwcześniejszy autobus do miasta Zurych odjeżdża z miasta Hamburg o 08:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Hamburg do miasta Zurych?

Ostatni autobus z miasta Hamburg do miasta Zurych wyrusza o 21:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Hamburg do miasta Zurych?

Podróżując autobusem z miasta Hamburg do miasta Zurych, pasażerowie mogą wybrać FlixBus, OCC i ADO. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Hamburg i Zurych?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Hamburg i Zurych używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus, OCC i ADO.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Hamburg do miasta Zurych?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Hamburg do miasta Zurych możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Hamburg do miasta Zurych?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Hamburg do miasta Zurych w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Hamburg - Zurych

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Ekonomiczna Premium
PremiumEconomy

Połączenie klasy ekonomicznej i biznesowej, oferuje dodatkową przestrzeń na nogi, WI-FI i ewentualne przekąski.

Więcej tras autobusowych z miasta Hamburg i miasta Zurych.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Hamburg oraz z miasta Zurych. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.