Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Gdańsk - Lotnisko Kolonia/Bonn (CGN)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo Sindbad na następne dni.
dzisiaj
od 283 zł
jutro
od 248 zł
piątek
od 312 zł
sobota
od 330 zł
niedziela
od 300 zł
poniedziałek
od 283 zł
wtorek
od 283 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    283 zł
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    283 zł
  • FlixBus
    22h 45m
    21:35
    Gdańsk
    Hala Olivia
    20:20
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    345 zł
  • FlixBus
    22h 30m
    21:50
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    20:20
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    345 zł
  • FlixBus
    19h 25m
    17:15
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:40
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    372 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    248 zł
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    248 zł
  • FlixBus
    19h 40m
    17:00
    Gdańsk
    Hala Olivia
    12:40
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    317 zł
  • FlixBus
    22h 45m
    21:35
    Gdańsk
    Hala Olivia
    20:20
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    317 zł
  • FlixBus
    22h 30m
    21:50
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    20:20
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    317 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    312 zł
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    312 zł
  • FlixBus
    19h 50m
    12:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    08:10
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    400 zł
  • FlixBus
    19h 40m
    17:00
    Gdańsk
    Hala Olivia
    12:40
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    403 zł
  • FlixBus
    24h 20m
    07:50
    Gdańsk
    Hala Olivia
    08:10
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    409 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    330 zł
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    330 zł
  • FlixBus
    22h 45m
    21:35
    Gdańsk
    Hala Olivia
    20:20
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    355 zł
  • FlixBus
    22h 30m
    21:50
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    20:20
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    355 zł
  • FlixBus
    19h 40m
    17:00
    Gdańsk
    Hala Olivia
    12:40
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    377 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    300 zł
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    300 zł
  • FlixBus
    24h 20m
    07:50
    Gdańsk
    Hala Olivia
    08:10
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    351 zł
  • FlixBus
    32h 45m
    23:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    08:25
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    359 zł
  • FlixBus
    25h 40m
    09:30
    Gdańsk
    Hala Olivia
    11:10
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    361 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    283 zł
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    283 zł
  • FlixBus
    19h 25m
    17:15
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:40
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    311 zł
  • FlixBus
    22h 45m
    21:35
    Gdańsk
    Hala Olivia
    20:20
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    313 zł
  • FlixBus
    22h 30m
    21:50
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    20:20
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    313 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    283 zł
  • Sindbad
    22h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    283 zł
  • FlixBus
    26h 35m
    23:35
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    02:10
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    289 zł
  • FlixBus
    22h 45m
    21:35
    Gdańsk
    Hala Olivia
    20:20
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    290 zł
  • FlixBus
    22h 30m
    21:50
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    20:20
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    290 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Gdańsk i lotniskiem Lotnisko Kolonia/Bonn

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Gdańsk i lotniskiem Lotnisko Kolonia/Bonn w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 13 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 12 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Gdańsk i lotniskiem Lotnisko Kolonia/Bonn.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 42 autobusami wahadłowymi z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastem Gdańsk i lotniskiem Lotnisko Kolonia/Bonn, z ofertami 17.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn (CGN)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i Sindbad, którzy podróżują 12 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn już od 248 zł!

Najtańsze połączenie 248 zł
Najszybsze połączenie 19h 25m
Najwcześniejszy odjazd 07:50
Najpóźniejszy odjazd 23:40
Codzienne połączenia 12 Ø
Dystans 866,6 km
Firmy autobusowe FlixBus i Sindbad

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn

Każdego dnia, 12 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
345 zł
czwartek 25.07
248 zł
piątek 26.07
312 zł
sobota 27.07
330 zł
niedziela 28.07
300 zł
poniedziałek 29.07
283 zł
wtorek 30.07
283 zł
środa 31.07
283 zł
czwartek 01.08
254 zł
piątek 02.08
312 zł
sobota 03.08
330 zł
niedziela 04.08
300 zł
poniedziałek 05.08
271 zł
wtorek 06.08
283 zł
środa 07.08
260 zł
czwartek 08.08
248 zł
piątek 09.08
312 zł
sobota 10.08
330 zł
niedziela 11.08
300 zł
poniedziałek 12.08
283 zł
wtorek 13.08
281 zł
środa 14.08
276 zł
czwartek 15.08
248 zł
piątek 16.08
311 zł
sobota 17.08
314 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 248 zł, czwartek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn. Zamiast tego sobota jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 330 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn jest popołudnie, z 248 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 307 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Gdańsk i na lotnisku Lotnisko Kolonia/Bonn.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Gdańsk i na lotnisku Lotnisko Kolonia/Bonn.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 248 zł i trwa 22h 0m do osiagnięcia celu na lotnisku Lotnisko Kolonia/Bonn. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 248 zł do 545 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn wynosi: 12. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn oferuje FlixBus a podróż trwa 19h 25m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 372 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn odjeżdża z miasta Gdańsk o 07:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn wyrusza o 23:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i Sindbad. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Gdańsk i lotniskiem Lotnisko Kolonia/Bonn?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Gdańsk i lotniskiem Lotnisko Kolonia/Bonn używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus i Sindbad.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Gdańsk na lotnisko Lotnisko Kolonia/Bonn w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Gdańsk - Lotnisko Kolonia/Bonn

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Gdańsk i lotniska Lotnisko Kolonia/Bonn.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gdańsk oraz z lotniska Lotnisko Kolonia/Bonn. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.