Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Bangkok - Ko Phangan i z powrotem od 112 zł

Porównaj 7 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan od różnych operatorów autobusowych, takich jak Lomprayah, Raja Ferry albo Krung Siam Tour na następne dni.
dzisiaj
od 112 zł
jutro
od 132 zł
sobota
od 112 zł
niedziela
od 115 zł
poniedziałek
od 131 zł
wtorek
od 112 zł
środa
od 115 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Montanatip Tour and Travel
    15h 30m
    12:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Montanatip Tour and Travel
    Ekonomiczna
    112 zł
  • Travel Plus
    15h 40m
    11:50
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Travel Plus
    Ekonomiczna
    112 zł
  • Nara Travel
    15h 30m
    12:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Nara Travel
    Ekonomiczna
    126 zł
  • Raja Ferry
    15h 30m
    12:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    128 zł
  • Lomprayah
    13h 30m
    14:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    132 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Lomprayah
    10h 10m
    23:00
    Bangkok
    09:10
    Ko Phangan
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    132 zł
  • Lomprayah
    10h 10m
    23:00
    Bangkok
    09:10
    Ko Phangan
    Lomprayah
    Biznes
    161 zł
  • Lomprayah
    -17737374h 0m
    06:00
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    181 zł
  • Lomprayah
    -17737389h 0m
    21:00
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    181 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Travel Plus
    15h 40m
    11:50
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Travel Plus
    Ekonomiczna
    112 zł
  • Montanatip Tour and Travel
    15h 30m
    12:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Montanatip Tour and Travel
    Ekonomiczna
    112 zł
  • Nara Travel
    15h 30m
    12:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Nara Travel
    Ekonomiczna
    126 zł
  • Lomprayah
    13h 30m
    14:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    132 zł
  • Raja Ferry
    15h 30m
    19:00
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Przystanek Autobusowy
    10:30
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    134 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Montanatip Tour and Travel
    15h 30m
    19:00
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Przystanek Autobusowy
    10:30
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Montanatip Tour and Travel
    Ekonomiczna
    115 zł
  • Lomprayah
    10h 10m
    23:00
    Bangkok
    09:10
    Ko Phangan
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    132 zł
  • Nara Travel
    15h 30m
    19:00
    Bangkok
    10:30
    Ko Phangan
    Nara Travel
    Ekonomiczna
    132 zł
  • Krung Siam Tour
    15h 40m
    18:50
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    10:30
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Krung Siam Tour
    Biznes
    140 zł
  • Lomprayah
    10h 10m
    23:00
    Bangkok
    09:10
    Ko Phangan
    Lomprayah
    Biznes
    161 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Lomprayah
    10h 10m
    23:00
    Bangkok
    09:10
    Ko Phangan
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    131 zł
  • Lomprayah
    10h 10m
    23:00
    Bangkok
    09:10
    Ko Phangan
    Lomprayah
    Biznes
    160 zł
  • Lomprayah
    -17737446h 0m
    06:00
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    181 zł
  • Lomprayah
    -17737461h 0m
    21:00
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    181 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Montanatip Tour and Travel
    15h 30m
    12:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Montanatip Tour and Travel
    Ekonomiczna
    112 zł
  • Travel Plus
    15h 40m
    11:50
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Travel Plus
    Ekonomiczna
    112 zł
  • Nara Travel
    15h 30m
    12:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Nara Travel
    Ekonomiczna
    126 zł
  • Raja Ferry
    15h 30m
    12:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    127 zł
  • Lomprayah
    13h 30m
    14:00
    Bangkok
    03:30
    Ko Phangan
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    131 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Montanatip Tour and Travel
    15h 30m
    19:00
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Przystanek Autobusowy
    10:30
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Montanatip Tour and Travel
    Ekonomiczna
    115 zł
  • Lomprayah
    10h 10m
    23:00
    Bangkok
    09:10
    Ko Phangan
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    131 zł
  • Raja Ferry
    15h 30m
    19:00
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Przystanek Autobusowy
    10:30
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    133 zł
  • Raja Ferry
    15h 30m
    19:00
    Bangkok
    10:30
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    133 zł
  • Krung Siam Tour
    15h 40m
    18:50
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    10:30
    Ko Phangan
    Songserm Pier
    Krung Siam Tour
    Biznes
    139 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Bangkok i Ko Phangan.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Bangkok i Ko Phangan w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek, z ponad 26 autobusami dziennie z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 4 autobusów dziennie między miastami Bangkok i Ko Phangan.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 59 autobusami z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Bangkok i Ko Phangan, z ofertami 15.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Lomprayah, Raja Ferry i Krung Siam Tour, którzy podróżują 13 razy każdego dnia autobusem z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan już od 112 zł!

Najtańsze połączenie 112 zł
Najszybsze połączenie 10h 10m
Najwcześniejszy odjazd 06:00
Najpóźniejszy odjazd 23:00
Codzienne połączenia 13 Ø
Dystans 445,4 km
Firmy autobusowe Lomprayah, Raja Ferry, Krung Siam Tour, Montanatip Tour and Travel, Nara Travel, Travel Plus i Paradive Travel

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan

Każdego dnia, 13 autobusy z 7 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
100 zł
piątek 21.06
181 zł
sobota 22.06
181 zł
niedziela 23.06
132 zł
poniedziałek 24.06
131 zł
wtorek 25.06
107 zł
środa 26.06
131 zł
czwartek 27.06
131 zł
piątek 28.06
107 zł
sobota 29.06
181 zł
niedziela 30.06
181 zł
poniedziałek 01.07
181 zł
wtorek 02.07
181 zł
środa 03.07
132 zł
czwartek 04.07
100 zł
piątek 05.07
181 zł
sobota 06.07
110 zł
niedziela 07.07
181 zł
poniedziałek 08.07
181 zł
wtorek 09.07
181 zł
środa 10.07
181 zł
czwartek 11.07
181 zł
piątek 12.07
132 zł
sobota 13.07
132 zł
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 112 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 132 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan jest popołudnie, z 112 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 115 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Bangkok i Ko Phangan.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Bangkok i Ko Phangan.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Bangkok do miasta Ko Phangan? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 112 zł i trwa 15h 30m do osiagnięcia celu w mieście Ko Phangan. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 7. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 112 zł do 181 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Ko Phangan.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan wynosi: 13. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan oferuje Lomprayah a podróż trwa 10h 10m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 181 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan?

Najwcześniejszy autobus do miasta Ko Phangan odjeżdża z miasta Bangkok o 06:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan?

Ostatni autobus z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan wyrusza o 23:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan?

Podróżując autobusem z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan, pasażerowie mogą wybrać Lomprayah, Raja Ferry i Krung Siam Tour. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Bangkok i Ko Phangan?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Bangkok i Ko Phangan używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Lomprayah, Raja Ferry i Krung Siam Tour.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Bangkok do miasta Ko Phangan w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Bangkok - Ko Phangan

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Biznes
Business

Wygodne miejsca siedzące, serwis z jedzeniem i napojami, zazwyczaj towarzyszy temu elastyczność biletu.

Więcej tras autobusowych z miasta Bangkok i miasta Ko Phangan.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Bangkok oraz z miasta Ko Phangan. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.