Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Phuket - Bangkok od 84 zł

Porównaj 8 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Phuket do miasta Bangkok.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Phuket do miasta Bangkok od różnych operatorów autobusowych, takich jak Lignite, Transport Co albo Sombat na następne dni.
dzisiaj
od 89 zł
jutro
od 85 zł
piątek
od 85 zł
sobota
od 84 zł
niedziela
od 85 zł
poniedziałek
od 85 zł
wtorek
od 86 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Lignite
    13h 0m
    08:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    21:30
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Lignite
    Ekonomiczna
    89 zł
  • Lignite
    12h 30m
    08:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    21:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    Lignite
    Ekonomiczna
    89 zł
  • Sawasdee All Thai
    -17738175h 0m
    15:00
    Phuket
    Bus Terminal 1
    Bangkok
    HomePro Bangphli Przystanek autobusowy
    Sawasdee All Thai
    Ekonomiczna
    105 zł
  • Sawasdee All Thai
    -17738175h -5m
    15:05
    Phuket
    Tha Ruea Hotel
    Bangkok
    HomePro Bangphli Przystanek autobusowy
    Sawasdee All Thai
    Ekonomiczna
    105 zł
  • Sawadee Tour
    15h 0m
    15:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    06:00
    Bangkok
    Sawadee Tour
    Biznes
    117 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Transport Co
    20h 39m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    04:09
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Transport Co
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Lignite
    13h 0m
    16:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    05:30
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Lignite
    Ekonomiczna
    88 zł
  • Sombat
    -17738200h -10m
    16:10
    Phuket
    Bus Terminal 1
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Sombat
    Ekonomiczna
    90 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    18h 0m
    11:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    05:00
    Bangkok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    119 zł
  • Raja Ferry
    16h 30m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    22:30
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Przystanek Autobusowy
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    131 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Transport Co
    20h 39m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    04:09
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Transport Co
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Lignite
    13h 0m
    15:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    04:30
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Lignite
    Biznes
    88 zł
  • Sombat
    -17738224h -10m
    16:10
    Phuket
    Bus Terminal 1
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Sombat
    Ekonomiczna
    90 zł
  • Sawasdee All Thai
    -17738223h 0m
    15:00
    Phuket
    Bus Terminal 1
    Bangkok
    HomePro Bangphli Przystanek autobusowy
    Sawasdee All Thai
    Ekonomiczna
    105 zł
  • Sawadee Tour
    15h 0m
    15:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    06:00
    Bangkok
    Sawadee Tour
    Biznes
    116 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Transport Co
    20h 21m
    07:30
    Phuket
    Thalang Przystanek autobusowy
    03:51
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Transport Co
    Ekonomiczna
    84 zł
  • Transport Co
    20h 39m
    15:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    12:09
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Transport Co
    Ekonomiczna
    84 zł
  • Transport Co
    20h 21m
    15:30
    Phuket
    Thalang Przystanek autobusowy
    11:51
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Transport Co
    Ekonomiczna
    84 zł
  • Raja Ferry
    16h 30m
    13:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    05:30
    Bangkok
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    135 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Transport Co
    20h 39m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    04:09
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Transport Co
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Lignite
    13h 0m
    15:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    04:30
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Lignite
    Biznes
    87 zł
  • Sombat
    -17738272h -10m
    16:10
    Phuket
    Bus Terminal 1
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Sombat
    Ekonomiczna
    90 zł
  • Sawasdee All Thai
    -17738271h 0m
    15:00
    Phuket
    Bus Terminal 1
    Bangkok
    HomePro Bangphli Przystanek autobusowy
    Sawasdee All Thai
    Ekonomiczna
    105 zł
  • Sawadee Tour
    15h 0m
    15:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    06:00
    Bangkok
    Sawadee Tour
    Biznes
    116 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Transport Co
    20h 39m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    04:09
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Transport Co
    Ekonomiczna
    85 zł
  • Lignite
    13h 0m
    15:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    04:30
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Lignite
    Biznes
    88 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    18h 0m
    11:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    05:00
    Bangkok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    120 zł
  • Sombat
    12h 45m
    15:40
    Phuket
    Bus Terminal 2
    04:25
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Sombat
    Biznes
    133 zł
  • Phuket Travel
    12h 0m
    17:40
    Phuket
    Bus Terminal 2
    05:40
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Phuket Travel
    Biznes
    135 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Transport Co
    20h 39m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    04:09
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Transport Co
    Ekonomiczna
    86 zł
  • Lignite
    13h 0m
    15:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    04:30
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Lignite
    Biznes
    88 zł
  • Sombat
    -17738320h -10m
    16:10
    Phuket
    Bus Terminal 1
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Sombat
    Ekonomiczna
    90 zł
  • Sawadee Tour
    15h 0m
    15:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    06:00
    Bangkok
    Sawadee Tour
    Biznes
    117 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    18h 0m
    11:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    05:00
    Bangkok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    121 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Phuket i Bangkok.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Phuket i Bangkok w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek, z ponad 47 autobusami dziennie z miasta Phuket do miasta Bangkok. Natomiast ma sobota najmniej połączeń, z zaledwie 8 autobusów dziennie między miastami Phuket i Bangkok.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 124 autobusami z miasta Phuket do miasta Bangkok, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Phuket i Bangkok, z ofertami 28.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Phuket do miasta Bangkok

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Lignite, Transport Co i Sombat, którzy podróżują 28 razy każdego dnia autobusem z miasta Phuket do miasta Bangkok jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Phuket do miasta Bangkok już od 84 zł!

Najtańsze połączenie 84 zł
Najszybsze połączenie 11h 50m
Najwcześniejszy odjazd 08:30
Najpóźniejszy odjazd 19:00
Codzienne połączenia 28 Ø
Dystans 692,0 km
Firmy autobusowe Lignite, Transport Co, Sombat, Sawadee Tour, Phuket Travel, Sawasdee All Thai, Raja Ferry i 465 Surat Thani Phuket Transport

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Phuket do miasta Bangkok

Każdego dnia, 28 autobusy z 8 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Phuket do miasta Bangkok: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
77 zł
czwartek 25.07
77 zł
piątek 26.07
85 zł
sobota 27.07
77 zł
niedziela 28.07
77 zł
poniedziałek 29.07
79 zł
wtorek 30.07
77 zł
środa 31.07
77 zł
czwartek 01.08
85 zł
piątek 02.08
77 zł
sobota 03.08
77 zł
niedziela 04.08
79 zł
poniedziałek 05.08
77 zł
wtorek 06.08
77 zł
środa 07.08
77 zł
czwartek 08.08
79 zł
piątek 09.08
77 zł
sobota 10.08
77 zł
niedziela 11.08
77 zł
poniedziałek 12.08
77 zł
wtorek 13.08
77 zł
środa 14.08
77 zł
czwartek 15.08
77 zł
piątek 16.08
79 zł
sobota 17.08
77 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Phuket do miasta Bangkok.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Phuket do miasta Bangkok, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 84 zł, sobota jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Phuket do miasta Bangkok. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 89 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Phuket do miasta Bangkok jest rano, z 84 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 84 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Phuket do miasta Bangkok?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Phuket do miasta Bangkok z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Phuket do miasta Bangkok, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Phuket do miasta Bangkok są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Phuket do miasta Bangkok

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Phuket a Bangkok.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Phuket i Bangkok.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Phuket i Bangkok.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Phuket do miasta Bangkok

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Phuket do miasta Bangkok? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Phuket do miasta Bangkok? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Phuket do miasta Bangkok

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Phuket do miasta Bangkok?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 84 zł i trwa 20h 21m do osiagnięcia celu w mieście Bangkok. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Phuket do miasta Bangkok?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 8. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 84 zł do 145 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Bangkok.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Phuket do miasta Bangkok?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Phuket do miasta Bangkok wynosi: 28. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Phuket do miasta Bangkok?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Phuket do miasta Bangkok oferuje Phuket Travel a podróż trwa 11h 50m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 139 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Phuket do miasta Bangkok?

Najwcześniejszy autobus do miasta Bangkok odjeżdża z miasta Phuket o 08:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Phuket do miasta Bangkok?

Ostatni autobus z miasta Phuket do miasta Bangkok wyrusza o 19:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Phuket do miasta Bangkok?

Podróżując autobusem z miasta Phuket do miasta Bangkok, pasażerowie mogą wybrać Lignite, Transport Co i Sombat. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Phuket i Bangkok?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Phuket i Bangkok używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Lignite, Transport Co i Sombat.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Phuket do miasta Bangkok?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Phuket do miasta Bangkok możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Phuket do miasta Bangkok?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Phuket do miasta Bangkok w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Phuket - Bangkok

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Biznes
Business

Wygodne miejsca siedzące, serwis z jedzeniem i napojami, zazwyczaj towarzyszy temu elastyczność biletu.

Alternatywne typy transportu z miasta Phuket do miasta Bangkok

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Phuket do miasta Bangkok na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Phuket do miasta Bangkok

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Phuket do miasta Bangkok na następne dni.
  • Campania Express
    0h 19m
    08:41
    Phuket
    09:00
    Bangkok
    Campania Express
    Ekonomiczna
    od 64 zł
  • Campania Express
    0h 50m
    08:22
    Phuket
    09:12
    Bangkok
    Campania Express
    Ekonomiczna
    od 68 zł

Tani carpooling z miasta Phuket do miasta Bangkok

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Phuket do miasta Bangkok na najbliższe dni.
  • Nara Travel
    16h 30m
    13:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    05:30
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Przystanek Autobusowy
    Nara Travel
    Ekonomiczna
    od 109 zł
  • Nara Travel
    16h 30m
    13:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    05:30
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Przystanek Autobusowy
    Nara Travel
    Ekonomiczna
    od 110 zł
  • Nara Travel
    16h 30m
    13:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    05:30
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Przystanek Autobusowy
    Nara Travel
    Ekonomiczna
    od 111 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Phuket i miasta Bangkok.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Phuket oraz z miasta Bangkok. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.