calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 112 842 Połączeń

Bus Linz: Rozkład jazdy PKS

PKS Linz - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Linz? CheckMyBus pokazuje Ci harmonogram wszystkich firm autokarowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najtańsze połączenia i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Linz autokary zatrzymują się na przystankach: Linz Industriezeile, Linz Port, Linz Wissensturm Dworzec Główny i Linz Dworzec Główny. Aktualnie są stamtąd dostępne 531 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Hellö, SemiTimeS albo FlixBus. Porównaj wszystkie dane jak: cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu i rezerwuj Twoje bilety autokarowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Linz

Rozkład jazdy dla Linz
Odjazd: 20 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
10:50
Linz Dworzec Główny
Schwechat
Distribusion
 
 
Stacje:
Linz → Schwechat
 
  
 
10:55
Linz Industriezeile
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Leverkusen
 
  
 
11:00
Linz Wissensturm Dworzec Główny
Monachium Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Monachium Lotnisko
 
  
 
11:01
Linz Wissensturm Dworzec Główny
Amstetten
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Amstetten
 
  
 
12:00
Linz Wissensturm Dworzec Główny
Salzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Linz → Salzburg
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Linz

Rozklad jazdy dla Linz
Przyjazd: 20 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
12:59
Linz Wissensturm Dworzec Główny
Amstetten
FlixBus
 
 
Stacje:
Amstetten → Linz
 
  
 
13:59
Linz Wissensturm Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Linz
 
  
 
14:59
Linz Wissensturm Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Linz
 
  
 
15:40
Linz Dworzec Główny
Schwechat
Distribusion
 
 
Stacje:
Schwechat → Linz
 
  
 
15:59
Linz Wissensturm Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Linz
 
  
 póżniej 

Linz: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Linz Dworzec Główny
    Kärntner Straße 18-20 Linz
  • Linz Industriezeile
    Hagenauerweg 52a, 4020 Linz
  • Linz Port
    Industriezeile Linz
  • Linz Wissensturm Dworzec Główny
    Kärntnerstraße 16s, 4020 Linz