Autokar z Hamburg do Kopenhaga i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Hamburg do Kopenhaga i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Hamburg do Kopenhaga – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie110,09 zł
Najszybsze połączenie5h 15m
Najwcześniejszy przejazd02:30
Najpóźniejszy pojazd18:30
Codzienne połączenia6 Ø
Dystans288,2 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Hamburg do Kopenhaga albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Hamburg a Kopenhaga i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Hamburg do Kopenhaga dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Hamburg i Kopenhaga, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Hamburg, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Kopenhaga, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Hamburg i Kopenhaga.

Najtańsze połączenie z Hamburg do Kopenhaga

Dzisiaj
od 88,07 zł
Jutro
od 110,09 zł
14.08
15.08
od 110,09 zł
16.08
17.08

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    10:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 5h 40m
    15:40
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    od110,09 zł
  • FlixBus
    16:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 5h 35m
    21:35
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    od110,09 zł
  • FlixBus
    08:25
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 0m
    14:25
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    od132,12 zł
  • FlixBus
    02:30
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 50m
    09:20
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    od198,20 zł
  • FlixBus
    17:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 5h 15m
    22:15
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    od242,26 zł
  • FlixBus
    18:30
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 5h 40m
    00:10
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    od290,72 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Hamburg do Kopenhaga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    20:43
    Hamburg
    Czas jazdy 7h 37m
    04:20
    Kopenhaga
    od131,72 zł
  • Deutsche Bahn
    20:43
    Hamburg
    Czas jazdy 7h 17m
    04:00
    Kopenhaga
    od131,72 zł
  • Deutsche Bahn
    20:43
    Hamburg
    Czas jazdy 7h 30m
    04:13
    Kopenhaga
    od131,72 zł
  • Deutsche Bahn
    20:43
    Hamburg
    Czas jazdy 7h 28m
    04:11
    Kopenhaga
    od131,72 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Hamburg do Kopenhaga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    05:50
    Hamburg
    Czas jazdy 5h 0m
    10:50
    Kopenhaga
    od52,87 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Kopenhaga do Hamburg

Autobus z Hamburg do Kopenhaga: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Hamburg jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Kopenhaga jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Kopenhaga do Hamburg, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Kopenhaga do Hamburg.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Hamburg - Kopenhaga, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Hamburg do Kopenhaga!

Przystanki w Hamburg i Kopenhaga

Stacje
Ingerslevsgade  , 1704 Kopenhaga (Dania)
Bernstorffsgade , 1577 Kopenhaga (Dania)
Ingerslevsgade , 1704 Kopenhaga (Dania)
Lyshojgardsvej , 2500 Kopenhaga (Dania)

Porównaj Hamburg i Kopenhaga

22,91 zł
32,68 zł
Hamburg
Kopenhaga
Przejazd taksówką w lokalizacji: Hamburg jest 30% tańszy niż w lokalizacji: Kopenhaga.
13,22 zł
14,20 zł
Hamburg
Kopenhaga
Przejazd autobusem w lokalizacji: Hamburg jest 7% tańszy niż w lokalizacji: Kopenhaga.
15,42 zł
26,62 zł
Hamburg
Kopenhaga
Duży kufel piwa w lokalizacji: Hamburg jest 43% tańszy niż w lokalizacji: Kopenhaga.
1,86 zł
6,17 zł
Hamburg
Kopenhaga
1 litr wody w lokalizacji: Hamburg jest 70% tańszy niż w lokalizacji: Kopenhaga.
45,82 zł
44,42 zł
Hamburg
Kopenhaga
Pełny posiłek w lokalizacji: Hamburg jest 4% droższy niż w lokalizacji: Kopenhaga.

Kontynuuj swoją podróż da Hamburg i Kopenhaga

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.