calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 376 Połączeń

Bus Wiedeń: Rozkład jazdy PKS

PKS Wiedeń - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Wiedeń

Stolica Austrii jest nazywana „miastem Muzyki”, gdyż przez wieki była inspiracją dla Mozarta, Beethovena, Schuberta i to oni tworzą muzyczne dziedzictwo Wiednia. Będąc w mieście, nie można zatem pominąć wizyty w operze Theater an der Wien, gdzie każdy może poczuć się jak w XIX wieku i posłuchać klasycznych arii operowych. Wiedeń wydał na świat nie tylko słynnych muzyków, ale także jednego z ojców nowoczesnej psychoanalizy Zygmunta Freuda. Żywym dowodem świetności cesarskiej Austrii jest wspaniały Pałac Schönbrunn. W otaczającym go parku znajduje się Schönbrunn Tiergarten, najstarsze zoo na świecie.

Europejskie firmy autobusowe Eurolines Austria, Eurolines Germany, Westbus, ÖBB Intercity, FlixBus i TigerExpress.eu, oferują wygodne i niedrogie połączenia autokarowe do stolicy Austrii. Na CheckMyBus porównasz ceny biletów do Wiednia i wybierzesz połączenie, które najbardziej Ci pasuje. Autobusy mają w mieście wiele dworców: Wiedeń Central, Wiedeń Erdberg VIB, West Bahnhof, Wiedeń Südtiroler Platz i Wiedeń Dworzec Autobusowy. Wszystkie znajdują się w pobliżu centrum miasta, dzięki czemu można rozpocząć swoją przygodę muzyczną od razu!

Autobusy z
Wiednia

Rozklad jazdy dla Wiedeń
Odjazd: 25 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
11:30
Wiedeń Erdberg VIB
Zagrzeb
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Zagrzeb
 
   
 
11:30
Wiedeń Erdberg VIB
Budapeszt
OrangeWays
 
 
Stacje:
Wiedeń → Budapeszt
 
   
 
11:40
Wiedeń Matzleinsdorferplatz
Graz
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Graz
 
   
 
12:00
Wiedeń Südtiroler Platz
Bratysława
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Bratysława
 
   
 
12:30
Wiedeń Felberstraße
Graz
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Graz
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Wiednia

Rozklad jazdy dla Wiedeń
Przyjazd: 25 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
12:50
Wiedeń Südtiroler Platz
Bratysława
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Wiedeń
 
   
 
13:00
Wiedeń Erdberg VIB
Bratysława Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława Lotnisko → Wiedeń
 
   
 
13:10
Wiedeń Erdberg VIB
Bratysława
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Wiedeń
 
   
 
13:15
Wiedeń Matzleinsdorferplatz
Graz
FlixBus
 
 
Stacje:
Graz → Wiedeń
 
   
 
13:25
Wiedeń Felberstraße
Graz
FlixBus
 
 
Stacje:
Graz → Wiedeń
 
   
  póżniej  

Wiedeń: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Wiedeń - Stadion Center
    Engerthstr. 244, 1020 Wiedeń
  • Wiedeń Dworzec Autobusowy
    Engerthstraße 244 Wiedeń
  • Wiedeń Dworzec Główny
  • Wiedeń Dworzec Połódnie
    Landstraßer Gürtel 5 Wiedeń
  • Wiedeń Dworzec Wschodni
    Europaplatz 2 Wiedeń
  • Wiedeń Erdberg VIB
    Erdbergstraße 200A Wiedeń
  • Wiedeń Felberstraße
    Felberstraße 4, 1150 Wiedeń
  • Wiedeń Hütteldorf Dworzec
    Keißlergasse 18 Wiedeń
  • Wiedeń Karlsplatz
    Karlsplatz 1-3, 1010 Wiedeń
  • Wiedeń Matzleinsdorferplatz
    Triester Straße 2, 1100 Wiedeń
  • Wiedeń Neustadt
    Heimkehrerstraße 4, 2700 Wiedeń
  • Wiedeń Praterstern
    Lassallestraße 1 Wiedeń
  • Wiedeń Schönbrunn
    Schönbrunner Schloßstraße 46, 1120 Wiedeń
  • Wiedeń Südtiroler Platz
    Südtiroler Platz 10 Wiedeń

Rozkład jazdy dla Wiednia: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy CITY i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
60
6
od 84,28 zł w Eurolines Germany
44
7
od 84,28 zł w Eurolines Germany
30
7
od 173,00 zł w FlixBus
36
7
od 119,32 zł w FlixBus
26
7
od 128,64 zł w Eurolines Germany
28
6
od 204,05 zł w Eurolines Germany
30
6
od 141,95 zł w Eurolines Germany
24
5
od 145,94 zł w FlixBus
30
6
od 84,28 zł w Eurolines Germany
30
6
od 70,97 zł w Distribusion
22
5
od 154,81 zł w FlixBus
24
6
od 84,28 zł w FlixBus
24
5
od 119,77 zł w Eurolines Germany
22
5
od 173,00 zł w FlixBus