calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 895 652 Połączeń

Bus Innsbruck: Rozkład jazdy PKS

PKS Innsbruck - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autokar jedzie do i z miasta: Innsbruck? CheckMyBus pokazuje Ci harmonogram wszystkich firm autokarowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najszybsze połączenie i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Innsbruck autobusy zatrzymują się na przystankach: Innsbruck - Busparkplatz am Hofgarten, Innsbruck central station i Inssbruck – Lodowisko. Aktualnie są stamtąd dostępne 632 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Eurolines Germany, Sindbad albo Ulusoy. Porównaj wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas odjazdu lub czas trwania podróży i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Innsbruck

Rozkład jazdy dla Innsbruck
Odjazd: 30 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
06:45
Innsbruck - Busparkplatz am Hofgarten
Bolzano
EuroTicket
 
 
Stacje:
Innsbruck → Bolzano
 
  
 
07:15
Innsbruck central station
Bolzano
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Innsbruck → Bolzano
 
  
 
07:15
Innsbruck - Busparkplatz am Hofgarten
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Innsbruck → Wiedeń
 
  
 
07:52
Innsbruck central station
Monachium
Hellö
 
 
Stacje:
Innsbruck → Monachium
 
  
 
08:00
Innsbruck - Busparkplatz am Hofgarten
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Innsbruck → Stuttgart
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Innsbruck

Rozklad jazdy dla Innsbruck
Przyjazd: 30 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:13
Innsbruck central station
Monachium
Hellö
 
 
Stacje:
Monachium → Innsbruck
 
  
 
10:15
Innsbruck - Busparkplatz am Hofgarten
Bolzano
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolzano → Innsbruck
 
  
 
12:10
Innsbruck central station
Garmisch-Partenkirchen
FlixBus
 
 
Stacje:
Garmisch-Partenkirchen → Innsbruck
 
  
 
13:30
Innsbruck - Busparkplatz am Hofgarten
Memmingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Memmingen → Innsbruck
 
  
 
14:00
Innsbruck - Busparkplatz am Hofgarten
Bolzano
FlixBus
 
 
Stacje:
Bolzano → Innsbruck
 
  
 póżniej 

Innsbruck: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Innsbruck - Busparkplatz am Hofgarten
    Kaiserjägerstraße 583, 6020 Innsbruck
    Innsbruck - Busparkplatz am Hofgarten
  • Innsbruck central station
    Heiliggeiststraße 21 Innsbruck
    Innsbruck central station
  • Inssbruck – Lodowisko
    Olympiastr. 41, 6020 Innsbruck
    Inssbruck – Lodowisko

Rozkład jazdy dla Innsbruck: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Innsbruck i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Austria)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
6
2
od 64,63 zł w FlixBus
4
1
od 120,22 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
14
5
od 34,47 zł w FlixBus
16
5
od 77,56 zł w FlixBus
12
5
od 99,11 zł w FlixBus
12
5
od 107,72 zł w FlixBus
12
1
od 129,27 zł w FlixBus
10
2
od 99,11 zł w FlixBus
12
5
od 34,47 zł w FlixBus
8
4
od 38,78 zł w FlixBus
6
2
od 176,67 zł w FlixBus