calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 187 611 Połączeń

Bus Wiedeń: Rozkład jazdy PKS

PKS Wiedeń - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Wiedeń

Stolica Austrii jest nazywana „miastem Muzyki”, gdyż przez wieki była inspiracją dla Mozarta, Beethovena, Schuberta i to oni tworzą muzyczne dziedzictwo Wiednia. Będąc w mieście, nie można zatem pominąć wizyty w operze Theater an der Wien, gdzie każdy może poczuć się jak w XIX wieku i posłuchać klasycznych arii operowych. Wiedeń wydał na świat nie tylko słynnych muzyków, ale także jednego z ojców nowoczesnej psychoanalizy Zygmunta Freuda. Żywym dowodem świetności cesarskiej Austrii jest wspaniały Pałac Schönbrunn. W otaczającym go parku znajduje się Schönbrunn Tiergarten, najstarsze zoo na świecie.

Europejskie firmy autobusowe Eurolines Germany, Hellö, FlixBus i TigerExpress.eu, oferują wygodne i niedrogie połączenia autokarowe do stolicy Austrii. Na CheckMyBus porównasz ceny biletów do Wiednia i wybierzesz połączenie, które najbardziej Ci pasuje. Autobusy mają w mieście wiele dworców: Wiedeń Central, Wiedeń Erdberg VIB, West Bahnhof, Wiedeń Südtiroler Platz i Wiedeń Dworzec Autobusowy. Wszystkie znajdują się w pobliżu centrum miasta, dzięki czemu można rozpocząć swoją przygodę muzyczną od razu!

Autobusy z
Wiednia

Rozklad jazdy dla Wiedeń
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:40
Wiedeń Dworzec Wschodni
Saint Poelten
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Saint Poelten
 
  
 
07:47
Wiedeń Hütteldorf Dworzec
Linz
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Linz
 
  
 
08:00
Wiedeń Dworzec Główny
Praga
Hellö
 
 
Stacje:
Wiedeń → Praga
 
  
 
08:05
Wiedeń Erdberg VIB
Wiedeń Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
WiedeńWiedeń Lotnisko
 
  
 
08:15
Wiedeń Erdberg VIB
Klagenfurt
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Klagenfurt
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Wiednia

Rozklad jazdy dla Wiedeń
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
08:45
Wiedeń Erdberg VIB
Wiedeń Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń LotniskoWiedeń
 
  
 
08:55
Wiedeń - Stadion Center
Bratysława
RegioJet
 
 
Stacje:
Bratysława → Wiedeń
 
  
 
09:09
Wiedeń Hütteldorf Dworzec
Linz
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Wiedeń
 
  
 
09:16
Wiedeń Dworzec Wschodni
Linz
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Wiedeń
 
  
 
09:18
Wiedeń Hütteldorf Dworzec
Linz
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Wiedeń
 
  
 póżniej 

Wiedeń: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Wiedeń - Stadion Center
    Engerthstr. 244, 1020 Wiedeń
  • Wiedeń Dworzec Autobusowy
    Engerthstraße 244 Wiedeń
  • Wiedeń Dworzec Główny
  • Wiedeń Dworzec Połódnie
    Landstraßer Gürtel 5 Wiedeń
  • Wiedeń Dworzec Wschodni
    Europaplatz 2 Wiedeń
  • Wiedeń Erdberg VIB
    Erdbergstraße 200A Wiedeń
  • Wiedeń Felberstraße
    Felberstraße 4, 1150 Wiedeń
  • Wiedeń Hütteldorf Dworzec
    Keißlergasse 18 Wiedeń
  • Wiedeń Karlsplatz
    Karlsplatz 1-3, 1010 Wiedeń
  • Wiedeń Matzleinsdorferplatz
    Triester Straße 2, 1100 Wiedeń
  • Wiedeń Neustadt
    Heimkehrerstraße 4, 2700 Wiedeń
  • Wiedeń Praterstern
    Lassallestraße 1 Wiedeń
  • Wiedeń Schönbrunn
    Schönbrunner Schloßstraße 46, 1120 Wiedeń
  • Wiedeń Südtiroler Platz
    Südtiroler Platz 10 Wiedeń