calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 312 Połączeń

Bus Salzburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Salzburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Salzburg. Podróżuj autobusem najtaniej! Bokolina, FlixBus i ExpressBus.ch, są operatorami autobusów, z których można podróżowac zawsze najtaniej z przystanku: Salzburg - Lastenstrasse, Salzburg Połódnie Parking P&R, Salzburg – Dworzec Główny albo Salzburg Euro Park. CheckMyBus to portal porównania autobusów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie linie autobusowe, ale także najszybszy autokar. Najlepsze oferty na pierwszy rzut oka, wszystkich firm autobusowych.

Autobusy z
Salzburg

Rozkład jazdy dla Salzburg
Odjazd: 28 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:52
Salzburg – Dworzec Główny
Linz
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Linz
 
  
 
06:00
Salzburg – Dworzec Główny
Lublana
Distribusion
 
 
Stacje:
Salzburg → Lublana
 
  
 
06:30
Salzburg - Lastenstrasse
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Berlin
 
  
 
06:50
Salzburg – Dworzec Główny
Schwechat
Distribusion
 
 
Stacje:
Salzburg → Schwechat
 
  
 
07:00
Salzburg – Dworzec Główny
Linz
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Linz
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Salzburg

Rozklad jazdy dla Salzburg
Przyjazd: 28 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
08:12
Salzburg – Dworzec Główny
Linz
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Salzburg
 
  
 
09:08
Salzburg – Dworzec Główny
Linz
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Salzburg
 
  
 
09:25
Salzburg – Dworzec Główny
Monachium Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Monachium Lotnisko → Salzburg
 
  
 
10:08
Salzburg – Dworzec Główny
Linz
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Salzburg
 
  
 
11:00
Salzburg – Dworzec Główny
Schwechat
Distribusion
 
 
Stacje:
Schwechat → Salzburg
 
  
 póżniej 

Salzburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Salzburg – Dworzec Główny
    Südtiroler Str. Salzburg
  • Salzburg - Lastenstrasse
    Lastenstraße Salzburg
  • Salzburg Euro Park
    Chiemgaustraße Salzburg
  • Salzburg Połódnie Parking P&R
    Alpenstraße 142, 5020 Salzburg