Autokary do Ko Phangan

Sprawdź wszystkie połączenia do Ko Phangan i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Ko Phangan w skrócie
Czas Lokalny
Kraj Tajlandia
Ludność 11 846
Autobusowe 77
Przystanki Autobusowe 6
Przewoźnicy 2
Najtańszy Przejazd 149,64 zł
Czy chcesz pojechać autobusem do Ko Phangan?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Ko Phangan oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Ko Phangan dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Ko Phangan – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Ko Phangan.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Ko Phangan, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Ko Phangan? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Ko Phangan.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Ko Phangan

Stacje
Ko Phangan
Ko Phangan  (Tajlandia)
Ko Phangan - Haad Rin Pie
Ko Phangan  (Tajlandia)
Ko Phangan - Rose Villa
Ko Phangan  (Tajlandia)
Ko Phangan - Songserm Pier
Ko Phangan  (Tajlandia)
Koh Phangan - Montalay Beach Resort
Ko Phangan  (Tajlandia)
Koh Phangan - Wakeboarding
Ko Phangan  (Tajlandia)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Ko Phangan

Miasta w pobliżu Ko Phangan: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Ko Phangan znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Surat Thani, Koh Samui albo Sichon, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.