calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 690 298 Połączeń

Bus Graz: Rozkład jazdy PKS

PKS Graz - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Z CheckMyBus znajdziesz najlepsze i najszybsze firmy autobusowe za pomocą jednego kliknięcia! Chcesz pojechać z przystanku: Graz Jakominiplatz, Graz Puntigam station, Graz Girardigasse, Graz Murpark or Graz Busbhf/Dworzec Główny - w naszych rozkładach jazdy widzisz czas odjazdu na wszystkich przystankach autokarów dalekobierznych w mieście: Graz. Porównaj oferty z firm FlixBus, Bokolina and Kärnten Transfer i i znajdz odpowiedni autobus do Twojej podróży. Obecnie są dostępne 293 połączenia autobusowe.

Autobusy z
Graz

Rozkład jazdy dla Graz
Odjazd: 25 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
01:40
Graz Puntigam station
Wenecja
FlixBus
 
 
Stacje:
Graz → Wenecja
 
  
 
02:25
Graz Girardigasse
Wiedeń Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Graz → Wiedeń Lotnisko
 
  
 
02:35
Graz Murpark
Wiedeń Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Graz → Wiedeń Lotnisko
 
  
 
05:30
Graz Busbhf/Dworzec Główny
Klagenfurt Lotnisko
Kärnten Transfer
 
 
Stacje:
Graz → Klagenfurt Lotnisko
 
  
 
05:35
Graz Girardigasse
Wiedeń Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Graz → Wiedeń Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Graz

Rozklad jazdy dla Graz
Przyjazd: 25 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
09:20
Graz Busbhf/Dworzec Główny
Klagenfurt Lotnisko
Kärnten Transfer
 
 
Stacje:
Klagenfurt Lotnisko → Graz
 
  
 
09:47
Graz Murpark
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Graz
 
  
 
09:55
Graz Girardigasse
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Graz
 
  
 
10:45
Graz Busbhf/Dworzec Główny
Salzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Graz
 
  
 
10:47
Graz Murpark
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Graz
 
  
 póżniej 

Graz: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Graz Busbhf/Dworzec Główny
    Europaplatz (Autobusbahnhof) Graz
    Graz Busbhf/Dworzec Główny
  • Graz Girardigasse
    Girardigasse 1 1, 8010 Graz
    Graz Girardigasse
  • Graz Jakominiplatz
    Jakominiplatz 15, 8010 Graz
    Graz Jakominiplatz
  • Graz Murpark
    Ostbahnstraße 3, 8041 Graz
    Graz Murpark
  • Graz Puntigam station
    Schwarzer Weg 8055 Graz
    Graz Puntigam station

Rozkład jazdy dla Graz: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Graz i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.