Deutsche Bahn AG: Wszystkie informacje o firmie i wszystkie cele podróży

Dowiedz się więcej o Deutsche Bahn, celów i o wyposarzeniu

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Deutsche BahnDeutsche Bahn AG jest Europy Środkowej największym przedsiębiorstwem kolejowym. Dla firmay Deutsche Bahn należą więcej niż 1000 firm, takich jak DB dalekobierzne lub DB Regio. Ogólnie rzecz biorąc, die Bahn jeżdzi 0 miasta na 0 linie.
Wskazówka: Znajdź z CheckMyBus obok autobusów także najlepsze ceny od Deutsche Bahn. Z ofert rabatowych i Bahn Spezial zaoszczędz pieniądze!

Bahn Spezial: Znajdź tanie bilety

Na CheckMyBus można także znaleźć zawsze najtańszy bilet niemieckiej kolei - włącznie bilety zniżkowe i oferty specjalne. Obojętnie czy InterCity Express (ICE), InterCity Express Sprinter (ICE Sprinter), InterCity (IC) lub Euro City (EC), pokazujemy codziennie na te wszystkie pociągi najlepsze oferty. W tym specjalna promocja kolei - „Bahn Spezial“ - za 19 Euro na terenie całych Niemiec! Bilety są ważne na trasach do 250 km na jedną podróż w 2 klasie.
Na większe odległości, niskie ceny znajdzie się od 29 Euro lub od 39 Euro w 1 klasie. Również na trasach międzynarodowych, oferuje Deutsche Bahn specjalne ceny w zależności od kontyngentu i połączeń. Z „Sparpreis Europa“ można podróżować wygodnie już od 39 Euro do różnych miast Europejskich. Specjalne ceny mogą być zarezerwowane od 91 do 1 dnia przed wyjazdem. Opcje płatności to karta kredytowa, polecenie zapłaty (Sofortbanking) lub paypal. Nawiasem mówiąc, z BahnCard 25 otrzymasz na niskie ceny, dodatkowe zmniejszenie o 25 procent. Własne dzieci do 14 lat można zabrać za darmo. Wymiana lub anulowanie „Bahn Sparpreis“ biletów jest możliwe do dnia wyjazdu.

Informacje o wyposażeniu autobusów, trasach, cenach i jakości usług firmy Deutsche Bahn

bezpłatne:
 • Wifi
 • Toalety
 • Gniazdka
 • Klimatyzacja
 • Transport bagażu podręcznego
 • Transport bagażu
 • Zniżka do osób niepełnosprawnych
 • Zniżka do osób dużo jeżdzących
za dodatkową opłatą:
 • Napoje
 • Przekąski
 • Transport rowerów
 • Możliwość rezerwacji miejsc

13 opinii o Deutsche Bahn

Ocena w kraju Polska
1.0
1
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka
Ocena w innych krajach
12
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka


Najnowsze opinie klientów w Polsce


olo, 17.04.2017
error , nic z tego nie wyszło

Opinie klientów o Deutsche Bahn w Polsce

olo, 17.04.2017
error , nic z tego nie wyszło
CheckMyBus-Team, 18.04.2017
Drogi olo, Dziękujemy za Twój komentarz. Niestety nie jesteśmy w stanie odtworzyć sytuacji jaka Cię spotkała, gdyż proces rezerwacji w Deutsche Bahn przebiega obecnie bez zarzutu. Z którym konkretnym ... Drogi olo, Dziękujemy za Twój komentarz. Niestety nie jesteśmy w stanie odtworzyć sytuacji jaka Cię spotkała, gdyż proces rezerwacji w Deutsche Bahn przebiega obecnie bez zarzutu. Z którym konkretnym połączeniem miałeś problem? Pozdrawiamy, Zespół CheckMyBus

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.

Oceń Deutsche Bahn

Drogi Użytkowniku, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Napisz opinię na temat firmy autobusowej i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami. Opisz swoje doświadczenia w sposób sprawiedliwy i z zachowaniem zasad netetykiety.

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.
Możesz dodać tylko jeden komentarz dziennie.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.