calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 645 Połączeń

Bus Salzburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Salzburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Salzburg. Podróżuj autobusem najtaniej! SemiTimeS, FlixBus i Bokolina, są operatorami autobusów, z których można podróżowac zawsze najtaniej z przystanku: Salzburg - Lastenstrasse, Salzburg Połódnie Parking P&R, Salzburg – Dworzec Główny albo Salzburg Euro Park. CheckMyBus to portal porównania autobusów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie linie autobusowe, ale także najszybszy autokar. Najlepsze oferty na pierwszy rzut oka, wszystkich firm autobusowych.

Autobusy z
Salzburg

Rozkład jazdy dla Salzburg
Odjazd: 28 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
06:30
Salzburg - Lastenstrasse
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Monachium
 
  
 
07:00
Salzburg – Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Wiedeń
 
  
 
07:52
Salzburg – Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Wiedeń
 
  
 
08:30
Salzburg - Lastenstrasse
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Praga
 
  
 
08:52
Salzburg – Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Wiedeń
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Salzburg

Rozklad jazdy dla Salzburg
Przyjazd: 28 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:08
Salzburg – Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Salzburg
 
  
 
10:25
Salzburg Połódnie Parking P&R
Monachium Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Monachium Lotnisko → Salzburg
 
  
 
10:55
Salzburg - Lastenstrasse
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Salzburg
 
  
 
11:08
Salzburg – Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Salzburg
 
  
 
11:15
Salzburg - Lastenstrasse
Graz
FlixBus
 
 
Stacje:
Graz → Salzburg
 
  
 póżniej 

Salzburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Salzburg – Dworzec Główny
    Südtiroler Str. Salzburg
    Salzburg – Dworzec Główny
  • Salzburg - Lastenstrasse
    Lastenstraße Salzburg
    Salzburg - Lastenstrasse
  • Salzburg Euro Park
    Chiemgaustraße Salzburg
    Salzburg Euro Park
  • Salzburg Połódnie Parking P&R
    Alpenstraße 142, 5020 Salzburg
    Salzburg Połódnie Parking P&R

Rozkład jazdy dla Salzburg: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Salzburg i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
26
5
od 30,36 zł w FlixBus
10
5
od 95,41 zł w FlixBus
10
2
od 112,76 zł w FlixBus
10
4
od 260,22 zł w Movelia
8
4
od 294,91 zł w ALSA
8
4
od 112,76 zł w FlixBus
12
4
od 340,88 zł w Deutsche Bahn
6
2
od 201,67 zł w FlixBus