Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Malaga Lotnisko (AGP) - Marbella

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella od różnych operatorów autobusowych, takich jak Avanza Grupo albo Flybus na następne dni.
dzisiaj
od 27 zł
jutro
od 27 zł
sobota
od 27 zł
niedziela
od 27 zł
poniedziałek
od 27 zł
wtorek
od 27 zł
środa
od 27 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    11:40
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    12:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    12:05
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    12:45
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:05
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    09:45
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    11:40
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    12:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Flybus
    0h 33m
    15:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    15:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł
  • Flybus
    0h 33m
    16:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    16:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    11:40
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    12:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Flybus
    0h 33m
    15:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    15:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł
  • Flybus
    0h 33m
    16:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    16:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:05
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    09:45
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    08:55
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    09:35
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:30
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    10:10
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:10
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    10:50
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    08:55
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    09:35
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:30
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    10:10
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:10
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    10:50
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Ekonomiczna
    121 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Malaga Lotnisko i lotniskiem Marbella

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Malaga Lotnisko i lotniskiem Marbella w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek, z ponad 44 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Malaga Lotnisko na lotnisko Marbella. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 30 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Malaga Lotnisko i lotniskiem Marbella.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 123 autobusami wahadłowymi z miasta Malaga Lotnisko na lotnisko Marbella, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Malaga Lotnisko i lotniskiem Marbella, z ofertami 64.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Malaga Lotnisko (AGP) do miasta Marbella

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Avanza Grupo i Flybus, którzy podróżują 36 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Malaga Lotnisko miasta Marbella już od 27 zł!

Najtańsze połączenie 27 zł
Najszybsze połączenie 0h 33m
Najwcześniejszy odjazd 08:00
Najpóźniejszy odjazd 23:05
Codzienne połączenia 36 Ø
Dystans 39,6 km
Firmy autobusowe Avanza Grupo i Flybus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella

Każdego dnia, 36 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
27 zł
piątek 21.06
27 zł
sobota 22.06
121 zł
niedziela 23.06
27 zł
poniedziałek 24.06
27 zł
wtorek 25.06
121 zł
środa 26.06
27 zł
czwartek 27.06
27 zł
piątek 28.06
27 zł
sobota 29.06
27 zł
niedziela 30.06
120 zł
poniedziałek 01.07
27 zł
wtorek 02.07
27 zł
środa 03.07
120 zł
czwartek 04.07
120 zł
piątek 05.07
27 zł
sobota 06.07
27 zł
niedziela 07.07
27 zł
poniedziałek 08.07
27 zł
wtorek 09.07
27 zł
środa 10.07
27 zł
czwartek 11.07
27 zł
piątek 12.07
27 zł
sobota 13.07
27 zł
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 27 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 27 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella jest rano, z 27 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 27 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Malaga Lotnisko a miastem Marbella.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Malaga Lotnisko i w mieście Marbella.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Malaga Lotnisko i w mieściena Marbella.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 27 zł i trwa 0h 40m do osiagnięcia celu do miasta Marbella. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 27 zł do 126 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Marbella.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella wynosi: 36. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella oferuje Flybus a podróż trwa 0h 33m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 121 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Marbella odjeżdża z lotniska Malaga Lotnisko o 08:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella wyrusza o 23:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella, pasażerowie mogą wybrać Avanza Grupo i Flybus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Malaga Lotnisko i miastem Marbella?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Malaga Lotnisko i miastem Marbella używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Avanza Grupo i Flybus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Malaga Lotnisko - Marbella

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Malaga Lotnisko do miasta Marbella

Tani carpooling z miasta Malaga Lotnisko do miasta Marbella

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Malaga Lotnisko do miasta Marbella na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    16:00
    Malaga Lotnisko
    16:30
    Marbella
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    05:10
    Malaga Lotnisko
    05:50
    Marbella
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    0h 50m
    06:00
    Malaga Lotnisko
    06:50
    Marbella
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • Viajes Rusadir
    1h 10m
    17:30
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    18:40
    Marbella
    Central bus station
    Viajes Rusadir
    Ekonomiczna
    od 298 zł
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    16:00
    Malaga Lotnisko
    16:30
    Marbella
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    05:10
    Malaga Lotnisko
    05:50
    Marbella
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    0h 50m
    06:00
    Malaga Lotnisko
    06:50
    Marbella
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • Viajes Rusadir
    1h 10m
    17:30
    Malaga Lotnisko
    Lotnisko Malaga
    18:40
    Marbella
    Central bus station
    Viajes Rusadir
    Ekonomiczna
    od 298 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Malaga Lotnisko i miasta Marbella.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Malaga Lotnisko oraz z miasta Marbella. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.