calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 731 870 Połączeń

Bus Salzburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Salzburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Salzburg. Podróżuj autobusem najtaniej! Postbus, FlixBus and SemiTimeS, są operatorami autobusów, z których można podróżowac zawsze najtaniej z przystanku: Salzburg Połódnie Parking P&R, Salzburg – Dworzec Główny or Salzburg Euro Park. CheckMyBus to portal porównania autobusów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie linie autobusowe, ale także najszybszy autokar. Najlepsze oferty na pierwszy rzut oka, wszystkich firm autobusowych.

Autobusy z
Salzburg

Rozkład jazdy dla Salzburg
Odjazd: 23 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
03:30
Salzburg Połódnie Parking P&R
Monachium Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Salzburg → Monachium Lotnisko
 
  
 
06:05
Salzburg Połódnie Parking P&R
Monachium Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Salzburg → Monachium Lotnisko
 
  
 
06:30
Salzburg Połódnie Parking P&R
Zurych
ALSA
 
 
Stacje:
Salzburg → Zurych
 
  
 
06:30
Salzburg – Dworzec Główny
Wiesbaden
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Wiesbaden
 
  
 
06:30
Salzburg – Dworzec Główny
Zurych
Movelia
 
 
Stacje:
Salzburg → Zurych
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Salzburg

Rozklad jazdy dla Salzburg
Przyjazd: 23 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
08:50
Salzburg – Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Salzburg
 
  
 
10:25
Salzburg Połódnie Parking P&R
Regensburg
Postbus
 
 
Stacje:
Regensburg → Salzburg
 
  
 
11:15
Salzburg – Dworzec Główny
Graz
FlixBus
 
 
Stacje:
Graz → Salzburg
 
  
 
12:45
Salzburg Połódnie Parking P&R
Monachium Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Monachium Lotnisko → Salzburg
 
  
 
14:40
Salzburg – Dworzec Główny
Graz
FlixBus
 
 
Stacje:
Graz → Salzburg
 
  
 póżniej 

Salzburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Salzburg – Dworzec Główny
    Südtiroler Str. Salzburg
    Salzburg – Dworzec Główny
  • Salzburg Euro Park
    Chiemgaustraße Salzburg
    Salzburg Euro Park
  • Salzburg Połódnie Parking P&R
    Alpenstraße 142, 5020 Salzburg
    Salzburg Połódnie Parking P&R

Rozkład jazdy dla Salzburg: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Salzburg i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
24
4
od 30,54 zł w FlixBus
12
6
od 95,98 zł w FlixBus
10
2
od 113,43 zł w FlixBus
10
5
od 113,43 zł w FlixBus
10
4
od 261,77 zł w Movelia
8
4
od 296,67 zł w ALSA
6
2
od 202,87 zł w FlixBus