Autokar z Berlin do Kolonia i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Berlin do Kolonia i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Czy chcesz pojechać autobusem z Berlin do Kolonia albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Berlin a Kolonia i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Berlin do Kolonia dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Berlin i Kolonia, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Berlin, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Kolonia, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Berlin i Kolonia.

Najtańsze połączenia kolejowe z Berlin do Kolonia

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • FlixTrain
    08:18
    Berlin - Dworzec PKP (południe)
    Czas jazdy 5h 26m
    13:44
    Kolonia - Dworzec Główny
    od88,24 zł
  • FlixTrain
    08:28
    Berlin - Dworzec Główny
    Czas jazdy 5h 16m
    13:44
    Kolonia - Dworzec Główny
    od88,24 zł
  • Deutsche Bahn
    20:38
    Berlin
    Czas jazdy 7h 1m
    03:39
    Kolonia
    od123,15 zł
  • Deutsche Bahn
    00:16
    Berlin
    Czas jazdy 6h 41m
    06:57
    Kolonia
    od131,98 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Berlin do Kolonia

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:00
    Berlin
    Czas jazdy 6h 20m
    16:20
    Kolonia
    od66,21 zł
  • BlaBlaCar
    12:00
    Berlin
    Czas jazdy 6h 30m
    18:30
    Kolonia
    od145,67 zł
  • Movacar
    08:00
    Berlin
    Czas jazdy 6h 12m
    14:12
    Kolonia
    od250,90 zł
  • Movacar
    09:00
    Berlin
    Czas jazdy 6h 12m
    15:12
    Kolonia
    od250,90 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Kolonia do Berlin

Autobus z Berlin do Kolonia: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Berlin jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Kolonia jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Kolonia do Berlin, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Kolonia do Berlin.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Berlin - Kolonia, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Berlin do Kolonia!

Przystanki w Berlin i Kolonia

Stacje
Gummersbacher Str , 50679 Kolonia (Niemcy)
Trankgasse 11, 50667 Kolonia (Niemcy)
Breslauer Platz , 50668 Kolonia (Niemcy)
Ottopl. 7, 50679 Kolonia (Niemcy)
Wickenpfädchen 11, 51427 Kolonia (Niemcy)
Riehler Str. , 50735 Kolonia (Niemcy)

Porównaj Berlin i Kolonia

26,05 zł
23,40 zł
Berlin
Kolonia
Przejazd taksówką w lokalizacji: Berlin jest 11% droższy niż w lokalizacji: Kolonia.
11,92 zł
12,36 zł
Berlin
Kolonia
Przejazd autobusem w lokalizacji: Berlin jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Kolonia.
13,24 zł
15,45 zł
Berlin
Kolonia
Duży kufel piwa w lokalizacji: Berlin jest 15% tańszy niż w lokalizacji: Kolonia.
2,05 zł
1,99 zł
Berlin
Kolonia
1 litr wody w lokalizacji: Berlin jest 3% droższy niż w lokalizacji: Kolonia.
36,13 zł
28,49 zł
Berlin
Kolonia
Pełny posiłek w lokalizacji: Berlin jest 22% droższy niż w lokalizacji: Kolonia.

Kontynuuj swoją podróż da Berlin i Kolonia

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.