Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Hamburg - Monachium i z powrotem od 141 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Hamburg do miasta Monachium.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Hamburg do miasta Monachium od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 274 zł
jutro
od 257 zł
piątek
od 201 zł
sobota
od 184 zł
niedziela
od 214 zł
poniedziałek
od 150 zł
wtorek
od 141 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    16h 39m
    07:20
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    23:59
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    274 zł
  • FlixBus
    15h 55m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    12:55
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    280 zł
  • FlixBus
    13h 35m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    06:10
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    295 zł
  • FlixBus
    14h 10m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    06:45
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    300 zł
  • FlixBus
    12h 15m
    19:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    07:15
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    304 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    16h 39m
    07:20
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    23:59
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    257 zł
  • FlixBus
    11h 20m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    22:20
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    265 zł
  • FlixBus
    13h 35m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    06:10
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    278 zł
  • FlixBus
    12h 15m
    19:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    07:15
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    278 zł
  • FlixBus
    12h 55m
    19:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    07:55
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    278 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    10h 50m
    22:10
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    09:00
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    201 zł
  • FlixBus
    11h 20m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    22:20
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    295 zł
  • FlixBus
    11h 45m
    06:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    18:30
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    308 zł
  • FlixBus
    16h 39m
    07:20
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    23:59
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    338 zł
  • FlixBus
    15h 35m
    03:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    19:20
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    364 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    11h 20m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    22:20
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    184 zł
  • FlixBus
    10h 50m
    22:10
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    09:00
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    201 zł
  • FlixBus
    12h 55m
    19:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    07:55
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    267 zł
  • FlixBus
    14h 44m
    09:01
    Hamburg
    23:45
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    270 zł
  • FlixBus
    13h 35m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    06:10
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    270 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    10h 50m
    22:10
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    09:00
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    214 zł
  • FlixBus
    12h 55m
    19:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    07:55
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    272 zł
  • FlixBus
    12h 15m
    19:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    07:15
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    272 zł
  • FlixBus
    15h 55m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    12:55
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    272 zł
  • FlixBus
    14h 10m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    06:45
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    274 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    10h 50m
    22:10
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    09:00
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    150 zł
  • FlixBus
    11h 20m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    22:20
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    158 zł
  • FlixBus
    16h 34m
    15:01
    Hamburg
    07:35
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    229 zł
  • FlixBus
    12h 45m
    16:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    04:45
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    229 zł
  • FlixBus
    13h 35m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    06:10
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    229 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    10h 50m
    22:10
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    09:00
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    141 zł
  • FlixBus
    11h 45m
    06:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    18:30
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    145 zł
  • FlixBus
    11h 20m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    22:20
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    145 zł
  • FlixBus
    12h 45m
    16:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    04:45
    Monachium
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    197 zł
  • FlixBus
    12h 15m
    19:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    07:15
    Monachium
    Fröttmaning P+R
    FlixBus
    Ekonomiczna
    197 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Hamburg i Monachium.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Hamburg i Monachium w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 24 autobusami dziennie z miasta Hamburg do miasta Monachium. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 11 autobusów dziennie między miastami Hamburg i Monachium.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 60 autobusami z miasta Hamburg do miasta Monachium, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Hamburg i Monachium, z ofertami 20.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Hamburg do miasta Monachium

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 20 razy każdego dnia autobusem z miasta Hamburg do miasta Monachium jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Hamburg do miasta Monachium już od 141 zł!

Najtańsze połączenie 141 zł
Najszybsze połączenie 10h 50m
Najwcześniejszy odjazd 07:20
Najpóźniejszy odjazd 22:10
Codzienne połączenia 20 Ø
Dystans 612,4 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Hamburg do miasta Monachium

Każdego dnia, 20 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Hamburg do miasta Monachium: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
274 zł
czwartek 25.07
257 zł
piątek 26.07
201 zł
sobota 27.07
184 zł
niedziela 28.07
214 zł
poniedziałek 29.07
150 zł
wtorek 30.07
141 zł
środa 31.07
145 zł
czwartek 01.08
145 zł
piątek 02.08
180 zł
sobota 03.08
158 zł
niedziela 04.08
158 zł
poniedziałek 05.08
137 zł
wtorek 06.08
133 zł
środa 07.08
128 zł
czwartek 08.08
133 zł
piątek 09.08
150 zł
sobota 10.08
145 zł
niedziela 11.08
141 zł
poniedziałek 12.08
141 zł
wtorek 13.08
133 zł
środa 14.08
137 zł
czwartek 15.08
137 zł
piątek 16.08
141 zł
sobota 17.08
137 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Hamburg do miasta Monachium.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Hamburg do miasta Monachium, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 141 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Hamburg do miasta Monachium. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 274 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Hamburg do miasta Monachium jest wieczór, z 141 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 205 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Hamburg do miasta Monachium?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Hamburg do miasta Monachium z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Hamburg do miasta Monachium, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Hamburg do miasta Monachium są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Hamburg i Monachium.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Hamburg i Monachium.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Hamburg do miasta Monachium

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Hamburg do miasta Monachium? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Hamburg do miasta Monachium? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Hamburg do miasta Monachium

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Hamburg do miasta Monachium?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 141 zł i trwa 10h 50m do osiagnięcia celu w mieście Monachium. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Hamburg do miasta Monachium?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 141 zł do 625 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Monachium.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Hamburg do miasta Monachium?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Hamburg do miasta Monachium wynosi: 20. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Hamburg do miasta Monachium?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Hamburg do miasta Monachium oferuje FlixBus a podróż trwa 10h 50m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 347 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Hamburg do miasta Monachium?

Najwcześniejszy autobus do miasta Monachium odjeżdża z miasta Hamburg o 07:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Hamburg do miasta Monachium?

Ostatni autobus z miasta Hamburg do miasta Monachium wyrusza o 22:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Hamburg do miasta Monachium?

Podróżując autobusem z miasta Hamburg do miasta Monachium, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Hamburg i Monachium?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Hamburg i Monachium używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Hamburg do miasta Monachium?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Hamburg do miasta Monachium możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Hamburg do miasta Monachium?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Hamburg do miasta Monachium w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Hamburg - Monachium

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Hamburg do miasta Monachium

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Hamburg do miasta Monachium na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Hamburg do miasta Monachium

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Hamburg do miasta Monachium na następne dni.
  • Deutsche Bahn
    12h 0m
    19:28
    Hamburg
    Dammtor Dworzec Kolejowy
    07:28
    Monachium
    Dworzec Główny
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 120 zł
  • Deutsche Bahn
    10h 38m
    00:07
    Hamburg
    Altona Dworzec Kolejowy
    10:45
    Monachium
    Dworzec Główny
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 444 zł
  • Deutsche Bahn
    6h 48m
    04:15
    Hamburg
    Dworzec Główny
    11:03
    Monachium
    East Dworzec Kolejowy
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 461 zł
  • Deutsche Bahn
    10h 12m
    01:48
    Hamburg
    Dammtor Dworzec Kolejowy
    12:00
    Monachium
    Dworzec Główny
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 544 zł

Tani carpooling z miasta Hamburg do miasta Monachium

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Hamburg do miasta Monachium na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    8h 0m
    08:30
    Hamburg
    16:30
    Monachium
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 175 zł
  • BlaBlaCar
    8h 0m
    09:00
    Hamburg
    17:00
    Monachium
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 217 zł
  • BlaBlaCar
    8h 0m
    09:00
    Hamburg
    17:00
    Monachium
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 239 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Hamburg i miasta Monachium.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Hamburg oraz z miasta Monachium. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.