Autokar z Frankfurt nad Menem do Kolonia i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Frankfurt nad Menem do Kolonia i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Frankfurt nad Menem do Kolonia – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie45,55 zł
Najszybsze połączenie2h 40m
Najwcześniejszy przejazd00:45
Najpóźniejszy pojazd10:05
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans152,5 km
Firmy autobusoweEurolines Germany, Distribusion, INFOBUS
Czy chcesz pojechać autobusem z Frankfurt nad Menem do Kolonia albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Frankfurt nad Menem a Kolonia i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Frankfurt nad Menem do Kolonia dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Frankfurt nad Menem i Kolonia, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Frankfurt nad Menem, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Kolonia, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Frankfurt nad Menem i Kolonia.

Najtańsze połączenie z Frankfurt nad Menem do Kolonia

Dzisiaj
od 45,55 zł
Jutro
od 45,55 zł
19.04
od 45,55 zł
20.04
od 45,55 zł
21.04
od 45,55 zł
22.04
od 45,55 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Eurolines Germany
    05:25
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area B
    Czas jazdy 2h 40m
    08:05
    Kolonia - Dworzec Główny Autobusowy
    od45,55 zł
  • Eurolines Germany
    08:45
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area B
    Czas jazdy 2h 45m
    11:30
    Kolonia - Dworzec Główny Autobusowy
    od45,55 zł
  • Distribusion
    00:45
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 2h 40m
    03:25
    Kolonia
    od91,06 zł
  • Distribusion
    10:05
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 2h 40m
    12:45
    Kolonia
    od91,06 zł
  • INFOBUS
    00:45
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 2h 40m
    03:25
    Kolonia
    od101,17 zł
  • INFOBUS
    10:05
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 2h 40m
    12:45
    Kolonia
    od101,17 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Frankfurt nad Menem do Kolonia

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    03:08
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 2h 57m
    06:05
    Kolonia
    od81,54 zł
  • Deutsche Bahn
    05:21
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 2h 44m
    08:05
    Kolonia
    od81,54 zł
  • Deutsche Bahn
    05:42
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 2h 23m
    08:05
    Kolonia
    od81,54 zł
  • Deutsche Bahn
    23:10
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 2h 56m
    02:06
    Kolonia
    od81,54 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Frankfurt nad Menem do Kolonia

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    13:10
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 2h 20m
    15:30
    Kolonia
    od18,22 zł
  • BlaBlaCar
    19:30
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 1h 50m
    21:20
    Kolonia
    od27,33 zł
  • Movacar
    07:00
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 1h 58m
    08:58
    Kolonia
    od273,26 zł
  • Movacar
    08:00
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 1h 58m
    09:58
    Kolonia
    od273,26 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Kolonia do Frankfurt nad Menem

Autobus z Frankfurt nad Menem do Kolonia: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Frankfurt nad Menem jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Kolonia jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Kolonia do Frankfurt nad Menem, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Kolonia do Frankfurt nad Menem.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Frankfurt nad Menem - Kolonia, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Frankfurt nad Menem do Kolonia!

Przystanki w Frankfurt nad Menem i Kolonia

Stacje
Gummersbacher Str , 50679 Kolonia (Niemcy)
Trankgasse 11, 50667 Kolonia (Niemcy)
Breslauer Platz , 50668 Kolonia (Niemcy)
Kolonia (Niemcy)
Wickenpfädchen 11, 51427 Kolonia (Niemcy)
Riehler Str. , 50735 Kolonia (Niemcy)

Porównaj Frankfurt nad Menem i Kolonia

23,91 zł
24,14 zł
Frankfurt nad Menem
Kolonia
Przejazd taksówką w lokalizacji: Frankfurt nad Menem jest 1% tańszy niż w lokalizacji: Kolonia.
12,75 zł
12,75 zł
Frankfurt nad Menem
Kolonia
Przejazd autobusem w lokalizacji: Frankfurt nad Menem jest 0% droższy niż w lokalizacji: Kolonia.
17,08 zł
15,94 zł
Frankfurt nad Menem
Kolonia
Duży kufel piwa w lokalizacji: Frankfurt nad Menem jest 7% droższy niż w lokalizacji: Kolonia.
2,76 zł
2,06 zł
Frankfurt nad Menem
Kolonia
1 litr wody w lokalizacji: Frankfurt nad Menem jest 26% droższy niż w lokalizacji: Kolonia.
49,35 zł
29,40 zł
Frankfurt nad Menem
Kolonia
Pełny posiłek w lokalizacji: Frankfurt nad Menem jest 41% droższy niż w lokalizacji: Kolonia.

Kontynuuj swoją podróż da Frankfurt nad Menem i Kolonia

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.