Bus Cordoba Marbella: Rozkład jazdy PKS

Autobus Cordoba ↔ Marbella: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 679 001 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Cordoba do Marbella

Najtańsze połączenie80,25 zł
Najszybsze połączenie2h 25m
Najwcześniejszy przejazd08:30
Najpóźniejszy pojazd17:00
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans153,5 km
Firmy autobusoweALSA, Eurolines Suisse

Najtańsze połączenie z Cordoba do Marbella

Today
Tomorrow
od 84,00 zł
14.07
15.07
16.07
17.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • ALSA
    17:00
    Cordoba
    Czas jazdy 3h 0m
    20:00
    Marbella
    od80,25 zł
  • ALSA
    15:15
    Cordoba
    Czas jazdy 2h 25m
    17:40
    Marbella
    od80,25 zł
  • ALSA
    10:00
    Cordoba
    Czas jazdy 3h 0m
    13:00
    Marbella
    od80,25 zł
  • ALSA
    08:30
    Cordoba
    Czas jazdy 2h 30m
    11:00
    Marbella
    od80,25 zł
  • ALSA
    08:30
    Córdoba - RENFE
    Czas jazdy 4h 30m
    13:00
    Marbella - Central bus station
    od84,00 zł
  • Eurolines Suisse
    08:30
    Cordoba - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 4h 30m
    13:00
    Marbella - Central bus station
    od84,00 zł
  • ALSA
    15:15
    Cordoba
    Czas jazdy 2h 50m
    18:05
    Marbella
    od96,78 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Cordoba do Marbella

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Renfe
    10:39
    Cordoba
    Czas jazdy 1h 41m
    12:20
    Marbella
    od74,84 zł
  • Renfe
    17:08
    Cordoba
    Czas jazdy 1h 49m
    18:57
    Marbella
    od74,84 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Cordoba do Marbella

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    01:20
    Cordoba
    Czas jazdy 2h 30m
    03:50
    Marbella
    od40,21 zł

Najtańsze połączenie z Marbella do Cordoba

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • ALSA
    11:45
    Marbella
    Czas jazdy 2h 15m
    14:00
    Cordoba
    od80,25 zł
  • ALSA
    09:15
    Marbella
    Czas jazdy 4h 0m
    13:15
    Cordoba
    od80,25 zł
  • ALSA
    19:30
    Marbella
    Czas jazdy 2h 30m
    22:00
    Cordoba
    od80,25 zł
  • ALSA
    16:30
    Marbella
    Czas jazdy 3h 0m
    19:30
    Cordoba
    od80,25 zł
  • Movelia
    18:00
    Marbella - Central bus station
    Czas jazdy 4h 0m
    22:00
    Cordoba - Dworzec Autobusowy
    od84,31 zł
  • Avanza Grupo
    18:00
    Marbella - Central bus station
    Czas jazdy 4h 0m
    22:00
    Cordoba - Dworzec Autobusowy
    od95,48 zł
  • ALSA
    16:05
    Marbella
    Czas jazdy 3h 25m
    19:30
    Cordoba
    od96,78 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Marbella do Cordoba

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Renfe
    16:31
    Marbella
    Czas jazdy 1h 42m
    18:13
    Cordoba
    od89,81 zł
  • Renfe
    10:09
    Marbella
    Czas jazdy 1h 52m
    12:01
    Cordoba
    od104,78 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Marbella do Cordoba

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    17:00
    Marbella
    Czas jazdy 2h 20m
    19:20
    Cordoba
    od44,68 zł
  • BlaBlaCar
    13:00
    Marbella
    Czas jazdy 2h 20m
    15:20
    Cordoba
    od53,62 zł
  • BlaBlaCar
    05:30
    Marbella
    Czas jazdy 2h 40m
    08:10
    Cordoba
    od53,62 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Marbella
    Czas jazdy 2h 50m
    17:50
    Cordoba
    od62,55 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli szukasz autobusu na trasie Cordoba - Marbella możesz wybierać spośród przeróżnych ofert i opcji, ponieważ połączenia które Cię interesują można znaleźć w rozkładach jazdy 4 różnych przewoźników: Eurolines Suisse, Movelia, Avanza Grupo i Busbud. W przeciętnym dniu bilety można kupić za kilkadziesiąt złotych. Mimo wszystko jeśli rezerwujesz podróż w okresie zwiększonego ruchu, bilety mogą być odrobinę droższe. Wybór jest Twój: wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by znaleźć odpowiednią ofertę!
The 'ext_content' start tag on line 1 position 2 does not match the end tag of 'br'. Line 2, position 345.

Przystanki autobusowe w Cordoba i Marbella

Stacje
Av del Trapiche s/n, 29601 Marbella (Hiszpania)
Calle Nuestra Señora de Gracia 24, 29602 Marbella (Hiszpania)
Marbella (Hiszpania)
Marbella (Hiszpania)
Av José Banús 875, 29660 Marbella (Hiszpania)

Porównaj Cordoba i Marbella

21,36 zł
27,48 zł
Cordoba
Marbella
Przejazd taksówką w lokalizacji: Cordoba jest 23% tańszy niż w lokalizacji: Marbella.
5,36 zł
5,36 zł
Cordoba
Marbella
Przejazd autobusem w lokalizacji: Cordoba jest 0% droższy niż w lokalizacji: Marbella.
6,70 zł
13,09 zł
Cordoba
Marbella
Duży kufel piwa w lokalizacji: Cordoba jest 49% tańszy niż w lokalizacji: Marbella.
3,49 zł
2,23 zł
Cordoba
Marbella
1 litr wody w lokalizacji: Cordoba jest 37% droższy niż w lokalizacji: Marbella.
37,98 zł
37,23 zł
Cordoba
Marbella
Pełny posiłek w lokalizacji: Cordoba jest 2% droższy niż w lokalizacji: Marbella.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.