Autokary do Cordoba

Sprawdź wszystkie połączenia do Cordoba i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
1106 Autobusowe
4 Przystanki autobusowe
6 Przewoźnicy
Cordoba w skrócie
Hiszpania
328 428
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Cordoba?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Cordoba oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Cordoba dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Cordoba – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Cordoba.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Cordoba, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Cordoba? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Cordoba.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Cordoba

Stacje
Cordoba - Cuesta del Espino
Autovia de Andalucía & E-5 , 14029 Cordoba (Hiszpania)
Cordoba - Dworzec Autobusowy
Av de la Libertad s/n, 14006 Cordoba (Hiszpania)
Córdoba - RENFE
Av. Vía Augusta 702, 14011 Cordoba (Hiszpania)
Cordoba - Torre Baden
N-331 , 14540 Cordoba (Hiszpania)

Odkryj inne kierunki

Informacja podróżna: odwiedź Cordoba

Transport publiczny
Cordoba - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę5,37 zł
Bilet miesięczny134,19 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans21,38 zł
Taxi średni dystans28,36 zł
Taxi długi dystans52,79 zł
Paliwo5,51 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek40,26 zł
Menu trzydaniowe67,10 zł
Małe cappuccino5,96 zł
Duże piwo beczkowe6,71 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański6,16 zł
Dania mięsne10,48 zł
Butelka wody3,49 zł
Butelka wina (średnia półka)15,66 zł

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Cordoba

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Cordoba. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!
Połączenia autobusowe
Popularne transfery na lotnisko

Miasta w pobliżu Cordoba: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Cordoba znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Lucena, Écija albo Cabra, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Cordoba z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Torredelcampo, Alameda (Málaga), Espiel i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.