calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 053 953 Połączeń

Bus Wiedeń: Rozkład jazdy PKS

PKS Wiedeń - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Wiedeń

Stolica Austrii jest nazywana „miastem Muzyki”, gdyż przez wieki była inspiracją dla Mozarta, Beethovena, Schuberta i to oni tworzą muzyczne dziedzictwo Wiednia. Będąc w mieście, nie można zatem pominąć wizyty w operze Theater an der Wien, gdzie każdy może poczuć się jak w XIX wieku i posłuchać klasycznych arii operowych. Wiedeń wydał na świat nie tylko słynnych muzyków, ale także jednego z ojców nowoczesnej psychoanalizy Zygmunta Freuda. Żywym dowodem świetności cesarskiej Austrii jest wspaniały Pałac Schönbrunn. W otaczającym go parku znajduje się Schönbrunn Tiergarten, najstarsze zoo na świecie.

Europejskie firmy autobusowe Eurolines Austria, Eurolines Germany, Westbus, ÖBB Intercity, FlixBus i TigerExpress.eu, oferują wygodne i niedrogie połączenia autokarowe do stolicy Austrii. Na CheckMyBus porównasz ceny biletów do Wiednia i wybierzesz połączenie, które najbardziej Ci pasuje. Autobusy mają w mieście wiele dworców: Wiedeń Central, Wiedeń Erdberg VIB, West Bahnhof, Wiedeń Südtiroler Platz i Wiedeń Dworzec Autobusowy. Wszystkie znajdują się w pobliżu centrum miasta, dzięki czemu można rozpocząć swoją przygodę muzyczną od razu!

Autobusy z
Wiednia

Rozklad jazdy dla Wiedeń
Odjazd: 3 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
15:55
Wiedeń - Stadion Center
Praga
RegioJet
 
 
Stacje:
Wiedeń → Praga
 
  
 
16:00
Wiedeń Südtiroler Platz
Bratysława
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Bratysława
 
  
 
16:00
Wiedeń Dworzec Autobusowy
Zagrzeb
Distribusion
 
 
Stacje:
Wiedeń → Zagrzeb
 
  
 
16:05
Wiedeń Erdberg VIB
Wiedeń Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
WiedeńWiedeń Lotnisko
 
  
 
16:20
Wiedeń - Stadion Center
Berlin
LUX Express
 
 
Stacje:
Wiedeń → Berlin
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Wiednia

Rozklad jazdy dla Wiedeń
Przyjazd: 3 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
17:05
Wiedeń Erdberg VIB
Bratysława
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Wiedeń
 
  
 
17:10
Wiedeń Erdberg VIB
Bratysława
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Wiedeń
 
  
 
17:14
Wiedeń Hütteldorf Dworzec
Linz
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Wiedeń
 
  
 
17:20
Wiedeń Dworzec Wschodni
Saint Poelten
FlixBus
 
 
Stacje:
Saint Poelten → Wiedeń
 
  
 
17:30
Wiedeń Südtiroler Platz
Bratysława
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Wiedeń
 
  
 póżniej 

Wiedeń: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Wiedeń - Stadion Center
    Engerthstr. 244, 1020 Wiedeń
    Wiedeń - Stadion Center
  • Wiedeń Dworzec Autobusowy
    Engerthstraße 244 Wiedeń
    Wiedeń Dworzec Autobusowy
  • Wiedeń Dworzec Główny
    Wiedeń Dworzec Główny
  • Wiedeń Dworzec Połódnie
    Landstraßer Gürtel 5 Wiedeń
    Wiedeń Dworzec Połódnie
  • Wiedeń Dworzec Wschodni
    Europaplatz 2 Wiedeń
    Wiedeń Dworzec Wschodni
  • Wiedeń Erdberg VIB
    Erdbergstraße 200A Wiedeń
    Wiedeń Erdberg VIB
  • Wiedeń Felberstraße
    Felberstraße 4, 1150 Wiedeń
    Wiedeń Felberstraße
  • Wiedeń Hütteldorf Dworzec
    Keißlergasse 18 Wiedeń
    Wiedeń Hütteldorf Dworzec
  • Wiedeń Karlsplatz
    Karlsplatz 1-3, 1010 Wiedeń
    Wiedeń Karlsplatz
  • Wiedeń Matzleinsdorferplatz
    Triester Straße 2, 1100 Wiedeń
    Wiedeń Matzleinsdorferplatz
  • Wiedeń Neustadt
    Heimkehrerstraße 4, 2700 Wiedeń
    Wiedeń Neustadt
  • Wiedeń Praterstern
    Lassallestraße 1 Wiedeń
    Wiedeń Praterstern
  • Wiedeń Schönbrunn
    Schönbrunner Schloßstraße 46, 1120 Wiedeń
    Wiedeń Schönbrunn
  • Wiedeń Südtiroler Platz
    Südtiroler Platz 10 Wiedeń
    Wiedeń Südtiroler Platz